TESCOMA Patelnia ULTIMA 24 cm test i informacje

Opis produktu: Patelnie TESCOMA Patelnia ULTIMA 24 cm Tescoma

Luksusowa głęboka patelnia wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/10 z wysoce wytrzymałą powłoką antyadhezyjną, trójwarstwowym dnem oraz komfortową rękojeścią, na której można odkładać akcesoria kuchenne - chochlę, łopatkę itp. Do patelni ULTIMA idealnie nadają się szklane pokrywki Tescoma UNICOVER. Patelnia jest odpowiednia do wszystkich rodzajów kuchenek, także indukcyjnych. Można myć w zmywarce. Gwarancja 5-letnia.

Zobacz pełny opis produktu >>>

  • Recenzja TESCOMA Patelnia ULTIMA 24 cm Patelnie
Cena:
169 zł
Dostępność
sklep wyśle produkt do 3 dni
Wysyłka do tego produktu
Przechowuj informacje
Idź do sklepu » Świat AGD

Informacje i szczegóły produktu

Możesz również kupić towary w sklepie internetowym Świat AGD, gdzie jest oferowany w bardzo dobrej cenie 169 zł. Możesz wybrać jeden z punktów odbioru do osobistego odbioru. Przyzwoite informacje można znaleźć w koszyku. Pokaż pełny opis towaru

Funkcje TESCOMA Patelnia ULTIMA 24 cm Tescoma

Specyfikacje TESCOMA Patelnia ULTIMA 24 cm i opis można znaleźć na stronach w katalogu lub bezpośrednio na stronie Świat AGD Tescoma, gdzie można od razu kupić ten produkt za 169 zł.

Parametry i specyfikacje:
- popularny dostawca i producent Tescoma
- produkcja EAN 8595028484229
- klasyfikacja sprzedaży Patelnie


Najlepsze recenzje TESCOMA Patelnia ULTIMA 24 cm

Szukasz najlepszych recenzji TESCOMA Patelnia ULTIMA 24 cm i kolejnej recenzji? Najlepszym rozwiązaniem jest wyświetlenie najlepiej ocenianego Patelnie i zobacz produkt, który ma najwięcej opinii od użytkowników Ceneo. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz i jaka marka jest dobra lub czego wolisz unikać. Koniecznie spójrz na inne recenzje Tescoma na forach i blogach. Spróbuj wyszukać recenzję TESCOMA Patelnia ULTIMA 24 cm Patelnie i Youtube , gdzie wiele osób publikuje opinie i oceny produktów, które kupili lub przetestowali.Test TESCOMA Patelnia ULTIMA 24 cm Patelnie

W Polsce jest kilka usług testowania produktów i czasopism, w których poznasz fakty o produkcie i produkcie . Na przykład https://wizaz.pl/Contests-tests, https://www.pro-test.pl/ oraz http://testoland.pl/ Często zdarzają się testy kilku najlepiej sprzedających się produktów z danego segmentu, a następnie zamawiane z najwyższej jakości oraz najlepszy stosunek ceny do wydajności TESCOMA Patelnia ULTIMA 24 cm. Na podstawie parametrów testu porównawczego można łatwo stwierdzić, który Patelnie jest dla niego idealny, a wybiera najkorzystniejszy produkt, testując go i przeglądając . Zalecamy sprawdzenie sekcji wyników testu, gdzie można również sprawdzić testy Patelnie. Możesz łatwo porównać jakość tagu Tescoma . Nie wszystkie produkty (często tylko te najlepiej sprzedające się w kategorii, np. Patelnie Tescoma), więc sprawdź, czy istnieje test TESCOMA Patelnia ULTIMA 24 cm.


Dostawa towarów Patelnie Tescoma

- Dostawa towarów zwykle w ciągu 1-3 dni roboczych
-dziesiątki punktów dozujących i zaopatrzeniowych

Oceny i komentarze


Recenzje na TESCOMA Patelnia ULTIMA 24 cm

Natalia
Ocena produktu: Pprzed zakupem najczęściej czytałem recenzje TESCOMA Patelnia ULTIMA 24 cm i często patrzę na Youtube. I ten produkt mi odpowiada.


Bartek
Ocena produktu TESCOMA Patelnia ULTIMA 24 cm: Cenię produkt pozytywnie, podoba mi się jego cechy i ufam marce Tescoma. Jestem zadowolony ze wszystkiego.


Dawid
Ocena produktu: Mam już kilka innych produktów od Tescoma i jestem zadowolony, więc kupuję ponownie i wszystko jest w porządku.


Paulina
Ocena produktu Patelnie: Mam dobre doświadczenia z Świat AGD, więc kupuję je regularnie.

Informacje

Jeśli potrzebujesz dokumentacji produktu, podręczników lub szczegółów produktu dla TESCOMA Patelnia ULTIMA 24 cm 8595028484229 , Skontaktuj się bezpośrednio z producentem. Wszystkie etykiety produktu, ceny i dostępności są informacyjne i dokładne dane , sprawdź Świat AGD Sprzedawcy Strona, na której wszystkie te informacje są aktualne.

Nowe produkty w naszej ofercie:

Patelnie - podobny asortyment towarów
Test Patelnie i informacje