Slazenger VX20 Hockey Stick Unisex Adults test i informacje

Opis produktu: Unlisted Slazenger VX20 Hockey Stick Unisex Adults Slazenger

Slazenger VX20 Hockey Stick Unisex Adults


This Slazenger VX20 Hockey Stick delivers maximum control thanks to the Pro Grip face which is textured so the ball stops dead when needed and provides better accuracy when striking the ball. The carbon and fibre glass construction makes the stick lightweight and durable, whilst the cushioned grip provides you with great stability throughout your game.

> Adults Hockey Stick
> Cushioned grip
> Pro Grip face
> 20% Carbon/ 80% Fibre glass
> Slazenger branding

For our full range of All Slazenger visit

Product code: 861065

Zobacz pełny opis produktu >>>

  • Recenzja Slazenger VX20 Hockey Stick Unisex Adults Unlisted
Cena:
127 zł
Dostępność
na życzenie
Wysyłka do tego produktu
Przechowuj informacje
Idź do sklepu » Factcool.pl

Informacje i szczegóły produktu

Możesz również kupić towary w sklepie internetowym Factcool.pl, gdzie jest oferowany w bardzo dobrej cenie 127 zł. Możesz wybrać jeden z punktów odbioru do osobistego odbioru. Przyzwoite informacje można znaleźć w koszyku. Pokaż pełny opis towaru

Funkcje Slazenger VX20 Hockey Stick Unisex Adults Slazenger

Specyfikacje Slazenger VX20 Hockey Stick Unisex Adults i opis można znaleźć na stronach w katalogu lub bezpośrednio na stronie Factcool.pl Slazenger, gdzie można od razu kupić ten produkt za 127 zł.

Parametry i specyfikacje:
- popularny dostawca i producent Slazenger
- produkcja EAN 2861065030900
- klasyfikacja sprzedaży Unlisted


Najlepsze recenzje Slazenger VX20 Hockey Stick Unisex Adults

Szukasz najlepszych recenzji Slazenger VX20 Hockey Stick Unisex Adults i kolejnej recenzji? Najlepszym rozwiązaniem jest wyświetlenie najlepiej ocenianego Unlisted i zobacz produkt, który ma najwięcej opinii od użytkowników Ceneo. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz i jaka marka jest dobra lub czego wolisz unikać. Koniecznie spójrz na inne recenzje Slazenger na forach i blogach. Spróbuj wyszukać recenzję Slazenger VX20 Hockey Stick Unisex Adults Unlisted i Youtube , gdzie wiele osób publikuje opinie i oceny produktów, które kupili lub przetestowali.Test Slazenger VX20 Hockey Stick Unisex Adults Unlisted

W Polsce jest kilka usług testowania produktów i czasopism, w których poznasz fakty o produkcie i produkcie . Na przykład https://wizaz.pl/Contests-tests, https://www.pro-test.pl/ oraz http://testoland.pl/ Często zdarzają się testy kilku najlepiej sprzedających się produktów z danego segmentu, a następnie zamawiane z najwyższej jakości oraz najlepszy stosunek ceny do wydajności Slazenger VX20 Hockey Stick Unisex Adults. Na podstawie parametrów testu porównawczego można łatwo stwierdzić, który Unlisted jest dla niego idealny, a wybiera najkorzystniejszy produkt, testując go i przeglądając . Zalecamy sprawdzenie sekcji wyników testu, gdzie można również sprawdzić testy Unlisted. Możesz łatwo porównać jakość tagu Slazenger . Nie wszystkie produkty (często tylko te najlepiej sprzedające się w kategorii, np. Unlisted Slazenger), więc sprawdź, czy istnieje test Slazenger VX20 Hockey Stick Unisex Adults.


Dostawa towarów Unlisted Slazenger

- Dostawa towarów zwykle w ciągu 1-3 dni roboczych
-dziesiątki punktów dozujących i zaopatrzeniowych

Oceny i komentarze


Recenzje na Slazenger VX20 Hockey Stick Unisex Adults

Natalia
Ocena produktu: Pprzed zakupem najczęściej czytałem recenzje Slazenger VX20 Hockey Stick Unisex Adults i często patrzę na Youtube. I ten produkt mi odpowiada.


Bartek
Ocena produktu Slazenger VX20 Hockey Stick Unisex Adults: Cenię produkt pozytywnie, podoba mi się jego cechy i ufam marce Slazenger. Jestem zadowolony ze wszystkiego.


Dawid
Ocena produktu: Mam już kilka innych produktów od Slazenger i jestem zadowolony, więc kupuję ponownie i wszystko jest w porządku.


Paulina
Ocena produktu Unlisted: Mam dobre doświadczenia z Factcool.pl, więc kupuję je regularnie.

Informacje

Jeśli potrzebujesz dokumentacji produktu, podręczników lub szczegółów produktu dla Slazenger VX20 Hockey Stick Unisex Adults 2861065030900 , Skontaktuj się bezpośrednio z producentem. Wszystkie etykiety produktu, ceny i dostępności są informacyjne i dokładne dane , sprawdź Factcool.pl Sprzedawcy Strona, na której wszystkie te informacje są aktualne.

Nowe produkty w naszej ofercie:

Unlisted - podobny asortyment towarów
Test Unlisted i informacje