TESCOMA Tarka do sera HANDY, zestaw wielofunkcyjny test i informacje

Opis produktu: Pozostałe akcesoria kuchenne TESCOMA Tarka do sera HANDY, zestaw wielofunkcyjny Tescoma

Tarka HANDY znakomicie ułatwia ścieranie twardych serów oraz ich krojenie w plastry, rozdrabnianie orzechów, czekolady, ścieranie jarzyn, owoców, przygotowanie bułki tartej itp. Trzy wymienne ostrza rotacyjne wykonano z wysokiej jakości stali nierdzewnej, elementy pozostałe z wytrzymałego tworzywa. W skład kompletu tarki wchodzi pojemnik na starty ser. Można myć w zmywarce do naczyń. Gwarancja 3-letnia.

Zobacz pełny opis produktu >>>

  • Recenzja TESCOMA Tarka do sera HANDY, zestaw wielofunkcyjny Pozostałe akcesoria kuchenne
Cena:
68 zł
Dostępność
sklep wyśle produkt do 3 dni
Wysyłka do tego produktu
Przechowuj informacje
Idź do sklepu » Świat AGD

Informacje i szczegóły produktu

Możesz również kupić towary w sklepie internetowym Świat AGD, gdzie jest oferowany w bardzo dobrej cenie 68 zł. Możesz wybrać jeden z punktów odbioru do osobistego odbioru. Przyzwoite informacje można znaleźć w koszyku. Pokaż pełny opis towaru

Funkcje TESCOMA Tarka do sera HANDY, zestaw wielofunkcyjny Tescoma

Specyfikacje TESCOMA Tarka do sera HANDY, zestaw wielofunkcyjny i opis można znaleźć na stronach w katalogu lub bezpośrednio na stronie Świat AGD Tescoma, gdzie można od razu kupić ten produkt za 68 zł.

Parametry i specyfikacje:
- popularny dostawca i producent Tescoma
- produkcja EAN 8595028434811
- klasyfikacja sprzedaży Pozostałe akcesoria kuchenne


Najlepsze recenzje TESCOMA Tarka do sera HANDY, zestaw wielofunkcyjny

Szukasz najlepszych recenzji TESCOMA Tarka do sera HANDY, zestaw wielofunkcyjny i kolejnej recenzji? Najlepszym rozwiązaniem jest wyświetlenie najlepiej ocenianego Pozostałe akcesoria kuchenne i zobacz produkt, który ma najwięcej opinii od użytkowników Ceneo. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz i jaka marka jest dobra lub czego wolisz unikać. Koniecznie spójrz na inne recenzje Tescoma na forach i blogach. Spróbuj wyszukać recenzję TESCOMA Tarka do sera HANDY, zestaw wielofunkcyjny Pozostałe akcesoria kuchenne i Youtube , gdzie wiele osób publikuje opinie i oceny produktów, które kupili lub przetestowali.Test TESCOMA Tarka do sera HANDY, zestaw wielofunkcyjny Pozostałe akcesoria kuchenne

W Polsce jest kilka usług testowania produktów i czasopism, w których poznasz fakty o produkcie i produkcie . Na przykład https://wizaz.pl/Contests-tests, https://www.pro-test.pl/ oraz http://testoland.pl/ Często zdarzają się testy kilku najlepiej sprzedających się produktów z danego segmentu, a następnie zamawiane z najwyższej jakości oraz najlepszy stosunek ceny do wydajności TESCOMA Tarka do sera HANDY, zestaw wielofunkcyjny. Na podstawie parametrów testu porównawczego można łatwo stwierdzić, który Pozostałe akcesoria kuchenne jest dla niego idealny, a wybiera najkorzystniejszy produkt, testując go i przeglądając . Zalecamy sprawdzenie sekcji wyników testu, gdzie można również sprawdzić testy Pozostałe akcesoria kuchenne. Możesz łatwo porównać jakość tagu Tescoma . Nie wszystkie produkty (często tylko te najlepiej sprzedające się w kategorii, np. Pozostałe akcesoria kuchenne Tescoma), więc sprawdź, czy istnieje test TESCOMA Tarka do sera HANDY, zestaw wielofunkcyjny.


Dostawa towarów Pozostałe akcesoria kuchenne Tescoma

- Dostawa towarów zwykle w ciągu 1-3 dni roboczych
-dziesiątki punktów dozujących i zaopatrzeniowych

Oceny i komentarze


Recenzje na TESCOMA Tarka do sera HANDY, zestaw wielofunkcyjny

Natalia
Ocena produktu: Pprzed zakupem najczęściej czytałem recenzje TESCOMA Tarka do sera HANDY, zestaw wielofunkcyjny i często patrzę na Youtube. I ten produkt mi odpowiada.


Bartek
Ocena produktu TESCOMA Tarka do sera HANDY, zestaw wielofunkcyjny: Cenię produkt pozytywnie, podoba mi się jego cechy i ufam marce Tescoma. Jestem zadowolony ze wszystkiego.


Dawid
Ocena produktu: Mam już kilka innych produktów od Tescoma i jestem zadowolony, więc kupuję ponownie i wszystko jest w porządku.


Paulina
Ocena produktu Pozostałe akcesoria kuchenne: Mam dobre doświadczenia z Świat AGD, więc kupuję je regularnie.

Informacje

Jeśli potrzebujesz dokumentacji produktu, podręczników lub szczegółów produktu dla TESCOMA Tarka do sera HANDY, zestaw wielofunkcyjny 8595028434811 , Skontaktuj się bezpośrednio z producentem. Wszystkie etykiety produktu, ceny i dostępności są informacyjne i dokładne dane , sprawdź Świat AGD Sprzedawcy Strona, na której wszystkie te informacje są aktualne.

Nowe produkty w naszej ofercie:

Pozostałe akcesoria kuchenne - podobny asortyment towarów
Test Pozostałe akcesoria kuchenne i informacje