Skarpety X-SOCKS Ski Carving Silver test i informacje

Opis produktu: Bielizna termoaktywna Skarpety X-SOCKS Ski Carving Silver X-Socks
Skarpety termoaktywne stworzone do jazdy carvingowej na nartach. Dzięki zastosowaniu najlepszych technologii skarpety sprostają nawet najbardziej wymagającym użytkownikom. Skarpety X-Socks Ski Carving Silver są perfekcyjne. Skład: 52% Nylon, 21% Wełna Merino, 13% Polypropylen, 7% Jedwab, 4% Poliester, 2% Elastan, 1% Srebro Silver Nodor - włókno z poliamidową strukturą i powierzchnią składającą się z 99,9% srebra. Jony srebra zawarte w materiale likwidują bakterie i grzyby, utrudniają rozmnażanie się niepożądanych organizmów i powstawanie nieprzyjemnego zapachu. Merino Wool - najwyższej jakości… Zobacz pełny opis produktu >>>

  • Recenzja Skarpety X-SOCKS Ski Carving Silver  Bielizna termoaktywna
Cena:
140 zł
Dostępność
brak informacji
Wysyłka do tego produktu
Przechowuj informacje
Idź do sklepu » Termoaktywnie

Informacje i szczegóły produktu

Możesz również kupić towary w sklepie internetowym Termoaktywnie, gdzie jest oferowany w bardzo dobrej cenie 140 zł. Możesz wybrać jeden z punktów odbioru do osobistego odbioru. Przyzwoite informacje można znaleźć w koszyku. Pokaż pełny opis towaru

Funkcje Skarpety X-SOCKS Ski Carving Silver X-Socks

Specyfikacje Skarpety X-SOCKS Ski Carving Silver i opis można znaleźć na stronach w katalogu lub bezpośrednio na stronie Termoaktywnie X-Socks, gdzie można od razu kupić ten produkt za 140 zł.

Parametry i specyfikacje:
- popularny dostawca i producent X-Socks
- produkcja EAN 8300783627534
- klasyfikacja sprzedaży Bielizna termoaktywna


Najlepsze recenzje Skarpety X-SOCKS Ski Carving Silver

Szukasz najlepszych recenzji Skarpety X-SOCKS Ski Carving Silver i kolejnej recenzji? Najlepszym rozwiązaniem jest wyświetlenie najlepiej ocenianego Bielizna termoaktywna i zobacz produkt, który ma najwięcej opinii od użytkowników Ceneo. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz i jaka marka jest dobra lub czego wolisz unikać. Koniecznie spójrz na inne recenzje X-Socks na forach i blogach. Spróbuj wyszukać recenzję Skarpety X-SOCKS Ski Carving Silver Bielizna termoaktywna i Youtube , gdzie wiele osób publikuje opinie i oceny produktów, które kupili lub przetestowali.Test Skarpety X-SOCKS Ski Carving Silver Bielizna termoaktywna

W Polsce jest kilka usług testowania produktów i czasopism, w których poznasz fakty o produkcie i produkcie . Na przykład https://wizaz.pl/Contests-tests, https://www.pro-test.pl/ oraz http://testoland.pl/ Często zdarzają się testy kilku najlepiej sprzedających się produktów z danego segmentu, a następnie zamawiane z najwyższej jakości oraz najlepszy stosunek ceny do wydajności Skarpety X-SOCKS Ski Carving Silver . Na podstawie parametrów testu porównawczego można łatwo stwierdzić, który Bielizna termoaktywna jest dla niego idealny, a wybiera najkorzystniejszy produkt, testując go i przeglądając . Zalecamy sprawdzenie sekcji wyników testu, gdzie można również sprawdzić testy Bielizna termoaktywna. Możesz łatwo porównać jakość tagu X-Socks . Nie wszystkie produkty (często tylko te najlepiej sprzedające się w kategorii, np. Bielizna termoaktywna X-Socks), więc sprawdź, czy istnieje test Skarpety X-SOCKS Ski Carving Silver .


Dostawa towarów Bielizna termoaktywna X-Socks

- Dostawa towarów zwykle w ciągu 1-3 dni roboczych
-dziesiątki punktów dozujących i zaopatrzeniowych

Oceny i komentarze


Recenzje na Skarpety X-SOCKS Ski Carving Silver

Natalia
Ocena produktu: Pprzed zakupem najczęściej czytałem recenzje Skarpety X-SOCKS Ski Carving Silver i często patrzę na Youtube. I ten produkt mi odpowiada.


Bartek
Ocena produktu Skarpety X-SOCKS Ski Carving Silver : Cenię produkt pozytywnie, podoba mi się jego cechy i ufam marce X-Socks. Jestem zadowolony ze wszystkiego.


Dawid
Ocena produktu: Mam już kilka innych produktów od X-Socks i jestem zadowolony, więc kupuję ponownie i wszystko jest w porządku.


Paulina
Ocena produktu Bielizna termoaktywna: Mam dobre doświadczenia z Termoaktywnie, więc kupuję je regularnie.

Informacje

Jeśli potrzebujesz dokumentacji produktu, podręczników lub szczegółów produktu dla Skarpety X-SOCKS Ski Carving Silver 8300783627534 , Skontaktuj się bezpośrednio z producentem. Wszystkie etykiety produktu, ceny i dostępności są informacyjne i dokładne dane , sprawdź Termoaktywnie Sprzedawcy Strona, na której wszystkie te informacje są aktualne.

Nowe produkty w naszej ofercie:

Bielizna termoaktywna - podobny asortyment towarów
Test Bielizna termoaktywna i informacje