STACJA BENZYNOWA garaż z akcesoriami test i informacje

Opis produktu: Autka i inne pojazdy do zabawy STACJA BENZYNOWA garaż z akcesoriami Janod
IDEALNY POMYSŁ NA PREZENT!Komplet składa się z kilkupoziomowej stacji obsługi pojazdów, w której na dole umieszczona jestmyjnia samochodowa, a na dachu – stacja benzynowa, a także z 8 akcesoriów: taksówki, radiowozu, dwóch czerwonych aut, skutera z kierowcą, dystrybutora paliw i drugiego dystrybutora z panem z obsługi oraz mechanika z kołem. Wszystkie elementy wykonane zostały z drewna. WYMIARY OPAKOWANIA: 46 x 21 x 32 cmWYMIARY ZABAWKI: 57,6 x 31,2 x 44,1 cmWIEK: od 3 latPojazdy i kolejki drewniane Janod z serii STORY to połączenie zabawy ze stymulacją rozwoju dziecka.Ogromny wybór postaci, p… Zobacz pełny opis produktu >>>

  • Recenzja STACJA BENZYNOWA garaż z akcesoriami Autka i inne pojazdy do zabawy
Cena:
345 zł
Dostępność
dostępny od ręki
Wysyłka do tego produktu
Przechowuj informacje
Idź do sklepu » Edukatorek

Informacje i szczegóły produktu

Możesz również kupić towary w sklepie internetowym Edukatorek, gdzie jest oferowany w bardzo dobrej cenie 345 zł. Możesz wybrać jeden z punktów odbioru do osobistego odbioru. Przyzwoite informacje można znaleźć w koszyku. Pokaż pełny opis towaru

Funkcje STACJA BENZYNOWA garaż z akcesoriami Janod

Specyfikacje STACJA BENZYNOWA garaż z akcesoriami i opis można znaleźć na stronach w katalogu lub bezpośrednio na stronie Edukatorek Janod, gdzie można od razu kupić ten produkt za 345 zł.

Parametry i specyfikacje:
- popularny dostawca i producent Janod
- produkcja EAN 3700217357184
- klasyfikacja sprzedaży Autka i inne pojazdy do zabawy


Najlepsze recenzje STACJA BENZYNOWA garaż z akcesoriami

Szukasz najlepszych recenzji STACJA BENZYNOWA garaż z akcesoriami i kolejnej recenzji? Najlepszym rozwiązaniem jest wyświetlenie najlepiej ocenianego Autka i inne pojazdy do zabawy i zobacz produkt, który ma najwięcej opinii od użytkowników Ceneo. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz i jaka marka jest dobra lub czego wolisz unikać. Koniecznie spójrz na inne recenzje Janod na forach i blogach. Spróbuj wyszukać recenzję STACJA BENZYNOWA garaż z akcesoriami Autka i inne pojazdy do zabawy i Youtube , gdzie wiele osób publikuje opinie i oceny produktów, które kupili lub przetestowali.Test STACJA BENZYNOWA garaż z akcesoriami Autka i inne pojazdy do zabawy

W Polsce jest kilka usług testowania produktów i czasopism, w których poznasz fakty o produkcie i produkcie . Na przykład https://wizaz.pl/Contests-tests, https://www.pro-test.pl/ oraz http://testoland.pl/ Często zdarzają się testy kilku najlepiej sprzedających się produktów z danego segmentu, a następnie zamawiane z najwyższej jakości oraz najlepszy stosunek ceny do wydajności STACJA BENZYNOWA garaż z akcesoriami. Na podstawie parametrów testu porównawczego można łatwo stwierdzić, który Autka i inne pojazdy do zabawy jest dla niego idealny, a wybiera najkorzystniejszy produkt, testując go i przeglądając . Zalecamy sprawdzenie sekcji wyników testu, gdzie można również sprawdzić testy Autka i inne pojazdy do zabawy. Możesz łatwo porównać jakość tagu Janod . Nie wszystkie produkty (często tylko te najlepiej sprzedające się w kategorii, np. Autka i inne pojazdy do zabawy Janod), więc sprawdź, czy istnieje test STACJA BENZYNOWA garaż z akcesoriami.


Dostawa towarów Autka i inne pojazdy do zabawy Janod

- Dostawa towarów zwykle w ciągu 1-3 dni roboczych
-dziesiątki punktów dozujących i zaopatrzeniowych

Oceny i komentarze


Recenzje na STACJA BENZYNOWA garaż z akcesoriami

Natalia
Ocena produktu: Pprzed zakupem najczęściej czytałem recenzje STACJA BENZYNOWA garaż z akcesoriami i często patrzę na Youtube. I ten produkt mi odpowiada.


Bartek
Ocena produktu STACJA BENZYNOWA garaż z akcesoriami: Cenię produkt pozytywnie, podoba mi się jego cechy i ufam marce Janod. Jestem zadowolony ze wszystkiego.


Dawid
Ocena produktu: Mam już kilka innych produktów od Janod i jestem zadowolony, więc kupuję ponownie i wszystko jest w porządku.


Paulina
Ocena produktu Autka i inne pojazdy do zabawy: Mam dobre doświadczenia z Edukatorek, więc kupuję je regularnie.

Informacje

Jeśli potrzebujesz dokumentacji produktu, podręczników lub szczegółów produktu dla STACJA BENZYNOWA garaż z akcesoriami 3700217357184 , Skontaktuj się bezpośrednio z producentem. Wszystkie etykiety produktu, ceny i dostępności są informacyjne i dokładne dane , sprawdź Edukatorek Sprzedawcy Strona, na której wszystkie te informacje są aktualne.

Nowe produkty w naszej ofercie:

Autka i inne pojazdy do zabawy - podobny asortyment towarów
Test Autka i inne pojazdy do zabawy i informacje