Slazenger VX60 Hockey Stick Adults test i informacje

Opis produktu: Unlisted Slazenger VX60 Hockey Stick Adults Slazenger

Slazenger VX60 Hockey Stick Adults


This Slazenger VX60 Hockey Stick benefits from being engineered with a carbon, fibreglass and Aramid mix which produces a lightweight mix that is highly durable, whilst the Pro Grip face delivers greater control over the ball and the cushioned grip is textured at the top for superior stability when passing or playing shots.

> Hockey Stick
> Cushioned grip
> Pro Grip face
> Slazenger branding
> 60% Carbon, 35% Fibreglass, 5% Aramid

For our full range of All Slazenger visit

Product code: 861067

Zobacz pełny opis produktu >>>

  • Recenzja Slazenger VX60 Hockey Stick Adults Unlisted
Cena:
248 zł
Dostępność
na życzenie
Wysyłka do tego produktu
Przechowuj informacje
Idź do sklepu » Factcool.pl

Informacje i szczegóły produktu

Możesz również kupić towary w sklepie internetowym Factcool.pl, gdzie jest oferowany w bardzo dobrej cenie 248 zł. Możesz wybrać jeden z punktów odbioru do osobistego odbioru. Przyzwoite informacje można znaleźć w koszyku. Pokaż pełny opis towaru

Funkcje Slazenger VX60 Hockey Stick Adults Slazenger

Specyfikacje Slazenger VX60 Hockey Stick Adults i opis można znaleźć na stronach w katalogu lub bezpośrednio na stronie Factcool.pl Slazenger, gdzie można od razu kupić ten produkt za 248 zł.

Parametry i specyfikacje:
- popularny dostawca i producent Slazenger
- produkcja EAN 2861067460903
- klasyfikacja sprzedaży Unlisted


Najlepsze recenzje Slazenger VX60 Hockey Stick Adults

Szukasz najlepszych recenzji Slazenger VX60 Hockey Stick Adults i kolejnej recenzji? Najlepszym rozwiązaniem jest wyświetlenie najlepiej ocenianego Unlisted i zobacz produkt, który ma najwięcej opinii od użytkowników Ceneo. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz i jaka marka jest dobra lub czego wolisz unikać. Koniecznie spójrz na inne recenzje Slazenger na forach i blogach. Spróbuj wyszukać recenzję Slazenger VX60 Hockey Stick Adults Unlisted i Youtube , gdzie wiele osób publikuje opinie i oceny produktów, które kupili lub przetestowali.Test Slazenger VX60 Hockey Stick Adults Unlisted

W Polsce jest kilka usług testowania produktów i czasopism, w których poznasz fakty o produkcie i produkcie . Na przykład https://wizaz.pl/Contests-tests, https://www.pro-test.pl/ oraz http://testoland.pl/ Często zdarzają się testy kilku najlepiej sprzedających się produktów z danego segmentu, a następnie zamawiane z najwyższej jakości oraz najlepszy stosunek ceny do wydajności Slazenger VX60 Hockey Stick Adults. Na podstawie parametrów testu porównawczego można łatwo stwierdzić, który Unlisted jest dla niego idealny, a wybiera najkorzystniejszy produkt, testując go i przeglądając . Zalecamy sprawdzenie sekcji wyników testu, gdzie można również sprawdzić testy Unlisted. Możesz łatwo porównać jakość tagu Slazenger . Nie wszystkie produkty (często tylko te najlepiej sprzedające się w kategorii, np. Unlisted Slazenger), więc sprawdź, czy istnieje test Slazenger VX60 Hockey Stick Adults.


Dostawa towarów Unlisted Slazenger

- Dostawa towarów zwykle w ciągu 1-3 dni roboczych
-dziesiątki punktów dozujących i zaopatrzeniowych

Oceny i komentarze


Recenzje na Slazenger VX60 Hockey Stick Adults

Natalia
Ocena produktu: Pprzed zakupem najczęściej czytałem recenzje Slazenger VX60 Hockey Stick Adults i często patrzę na Youtube. I ten produkt mi odpowiada.


Bartek
Ocena produktu Slazenger VX60 Hockey Stick Adults: Cenię produkt pozytywnie, podoba mi się jego cechy i ufam marce Slazenger. Jestem zadowolony ze wszystkiego.


Dawid
Ocena produktu: Mam już kilka innych produktów od Slazenger i jestem zadowolony, więc kupuję ponownie i wszystko jest w porządku.


Paulina
Ocena produktu Unlisted: Mam dobre doświadczenia z Factcool.pl, więc kupuję je regularnie.

Informacje

Jeśli potrzebujesz dokumentacji produktu, podręczników lub szczegółów produktu dla Slazenger VX60 Hockey Stick Adults 2861067460903 , Skontaktuj się bezpośrednio z producentem. Wszystkie etykiety produktu, ceny i dostępności są informacyjne i dokładne dane , sprawdź Factcool.pl Sprzedawcy Strona, na której wszystkie te informacje są aktualne.

Nowe produkty w naszej ofercie:

Unlisted - podobny asortyment towarów
Test Unlisted i informacje