Sencor SWS 260 Stacja pogodowa z kolorowym wyświetlaczem test i informacje

Opis produktu: Stacje pogodowe Sencor SWS 260 Stacja pogodowa z kolorowym wyświetlaczem Sencor
Cyfrowa stacja pogodowa pokazuje wewnętrzną i zewnętrzną temperaturę oraz wilgotność powietrza. Prognoza pogody jest wyświetlana za pomocą symboli pojawiających się na kolorowym wyświetlaczu. Zegar jest sterowany sygnałem radiowym (automatyczne ustawienie czasu i daty wg najdokładniejszego zegara świata), posiada 12 i 24-godzinny format. Parametry techniczne: •Pokazywanie czasu, daty, dnia tygodnia •Tryb 12/24 godz. •Strefa czasowa •Dwa budziki z ponownym budzeniem •Temperatura wewnętrzna, wilgotność wewnętrzna, temperatura zewnętrzna, wilgotność zewnętrzna •Wyświetlanie historii zmian temper… Zobacz pełny opis produktu >>>

  • Recenzja Sencor SWS 260 Stacja pogodowa z kolorowym wyświetlaczem Stacje pogodowe
Cena:
140 zł
Dostępność
(Jest w magazynie) 03.03.2021
Wysyłka do tego produktu
Przechowuj informacje
Idź do sklepu » 4home.pl

Informacje i szczegóły produktu

Możesz również kupić towary w sklepie internetowym 4home.pl, gdzie jest oferowany w bardzo dobrej cenie 140 zł. Możesz wybrać jeden z punktów odbioru do osobistego odbioru. Przyzwoite informacje można znaleźć w koszyku. Pokaż pełny opis towaru

Funkcje Sencor SWS 260 Stacja pogodowa z kolorowym wyświetlaczem Sencor

Specyfikacje Sencor SWS 260 Stacja pogodowa z kolorowym wyświetlaczem i opis można znaleźć na stronach w katalogu lub bezpośrednio na stronie 4home.pl Sencor, gdzie można od razu kupić ten produkt za 140 zł.

Parametry i specyfikacje:
- popularny dostawca i producent Sencor
- produkcja EAN 8590669123971
- klasyfikacja sprzedaży Stacje pogodowe


Najlepsze recenzje Sencor SWS 260 Stacja pogodowa z kolorowym wyświetlaczem

Szukasz najlepszych recenzji Sencor SWS 260 Stacja pogodowa z kolorowym wyświetlaczem i kolejnej recenzji? Najlepszym rozwiązaniem jest wyświetlenie najlepiej ocenianego Stacje pogodowe i zobacz produkt, który ma najwięcej opinii od użytkowników Ceneo. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz i jaka marka jest dobra lub czego wolisz unikać. Koniecznie spójrz na inne recenzje Sencor na forach i blogach. Spróbuj wyszukać recenzję Sencor SWS 260 Stacja pogodowa z kolorowym wyświetlaczem Stacje pogodowe i Youtube , gdzie wiele osób publikuje opinie i oceny produktów, które kupili lub przetestowali.Test Sencor SWS 260 Stacja pogodowa z kolorowym wyświetlaczem Stacje pogodowe

W Polsce jest kilka usług testowania produktów i czasopism, w których poznasz fakty o produkcie i produkcie . Na przykład https://wizaz.pl/Contests-tests, https://www.pro-test.pl/ oraz http://testoland.pl/ Często zdarzają się testy kilku najlepiej sprzedających się produktów z danego segmentu, a następnie zamawiane z najwyższej jakości oraz najlepszy stosunek ceny do wydajności Sencor SWS 260 Stacja pogodowa z kolorowym wyświetlaczem. Na podstawie parametrów testu porównawczego można łatwo stwierdzić, który Stacje pogodowe jest dla niego idealny, a wybiera najkorzystniejszy produkt, testując go i przeglądając . Zalecamy sprawdzenie sekcji wyników testu, gdzie można również sprawdzić testy Stacje pogodowe. Możesz łatwo porównać jakość tagu Sencor . Nie wszystkie produkty (często tylko te najlepiej sprzedające się w kategorii, np. Stacje pogodowe Sencor), więc sprawdź, czy istnieje test Sencor SWS 260 Stacja pogodowa z kolorowym wyświetlaczem.


Dostawa towarów Stacje pogodowe Sencor

- Dostawa towarów zwykle w ciągu 1-3 dni roboczych
-dziesiątki punktów dozujących i zaopatrzeniowych

Oceny i komentarze


Recenzje na Sencor SWS 260 Stacja pogodowa z kolorowym wyświetlaczem

Natalia
Ocena produktu: Pprzed zakupem najczęściej czytałem recenzje Sencor SWS 260 Stacja pogodowa z kolorowym wyświetlaczem i często patrzę na Youtube. I ten produkt mi odpowiada.


Bartek
Ocena produktu Sencor SWS 260 Stacja pogodowa z kolorowym wyświetlaczem: Cenię produkt pozytywnie, podoba mi się jego cechy i ufam marce Sencor. Jestem zadowolony ze wszystkiego.


Dawid
Ocena produktu: Mam już kilka innych produktów od Sencor i jestem zadowolony, więc kupuję ponownie i wszystko jest w porządku.


Paulina
Ocena produktu Stacje pogodowe: Mam dobre doświadczenia z 4home.pl, więc kupuję je regularnie.

Informacje

Jeśli potrzebujesz dokumentacji produktu, podręczników lub szczegółów produktu dla Sencor SWS 260 Stacja pogodowa z kolorowym wyświetlaczem 8590669123971 , Skontaktuj się bezpośrednio z producentem. Wszystkie etykiety produktu, ceny i dostępności są informacyjne i dokładne dane , sprawdź 4home.pl Sprzedawcy Strona, na której wszystkie te informacje są aktualne.

Nowe produkty w naszej ofercie:

Stacje pogodowe - podobny asortyment towarów
Test Stacje pogodowe i informacje