Slazenger Cricket Trousers Juniors test i informacje

Opis produktu: Unlisted Slazenger Cricket Trousers Juniors Slazenger

Slazenger Cricket Trousers Juniors


These Slazenger Cricket Trousers are crafted with an elasticated waistband and drawstring fastening. They feature 2 open pockets and are a lightweight construction. These trousers are a block colour design with an embroidered logo and are complete with Slazenger branding.

> Trousers
> Elasticated waistband
> Drawstring fastening
> 2 pocket design
> Lightweight
> Block colour
> Embroidered logo
> Slazenger branding
> 100% polyester
> Machine washable
> Keep away from fire

For our full range of Slazenger Clothing visit

Product code: 339005

Zobacz pełny opis produktu >>>

  • Recenzja Slazenger Cricket Trousers Juniors Unlisted
Cena:
87 zł
Dostępność
na życzenie
Wysyłka do tego produktu
Przechowuj informacje
Idź do sklepu » Factcool.pl

Informacje i szczegóły produktu

Możesz również kupić towary w sklepie internetowym Factcool.pl, gdzie jest oferowany w bardzo dobrej cenie 87 zł. Możesz wybrać jeden z punktów odbioru do osobistego odbioru. Przyzwoite informacje można znaleźć w koszyku. Pokaż pełny opis towaru

Funkcje Slazenger Cricket Trousers Juniors Slazenger

Specyfikacje Slazenger Cricket Trousers Juniors i opis można znaleźć na stronach w katalogu lub bezpośrednio na stronie Factcool.pl Slazenger, gdzie można od razu kupić ten produkt za 87 zł.

Parametry i specyfikacje:
- popularny dostawca i producent Slazenger
- produkcja EAN 2339005991555
- klasyfikacja sprzedaży Unlisted


Najlepsze recenzje Slazenger Cricket Trousers Juniors

Szukasz najlepszych recenzji Slazenger Cricket Trousers Juniors i kolejnej recenzji? Najlepszym rozwiązaniem jest wyświetlenie najlepiej ocenianego Unlisted i zobacz produkt, który ma najwięcej opinii od użytkowników Ceneo. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz i jaka marka jest dobra lub czego wolisz unikać. Koniecznie spójrz na inne recenzje Slazenger na forach i blogach. Spróbuj wyszukać recenzję Slazenger Cricket Trousers Juniors Unlisted i Youtube , gdzie wiele osób publikuje opinie i oceny produktów, które kupili lub przetestowali.Test Slazenger Cricket Trousers Juniors Unlisted

W Polsce jest kilka usług testowania produktów i czasopism, w których poznasz fakty o produkcie i produkcie . Na przykład https://wizaz.pl/Contests-tests, https://www.pro-test.pl/ oraz http://testoland.pl/ Często zdarzają się testy kilku najlepiej sprzedających się produktów z danego segmentu, a następnie zamawiane z najwyższej jakości oraz najlepszy stosunek ceny do wydajności Slazenger Cricket Trousers Juniors. Na podstawie parametrów testu porównawczego można łatwo stwierdzić, który Unlisted jest dla niego idealny, a wybiera najkorzystniejszy produkt, testując go i przeglądając . Zalecamy sprawdzenie sekcji wyników testu, gdzie można również sprawdzić testy Unlisted. Możesz łatwo porównać jakość tagu Slazenger . Nie wszystkie produkty (często tylko te najlepiej sprzedające się w kategorii, np. Unlisted Slazenger), więc sprawdź, czy istnieje test Slazenger Cricket Trousers Juniors.


Dostawa towarów Unlisted Slazenger

- Dostawa towarów zwykle w ciągu 1-3 dni roboczych
-dziesiątki punktów dozujących i zaopatrzeniowych

Oceny i komentarze


Recenzje na Slazenger Cricket Trousers Juniors

Natalia
Ocena produktu: Pprzed zakupem najczęściej czytałem recenzje Slazenger Cricket Trousers Juniors i często patrzę na Youtube. I ten produkt mi odpowiada.


Bartek
Ocena produktu Slazenger Cricket Trousers Juniors: Cenię produkt pozytywnie, podoba mi się jego cechy i ufam marce Slazenger. Jestem zadowolony ze wszystkiego.


Dawid
Ocena produktu: Mam już kilka innych produktów od Slazenger i jestem zadowolony, więc kupuję ponownie i wszystko jest w porządku.


Paulina
Ocena produktu Unlisted: Mam dobre doświadczenia z Factcool.pl, więc kupuję je regularnie.

Informacje

Jeśli potrzebujesz dokumentacji produktu, podręczników lub szczegółów produktu dla Slazenger Cricket Trousers Juniors 2339005991555 , Skontaktuj się bezpośrednio z producentem. Wszystkie etykiety produktu, ceny i dostępności są informacyjne i dokładne dane , sprawdź Factcool.pl Sprzedawcy Strona, na której wszystkie te informacje są aktualne.

Nowe produkty w naszej ofercie:

Unlisted - podobny asortyment towarów
Test Unlisted i informacje