Skechers Cold Shoulder Long Sleeve T Shirt Junior Girls test i informacje

Opis produktu: Z długim rękawem Skechers Cold Shoulder Long Sleeve T Shirt Junior Girls Skechers

Skechers Cold Shoulder Long Sleeve T Shirt Junior Girls


This Skechers Cold Shoulder Long Sleeve T Shirt is crafted with long sleeves and a crew neck. It features cut outs to each sleeve for style and is a lightweight construction. This t shirt is a block colour design with a printed logo and is complete with Skechers branding.

> T shirt
> Long sleeves
> Crew neck
> Sleeve cut outs
> Lightweight
> Block colour
> Printed logo
> Skechers branding
> 88% cotton, 12% polyester
> Machine washable
> Keep away from fire

For our full range of Kids visit

Product code: 613107

Zobacz pełny opis produktu >>>

  • Recenzja Skechers Cold Shoulder Long Sleeve T Shirt Junior Girls Z długim rękawem
Cena:
47 zł
Dostępność
na życzenie
Wysyłka do tego produktu
Przechowuj informacje
Idź do sklepu » Factcool.pl

Informacje i szczegóły produktu

Możesz również kupić towary w sklepie internetowym Factcool.pl, gdzie jest oferowany w bardzo dobrej cenie 47 zł. Możesz wybrać jeden z punktów odbioru do osobistego odbioru. Przyzwoite informacje można znaleźć w koszyku. Pokaż pełny opis towaru

Funkcje Skechers Cold Shoulder Long Sleeve T Shirt Junior Girls Skechers

Specyfikacje Skechers Cold Shoulder Long Sleeve T Shirt Junior Girls i opis można znaleźć na stronach w katalogu lub bezpośrednio na stronie Factcool.pl Skechers, gdzie można od razu kupić ten produkt za 47 zł.

Parametry i specyfikacje:
- popularny dostawca i producent Skechers
- produkcja EAN 2613107251756
- klasyfikacja sprzedaży Z długim rękawem


Najlepsze recenzje Skechers Cold Shoulder Long Sleeve T Shirt Junior Girls

Szukasz najlepszych recenzji Skechers Cold Shoulder Long Sleeve T Shirt Junior Girls i kolejnej recenzji? Najlepszym rozwiązaniem jest wyświetlenie najlepiej ocenianego Z długim rękawem i zobacz produkt, który ma najwięcej opinii od użytkowników Ceneo. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz i jaka marka jest dobra lub czego wolisz unikać. Koniecznie spójrz na inne recenzje Skechers na forach i blogach. Spróbuj wyszukać recenzję Skechers Cold Shoulder Long Sleeve T Shirt Junior Girls Z długim rękawem i Youtube , gdzie wiele osób publikuje opinie i oceny produktów, które kupili lub przetestowali.Test Skechers Cold Shoulder Long Sleeve T Shirt Junior Girls Z długim rękawem

W Polsce jest kilka usług testowania produktów i czasopism, w których poznasz fakty o produkcie i produkcie . Na przykład https://wizaz.pl/Contests-tests, https://www.pro-test.pl/ oraz http://testoland.pl/ Często zdarzają się testy kilku najlepiej sprzedających się produktów z danego segmentu, a następnie zamawiane z najwyższej jakości oraz najlepszy stosunek ceny do wydajności Skechers Cold Shoulder Long Sleeve T Shirt Junior Girls. Na podstawie parametrów testu porównawczego można łatwo stwierdzić, który Z długim rękawem jest dla niego idealny, a wybiera najkorzystniejszy produkt, testując go i przeglądając . Zalecamy sprawdzenie sekcji wyników testu, gdzie można również sprawdzić testy Z długim rękawem. Możesz łatwo porównać jakość tagu Skechers . Nie wszystkie produkty (często tylko te najlepiej sprzedające się w kategorii, np. Z długim rękawem Skechers), więc sprawdź, czy istnieje test Skechers Cold Shoulder Long Sleeve T Shirt Junior Girls.


Dostawa towarów Z długim rękawem Skechers

- Dostawa towarów zwykle w ciągu 1-3 dni roboczych
-dziesiątki punktów dozujących i zaopatrzeniowych

Oceny i komentarze


Recenzje na Skechers Cold Shoulder Long Sleeve T Shirt Junior Girls

Natalia
Ocena produktu: Pprzed zakupem najczęściej czytałem recenzje Skechers Cold Shoulder Long Sleeve T Shirt Junior Girls i często patrzę na Youtube. I ten produkt mi odpowiada.


Bartek
Ocena produktu Skechers Cold Shoulder Long Sleeve T Shirt Junior Girls: Cenię produkt pozytywnie, podoba mi się jego cechy i ufam marce Skechers. Jestem zadowolony ze wszystkiego.


Dawid
Ocena produktu: Mam już kilka innych produktów od Skechers i jestem zadowolony, więc kupuję ponownie i wszystko jest w porządku.


Paulina
Ocena produktu Z długim rękawem: Mam dobre doświadczenia z Factcool.pl, więc kupuję je regularnie.

Informacje

Jeśli potrzebujesz dokumentacji produktu, podręczników lub szczegółów produktu dla Skechers Cold Shoulder Long Sleeve T Shirt Junior Girls 2613107251756 , Skontaktuj się bezpośrednio z producentem. Wszystkie etykiety produktu, ceny i dostępności są informacyjne i dokładne dane , sprawdź Factcool.pl Sprzedawcy Strona, na której wszystkie te informacje są aktualne.

Nowe produkty w naszej ofercie:

Z długim rękawem - podobny asortyment towarów
Test Z długim rękawem i informacje