SÓWKA drewniana kalimba instrument ANIMAMBO test i informacje

Opis produktu: Zabawki muzyczne SÓWKA drewniana kalimba instrument ANIMAMBO DJECO

Roztańczone zwierzątka zdobiące serię instrumentów Animambo
z pewnością nie pozostawią Malucha obojętnym.
Przepiękna grafika o etnicznych motywach, zdobiąca instrumenty,
sprawi, że dzieci chętnie po nie sięgną.
Natomiast cudowne dźwięki, które się z nich wydobędą,
otworzą przed dzieckiem cudowny świat muzyki.

Gra na kalimbie rozwija motorykę paluszków i dłoni.

WYMIARY KALIMBY: 13,5 x 17,5 x 3,5 cm

WIEK: 4 lat

Produkt jest nowy, zapakowany w kolorowy kartonik.

Zobacz pełny opis produktu >>>

  • Recenzja SÓWKA drewniana kalimba instrument ANIMAMBO Zabawki muzyczne
Cena:
93 zł
Dostępność
dostępny od ręki
Wysyłka do tego produktu
Przechowuj informacje
Idź do sklepu » Edukatorek

Informacje i szczegóły produktu

Możesz również kupić towary w sklepie internetowym Edukatorek, gdzie jest oferowany w bardzo dobrej cenie 93 zł. Możesz wybrać jeden z punktów odbioru do osobistego odbioru. Przyzwoite informacje można znaleźć w koszyku. Pokaż pełny opis towaru

Funkcje SÓWKA drewniana kalimba instrument ANIMAMBO DJECO

Specyfikacje SÓWKA drewniana kalimba instrument ANIMAMBO i opis można znaleźć na stronach w katalogu lub bezpośrednio na stronie Edukatorek DJECO, gdzie można od razu kupić ten produkt za 93 zł.

Parametry i specyfikacje:
- popularny dostawca i producent DJECO
- produkcja EAN 3070900060197
- klasyfikacja sprzedaży Zabawki muzyczne


Najlepsze recenzje SÓWKA drewniana kalimba instrument ANIMAMBO

Szukasz najlepszych recenzji SÓWKA drewniana kalimba instrument ANIMAMBO i kolejnej recenzji? Najlepszym rozwiązaniem jest wyświetlenie najlepiej ocenianego Zabawki muzyczne i zobacz produkt, który ma najwięcej opinii od użytkowników Ceneo. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz i jaka marka jest dobra lub czego wolisz unikać. Koniecznie spójrz na inne recenzje DJECO na forach i blogach. Spróbuj wyszukać recenzję SÓWKA drewniana kalimba instrument ANIMAMBO Zabawki muzyczne i Youtube , gdzie wiele osób publikuje opinie i oceny produktów, które kupili lub przetestowali.Test SÓWKA drewniana kalimba instrument ANIMAMBO Zabawki muzyczne

W Polsce jest kilka usług testowania produktów i czasopism, w których poznasz fakty o produkcie i produkcie . Na przykład https://wizaz.pl/Contests-tests, https://www.pro-test.pl/ oraz http://testoland.pl/ Często zdarzają się testy kilku najlepiej sprzedających się produktów z danego segmentu, a następnie zamawiane z najwyższej jakości oraz najlepszy stosunek ceny do wydajności SÓWKA drewniana kalimba instrument ANIMAMBO. Na podstawie parametrów testu porównawczego można łatwo stwierdzić, który Zabawki muzyczne jest dla niego idealny, a wybiera najkorzystniejszy produkt, testując go i przeglądając . Zalecamy sprawdzenie sekcji wyników testu, gdzie można również sprawdzić testy Zabawki muzyczne. Możesz łatwo porównać jakość tagu DJECO . Nie wszystkie produkty (często tylko te najlepiej sprzedające się w kategorii, np. Zabawki muzyczne DJECO), więc sprawdź, czy istnieje test SÓWKA drewniana kalimba instrument ANIMAMBO.


Dostawa towarów Zabawki muzyczne DJECO

- Dostawa towarów zwykle w ciągu 1-3 dni roboczych
-dziesiątki punktów dozujących i zaopatrzeniowych

Oceny i komentarze


Recenzje na SÓWKA drewniana kalimba instrument ANIMAMBO

Natalia
Ocena produktu: Pprzed zakupem najczęściej czytałem recenzje SÓWKA drewniana kalimba instrument ANIMAMBO i często patrzę na Youtube. I ten produkt mi odpowiada.


Bartek
Ocena produktu SÓWKA drewniana kalimba instrument ANIMAMBO: Cenię produkt pozytywnie, podoba mi się jego cechy i ufam marce DJECO. Jestem zadowolony ze wszystkiego.


Dawid
Ocena produktu: Mam już kilka innych produktów od DJECO i jestem zadowolony, więc kupuję ponownie i wszystko jest w porządku.


Paulina
Ocena produktu Zabawki muzyczne: Mam dobre doświadczenia z Edukatorek, więc kupuję je regularnie.

Informacje

Jeśli potrzebujesz dokumentacji produktu, podręczników lub szczegółów produktu dla SÓWKA drewniana kalimba instrument ANIMAMBO 3070900060197 , Skontaktuj się bezpośrednio z producentem. Wszystkie etykiety produktu, ceny i dostępności są informacyjne i dokładne dane , sprawdź Edukatorek Sprzedawcy Strona, na której wszystkie te informacje są aktualne.

Nowe produkty w naszej ofercie:

Zabawki muzyczne - podobny asortyment towarów
Test Zabawki muzyczne i informacje