Slazenger Smash Tennis Balls test i informacje

Opis produktu: Akcesoria tenisowe Slazenger Smash Tennis Balls Slazenger

Slazenger Smash Tennis Balls


The Slazenger Smash Tennis Balls, are a set of 8 balls (2 x 4), which are suitable for all surfaces and ITF approved. The design features the iconic Slazenger logo for brand and quality recognition.

> Tennis balls
> 2 x 4-ball tubes
> Suitable for all surfaces
> ITF Approved
> Slazenger branding

For our full range of Tennis Balls visit

Product code: 749007

Zobacz pełny opis produktu >>>

  • Recenzja Slazenger Smash Tennis Balls Akcesoria tenisowe
Cena:
112 zł
Dostępność
na życzenie
Wysyłka do tego produktu
Przechowuj informacje
Idź do sklepu » Factcool.pl

Informacje i szczegóły produktu

Możesz również kupić towary w sklepie internetowym Factcool.pl, gdzie jest oferowany w bardzo dobrej cenie 112 zł. Możesz wybrać jeden z punktów odbioru do osobistego odbioru. Przyzwoite informacje można znaleźć w koszyku. Pokaż pełny opis towaru

Funkcje Slazenger Smash Tennis Balls Slazenger

Specyfikacje Slazenger Smash Tennis Balls i opis można znaleźć na stronach w katalogu lub bezpośrednio na stronie Factcool.pl Slazenger, gdzie można od razu kupić ten produkt za 112 zł.

Parametry i specyfikacje:
- popularny dostawca i producent Slazenger
- produkcja EAN 2749007990003
- klasyfikacja sprzedaży Akcesoria tenisowe


Najlepsze recenzje Slazenger Smash Tennis Balls

Szukasz najlepszych recenzji Slazenger Smash Tennis Balls i kolejnej recenzji? Najlepszym rozwiązaniem jest wyświetlenie najlepiej ocenianego Akcesoria tenisowe i zobacz produkt, który ma najwięcej opinii od użytkowników Ceneo. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz i jaka marka jest dobra lub czego wolisz unikać. Koniecznie spójrz na inne recenzje Slazenger na forach i blogach. Spróbuj wyszukać recenzję Slazenger Smash Tennis Balls Akcesoria tenisowe i Youtube , gdzie wiele osób publikuje opinie i oceny produktów, które kupili lub przetestowali.Test Slazenger Smash Tennis Balls Akcesoria tenisowe

W Polsce jest kilka usług testowania produktów i czasopism, w których poznasz fakty o produkcie i produkcie . Na przykład https://wizaz.pl/Contests-tests, https://www.pro-test.pl/ oraz http://testoland.pl/ Często zdarzają się testy kilku najlepiej sprzedających się produktów z danego segmentu, a następnie zamawiane z najwyższej jakości oraz najlepszy stosunek ceny do wydajności Slazenger Smash Tennis Balls. Na podstawie parametrów testu porównawczego można łatwo stwierdzić, który Akcesoria tenisowe jest dla niego idealny, a wybiera najkorzystniejszy produkt, testując go i przeglądając . Zalecamy sprawdzenie sekcji wyników testu, gdzie można również sprawdzić testy Akcesoria tenisowe. Możesz łatwo porównać jakość tagu Slazenger . Nie wszystkie produkty (często tylko te najlepiej sprzedające się w kategorii, np. Akcesoria tenisowe Slazenger), więc sprawdź, czy istnieje test Slazenger Smash Tennis Balls.


Dostawa towarów Akcesoria tenisowe Slazenger

- Dostawa towarów zwykle w ciągu 1-3 dni roboczych
-dziesiątki punktów dozujących i zaopatrzeniowych

Oceny i komentarze


Recenzje na Slazenger Smash Tennis Balls

Natalia
Ocena produktu: Pprzed zakupem najczęściej czytałem recenzje Slazenger Smash Tennis Balls i często patrzę na Youtube. I ten produkt mi odpowiada.


Bartek
Ocena produktu Slazenger Smash Tennis Balls: Cenię produkt pozytywnie, podoba mi się jego cechy i ufam marce Slazenger. Jestem zadowolony ze wszystkiego.


Dawid
Ocena produktu: Mam już kilka innych produktów od Slazenger i jestem zadowolony, więc kupuję ponownie i wszystko jest w porządku.


Paulina
Ocena produktu Akcesoria tenisowe: Mam dobre doświadczenia z Factcool.pl, więc kupuję je regularnie.

Informacje

Jeśli potrzebujesz dokumentacji produktu, podręczników lub szczegółów produktu dla Slazenger Smash Tennis Balls 2749007990003 , Skontaktuj się bezpośrednio z producentem. Wszystkie etykiety produktu, ceny i dostępności są informacyjne i dokładne dane , sprawdź Factcool.pl Sprzedawcy Strona, na której wszystkie te informacje są aktualne.

Nowe produkty w naszej ofercie:

Akcesoria tenisowe - podobny asortyment towarów
Test Akcesoria tenisowe i informacje