Solight LED reflektor zewnętrzny 30 W, test i informacje

Opis produktu: Latarki, latarki na czoło i lampy Solight LED reflektor zewnętrzny 30 W, Solight
Reflektor zewnętrzny LED z aluminium odlewanego ciśnieniowo.Parametry techniczne: Źródło światła: 30 W LED COB Strumień świetlny: 2100 lm Temperatura chromatyczności 6000 K (zimna biała) Trwałość:  30.000 godzin Stopień ochrony: IP65 kąt rozsyłu: 120°  napięcie zasilania: AC 230 V, 50 Hz temperatura robocza: -40°C až +50°C Zobacz pełny opis produktu >>>

  • Recenzja Solight LED reflektor zewnętrzny 30 W,  Latarki, latarki na czoło i lampy
Cena:
123 zł
Dostępność
(Jest w magazynie) 02.03.2021
Wysyłka do tego produktu
Przechowuj informacje
Idź do sklepu » 4home.pl

Informacje i szczegóły produktu

Możesz również kupić towary w sklepie internetowym 4home.pl, gdzie jest oferowany w bardzo dobrej cenie 123 zł. Możesz wybrać jeden z punktów odbioru do osobistego odbioru. Przyzwoite informacje można znaleźć w koszyku. Pokaż pełny opis towaru

Funkcje Solight LED reflektor zewnętrzny 30 W, Solight

Specyfikacje Solight LED reflektor zewnętrzny 30 W, i opis można znaleźć na stronach w katalogu lub bezpośrednio na stronie 4home.pl Solight, gdzie można od razu kupić ten produkt za 123 zł.

Parametry i specyfikacje:
- popularny dostawca i producent Solight
- produkcja EAN 8592718014728
- klasyfikacja sprzedaży Latarki, latarki na czoło i lampy


Najlepsze recenzje Solight LED reflektor zewnętrzny 30 W,

Szukasz najlepszych recenzji Solight LED reflektor zewnętrzny 30 W, i kolejnej recenzji? Najlepszym rozwiązaniem jest wyświetlenie najlepiej ocenianego Latarki, latarki na czoło i lampy i zobacz produkt, który ma najwięcej opinii od użytkowników Ceneo. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz i jaka marka jest dobra lub czego wolisz unikać. Koniecznie spójrz na inne recenzje Solight na forach i blogach. Spróbuj wyszukać recenzję Solight LED reflektor zewnętrzny 30 W, Latarki, latarki na czoło i lampy i Youtube , gdzie wiele osób publikuje opinie i oceny produktów, które kupili lub przetestowali.Test Solight LED reflektor zewnętrzny 30 W, Latarki, latarki na czoło i lampy

W Polsce jest kilka usług testowania produktów i czasopism, w których poznasz fakty o produkcie i produkcie . Na przykład https://wizaz.pl/Contests-tests, https://www.pro-test.pl/ oraz http://testoland.pl/ Często zdarzają się testy kilku najlepiej sprzedających się produktów z danego segmentu, a następnie zamawiane z najwyższej jakości oraz najlepszy stosunek ceny do wydajności Solight LED reflektor zewnętrzny 30 W, . Na podstawie parametrów testu porównawczego można łatwo stwierdzić, który Latarki, latarki na czoło i lampy jest dla niego idealny, a wybiera najkorzystniejszy produkt, testując go i przeglądając . Zalecamy sprawdzenie sekcji wyników testu, gdzie można również sprawdzić testy Latarki, latarki na czoło i lampy. Możesz łatwo porównać jakość tagu Solight . Nie wszystkie produkty (często tylko te najlepiej sprzedające się w kategorii, np. Latarki, latarki na czoło i lampy Solight), więc sprawdź, czy istnieje test Solight LED reflektor zewnętrzny 30 W, .


Dostawa towarów Latarki, latarki na czoło i lampy Solight

- Dostawa towarów zwykle w ciągu 1-3 dni roboczych
-dziesiątki punktów dozujących i zaopatrzeniowych

Oceny i komentarze


Recenzje na Solight LED reflektor zewnętrzny 30 W,

Natalia
Ocena produktu: Pprzed zakupem najczęściej czytałem recenzje Solight LED reflektor zewnętrzny 30 W, i często patrzę na Youtube. I ten produkt mi odpowiada.


Bartek
Ocena produktu Solight LED reflektor zewnętrzny 30 W, : Cenię produkt pozytywnie, podoba mi się jego cechy i ufam marce Solight. Jestem zadowolony ze wszystkiego.


Dawid
Ocena produktu: Mam już kilka innych produktów od Solight i jestem zadowolony, więc kupuję ponownie i wszystko jest w porządku.


Paulina
Ocena produktu Latarki, latarki na czoło i lampy: Mam dobre doświadczenia z 4home.pl, więc kupuję je regularnie.

Informacje

Jeśli potrzebujesz dokumentacji produktu, podręczników lub szczegółów produktu dla Solight LED reflektor zewnętrzny 30 W, 8592718014728 , Skontaktuj się bezpośrednio z producentem. Wszystkie etykiety produktu, ceny i dostępności są informacyjne i dokładne dane , sprawdź 4home.pl Sprzedawcy Strona, na której wszystkie te informacje są aktualne.

Nowe produkty w naszej ofercie: