TESCOMA Pojemnik FRESHBOX Glass 0.6 L prostokątny test i informacje

Opis produktu: Inne akcesoria do kawy i herbaty TESCOMA Pojemnik FRESHBOX Glass 0.6 L prostokątny Tescoma
Doskonały do przechowywania, zapiekania oraz podgrzewania potraw. Posiada hermetyczną pokrywkę z silikonową uszczelką, dzięki czemu potrawy pozostaną dłużej świeże, a przy przenoszeniu pojemnika nie wyciekną. Otwór do odprowadzania pary umożliwia podgrzewanie potraw w kuchence mikrofalowej z nałożoną pokrywką. Pojemnik został wykonany z żaroodpornego szkła borosilikatowego, wysokiej jakości silikonu oraz z wytrzymałego plastiku. Pokrywka jest odporna na temperatury od -18 do 110 °C, a pojemnik do 240 °C. Odpowiedni do lodówki, zamrażarki, wszystkich rodzajów piekarników (bez pokrywki) oraz do… Zobacz pełny opis produktu >>>

  • Recenzja TESCOMA Pojemnik FRESHBOX Glass 0.6 L prostokątny Inne akcesoria do kawy i herbaty
Cena:
34 zł
Dostępność
sklep wyśle produkt do 3 dni
Wysyłka do tego produktu
Przechowuj informacje
Idź do sklepu » Świat AGD

Informacje i szczegóły produktu

Możesz również kupić towary w sklepie internetowym Świat AGD, gdzie jest oferowany w bardzo dobrej cenie 34 zł. Możesz wybrać jeden z punktów odbioru do osobistego odbioru. Przyzwoite informacje można znaleźć w koszyku. Pokaż pełny opis towaru

Funkcje TESCOMA Pojemnik FRESHBOX Glass 0.6 L prostokątny Tescoma

Specyfikacje TESCOMA Pojemnik FRESHBOX Glass 0.6 L prostokątny i opis można znaleźć na stronach w katalogu lub bezpośrednio na stronie Świat AGD Tescoma, gdzie można od razu kupić ten produkt za 34 zł.

Parametry i specyfikacje:
- popularny dostawca i producent Tescoma
- produkcja EAN 8595028453539
- klasyfikacja sprzedaży Inne akcesoria do kawy i herbaty


Najlepsze recenzje TESCOMA Pojemnik FRESHBOX Glass 0.6 L prostokątny

Szukasz najlepszych recenzji TESCOMA Pojemnik FRESHBOX Glass 0.6 L prostokątny i kolejnej recenzji? Najlepszym rozwiązaniem jest wyświetlenie najlepiej ocenianego Inne akcesoria do kawy i herbaty i zobacz produkt, który ma najwięcej opinii od użytkowników Ceneo. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz i jaka marka jest dobra lub czego wolisz unikać. Koniecznie spójrz na inne recenzje Tescoma na forach i blogach. Spróbuj wyszukać recenzję TESCOMA Pojemnik FRESHBOX Glass 0.6 L prostokątny Inne akcesoria do kawy i herbaty i Youtube , gdzie wiele osób publikuje opinie i oceny produktów, które kupili lub przetestowali.Test TESCOMA Pojemnik FRESHBOX Glass 0.6 L prostokątny Inne akcesoria do kawy i herbaty

W Polsce jest kilka usług testowania produktów i czasopism, w których poznasz fakty o produkcie i produkcie . Na przykład https://wizaz.pl/Contests-tests, https://www.pro-test.pl/ oraz http://testoland.pl/ Często zdarzają się testy kilku najlepiej sprzedających się produktów z danego segmentu, a następnie zamawiane z najwyższej jakości oraz najlepszy stosunek ceny do wydajności TESCOMA Pojemnik FRESHBOX Glass 0.6 L prostokątny. Na podstawie parametrów testu porównawczego można łatwo stwierdzić, który Inne akcesoria do kawy i herbaty jest dla niego idealny, a wybiera najkorzystniejszy produkt, testując go i przeglądając . Zalecamy sprawdzenie sekcji wyników testu, gdzie można również sprawdzić testy Inne akcesoria do kawy i herbaty. Możesz łatwo porównać jakość tagu Tescoma . Nie wszystkie produkty (często tylko te najlepiej sprzedające się w kategorii, np. Inne akcesoria do kawy i herbaty Tescoma), więc sprawdź, czy istnieje test TESCOMA Pojemnik FRESHBOX Glass 0.6 L prostokątny.


Dostawa towarów Inne akcesoria do kawy i herbaty Tescoma

- Dostawa towarów zwykle w ciągu 1-3 dni roboczych
-dziesiątki punktów dozujących i zaopatrzeniowych

Oceny i komentarze


Recenzje na TESCOMA Pojemnik FRESHBOX Glass 0.6 L prostokątny

Natalia
Ocena produktu: Pprzed zakupem najczęściej czytałem recenzje TESCOMA Pojemnik FRESHBOX Glass 0.6 L prostokątny i często patrzę na Youtube. I ten produkt mi odpowiada.


Bartek
Ocena produktu TESCOMA Pojemnik FRESHBOX Glass 0.6 L prostokątny: Cenię produkt pozytywnie, podoba mi się jego cechy i ufam marce Tescoma. Jestem zadowolony ze wszystkiego.


Dawid
Ocena produktu: Mam już kilka innych produktów od Tescoma i jestem zadowolony, więc kupuję ponownie i wszystko jest w porządku.


Paulina
Ocena produktu Inne akcesoria do kawy i herbaty: Mam dobre doświadczenia z Świat AGD, więc kupuję je regularnie.

Informacje

Jeśli potrzebujesz dokumentacji produktu, podręczników lub szczegółów produktu dla TESCOMA Pojemnik FRESHBOX Glass 0.6 L prostokątny 8595028453539 , Skontaktuj się bezpośrednio z producentem. Wszystkie etykiety produktu, ceny i dostępności są informacyjne i dokładne dane , sprawdź Świat AGD Sprzedawcy Strona, na której wszystkie te informacje są aktualne.

Nowe produkty w naszej ofercie:

Inne akcesoria do kawy i herbaty - podobny asortyment towarów
Test Inne akcesoria do kawy i herbaty i informacje