ZESTAW INSTRUMENTÓW guiro + kastaniet test i informacje

Opis produktu: Zabawki muzyczne ZESTAW INSTRUMENTÓW guiro + kastaniet HAPE

To pierwsze prawdziwe instrumenty Twojego dziecka.
Uczą rozróżniania dźwięków, poczucia rytmu oraz wprowadzają w cudowny świat muzyki.

Gra na instrumentach rozbudza kreatywność, poprawia pamięć,
uczy cierpliwości i wytrwałości, pomaga wyrażać emocje oraz daje wiarę w siebie.

ZESTAW ZAWIERA:
- guiro, pałeczkę i kastaniet.

WYMIARY:
- guiro: długość 13 cm,
- kastaniet: długość 13 cm,

WYMIARY OPAKOWANIA: ok. 14,5 x 17,5 x 6 cm

WIEK: od 12 miesięcy

Zestaw zapakowany jest w estetyczne, kartonowe pudełko, idealne na prezent.

Zobacz pełny opis produktu >>>

  • Recenzja ZESTAW INSTRUMENTÓW guiro + kastaniet Zabawki muzyczne
Cena:
35 zł
Dostępność
dostępny od ręki
Wysyłka do tego produktu
Przechowuj informacje
Idź do sklepu » Edukatorek

Informacje i szczegóły produktu

Możesz również kupić towary w sklepie internetowym Edukatorek, gdzie jest oferowany w bardzo dobrej cenie 35 zł. Możesz wybrać jeden z punktów odbioru do osobistego odbioru. Przyzwoite informacje można znaleźć w koszyku. Pokaż pełny opis towaru

Funkcje ZESTAW INSTRUMENTÓW guiro + kastaniet HAPE

Specyfikacje ZESTAW INSTRUMENTÓW guiro + kastaniet i opis można znaleźć na stronach w katalogu lub bezpośrednio na stronie Edukatorek HAPE, gdzie można od razu kupić ten produkt za 35 zł.

Parametry i specyfikacje:
- popularny dostawca i producent HAPE
- produkcja EAN
- klasyfikacja sprzedaży Zabawki muzyczne


Najlepsze recenzje ZESTAW INSTRUMENTÓW guiro + kastaniet

Szukasz najlepszych recenzji ZESTAW INSTRUMENTÓW guiro + kastaniet i kolejnej recenzji? Najlepszym rozwiązaniem jest wyświetlenie najlepiej ocenianego Zabawki muzyczne i zobacz produkt, który ma najwięcej opinii od użytkowników Ceneo. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz i jaka marka jest dobra lub czego wolisz unikać. Koniecznie spójrz na inne recenzje HAPE na forach i blogach. Spróbuj wyszukać recenzję ZESTAW INSTRUMENTÓW guiro + kastaniet Zabawki muzyczne i Youtube , gdzie wiele osób publikuje opinie i oceny produktów, które kupili lub przetestowali.Test ZESTAW INSTRUMENTÓW guiro + kastaniet Zabawki muzyczne

W Polsce jest kilka usług testowania produktów i czasopism, w których poznasz fakty o produkcie i produkcie . Na przykład https://wizaz.pl/Contests-tests, https://www.pro-test.pl/ oraz http://testoland.pl/ Często zdarzają się testy kilku najlepiej sprzedających się produktów z danego segmentu, a następnie zamawiane z najwyższej jakości oraz najlepszy stosunek ceny do wydajności ZESTAW INSTRUMENTÓW guiro + kastaniet. Na podstawie parametrów testu porównawczego można łatwo stwierdzić, który Zabawki muzyczne jest dla niego idealny, a wybiera najkorzystniejszy produkt, testując go i przeglądając . Zalecamy sprawdzenie sekcji wyników testu, gdzie można również sprawdzić testy Zabawki muzyczne. Możesz łatwo porównać jakość tagu HAPE . Nie wszystkie produkty (często tylko te najlepiej sprzedające się w kategorii, np. Zabawki muzyczne HAPE), więc sprawdź, czy istnieje test ZESTAW INSTRUMENTÓW guiro + kastaniet.


Dostawa towarów Zabawki muzyczne HAPE

- Dostawa towarów zwykle w ciągu 1-3 dni roboczych
-dziesiątki punktów dozujących i zaopatrzeniowych

Oceny i komentarze


Recenzje na ZESTAW INSTRUMENTÓW guiro + kastaniet

Natalia
Ocena produktu: Pprzed zakupem najczęściej czytałem recenzje ZESTAW INSTRUMENTÓW guiro + kastaniet i często patrzę na Youtube. I ten produkt mi odpowiada.


Bartek
Ocena produktu ZESTAW INSTRUMENTÓW guiro + kastaniet: Cenię produkt pozytywnie, podoba mi się jego cechy i ufam marce HAPE. Jestem zadowolony ze wszystkiego.


Dawid
Ocena produktu: Mam już kilka innych produktów od HAPE i jestem zadowolony, więc kupuję ponownie i wszystko jest w porządku.


Paulina
Ocena produktu Zabawki muzyczne: Mam dobre doświadczenia z Edukatorek, więc kupuję je regularnie.

Informacje

Jeśli potrzebujesz dokumentacji produktu, podręczników lub szczegółów produktu dla ZESTAW INSTRUMENTÓW guiro + kastaniet , Skontaktuj się bezpośrednio z producentem. Wszystkie etykiety produktu, ceny i dostępności są informacyjne i dokładne dane , sprawdź Edukatorek Sprzedawcy Strona, na której wszystkie te informacje są aktualne.

Nowe produkty w naszej ofercie:

Zabawki muzyczne - podobny asortyment towarów
Test Zabawki muzyczne i informacje