Żelazko Sencor SSI 2027BL test i informacje

Opis produktu: Żelazka parowe Żelazko Sencor SSI 2027BL Sencor
Żelazko parowe Sencor SSI 2027BL doskonale pomoże podczas prasowania.Główne cechy: Moc 1600 W Stopa ze stali nierdzewnej Przeźroczysty zbiornik na wodę o pojemności 200 ml (łatwe napełnianie) Płynna regulacja temperatury Funkcja samooczyszczania (usuwanie złogów mineralnych) Funkcja pionowej pary Funkcja mocnego uderzenia pary Regulacja wyrzutu pary Spryskiwacz Termostat Kontrolka temperatury Przewód zasilający na obrotowej głowicy 360° (zapobiega skręcaniu i splątaniu) Długość przewodu zasilającego 165 cm Wymiary (dł. x szer. x wys.)  260 x 99 x 125 mm Waga 0,65 kg Zobacz pełny opis produktu >>>

  • Recenzja Żelazko Sencor SSI 2027BL Żelazka parowe
Cena:
60 zł
Dostępność
(Jest w magazynie) 25.02.2021
Wysyłka do tego produktu
Przechowuj informacje
Idź do sklepu » 4home.pl

Informacje i szczegóły produktu

Możesz również kupić towary w sklepie internetowym 4home.pl, gdzie jest oferowany w bardzo dobrej cenie 60 zł. Możesz wybrać jeden z punktów odbioru do osobistego odbioru. Przyzwoite informacje można znaleźć w koszyku. Pokaż pełny opis towaru

Funkcje Żelazko Sencor SSI 2027BL Sencor

Specyfikacje Żelazko Sencor SSI 2027BL i opis można znaleźć na stronach w katalogu lub bezpośrednio na stronie 4home.pl Sencor, gdzie można od razu kupić ten produkt za 60 zł.

Parametry i specyfikacje:
- popularny dostawca i producent Sencor
- produkcja EAN 8590669092949
- klasyfikacja sprzedaży Żelazka parowe


Najlepsze recenzje Żelazko Sencor SSI 2027BL

Szukasz najlepszych recenzji Żelazko Sencor SSI 2027BL i kolejnej recenzji? Najlepszym rozwiązaniem jest wyświetlenie najlepiej ocenianego Żelazka parowe i zobacz produkt, który ma najwięcej opinii od użytkowników Ceneo. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz i jaka marka jest dobra lub czego wolisz unikać. Koniecznie spójrz na inne recenzje Sencor na forach i blogach. Spróbuj wyszukać recenzję Żelazko Sencor SSI 2027BL Żelazka parowe i Youtube , gdzie wiele osób publikuje opinie i oceny produktów, które kupili lub przetestowali.Test Żelazko Sencor SSI 2027BL Żelazka parowe

W Polsce jest kilka usług testowania produktów i czasopism, w których poznasz fakty o produkcie i produkcie . Na przykład https://wizaz.pl/Contests-tests, https://www.pro-test.pl/ oraz http://testoland.pl/ Często zdarzają się testy kilku najlepiej sprzedających się produktów z danego segmentu, a następnie zamawiane z najwyższej jakości oraz najlepszy stosunek ceny do wydajności Żelazko Sencor SSI 2027BL. Na podstawie parametrów testu porównawczego można łatwo stwierdzić, który Żelazka parowe jest dla niego idealny, a wybiera najkorzystniejszy produkt, testując go i przeglądając . Zalecamy sprawdzenie sekcji wyników testu, gdzie można również sprawdzić testy Żelazka parowe. Możesz łatwo porównać jakość tagu Sencor . Nie wszystkie produkty (często tylko te najlepiej sprzedające się w kategorii, np. Żelazka parowe Sencor), więc sprawdź, czy istnieje test Żelazko Sencor SSI 2027BL.


Dostawa towarów Żelazka parowe Sencor

- Dostawa towarów zwykle w ciągu 1-3 dni roboczych
-dziesiątki punktów dozujących i zaopatrzeniowych

Oceny i komentarze


Recenzje na Żelazko Sencor SSI 2027BL

Natalia
Ocena produktu: Pprzed zakupem najczęściej czytałem recenzje Żelazko Sencor SSI 2027BL i często patrzę na Youtube. I ten produkt mi odpowiada.


Bartek
Ocena produktu Żelazko Sencor SSI 2027BL: Cenię produkt pozytywnie, podoba mi się jego cechy i ufam marce Sencor. Jestem zadowolony ze wszystkiego.


Dawid
Ocena produktu: Mam już kilka innych produktów od Sencor i jestem zadowolony, więc kupuję ponownie i wszystko jest w porządku.


Paulina
Ocena produktu Żelazka parowe: Mam dobre doświadczenia z 4home.pl, więc kupuję je regularnie.

Informacje

Jeśli potrzebujesz dokumentacji produktu, podręczników lub szczegółów produktu dla Żelazko Sencor SSI 2027BL 8590669092949 , Skontaktuj się bezpośrednio z producentem. Wszystkie etykiety produktu, ceny i dostępności są informacyjne i dokładne dane , sprawdź 4home.pl Sprzedawcy Strona, na której wszystkie te informacje są aktualne.

Nowe produkty w naszej ofercie:

Żelazka parowe - podobny asortyment towarów
Test Żelazka parowe i informacje