Sencor SWS 25 BS test i informacje

Opis produktu: Termometry Sencor SWS 25 BS Sencor
Cyfrowa stacja pogodowa z czujnikiem bezprzewodowym pomiaru temperatury wyświetla wewnętrzną i zewnętrzną temperaturę. Parametry techniczne: •pokazywanie czasu •tryb 12/24 godz. •zakres temperatury wewnętrznej: -9°C do +50°C •zakres temperatury zewnętrznej: -30°C do +55°C •dokładność pomiarów: +/- 1,5°C •trend rozwoju temperatury zewnętrznej •zapis temperatury minimalnej i maksymalnej •możliwość podłączenia tylko jednego czujnika •częstotliwość nadawania: 433 MHz •zasięg: do 30 m w przestrzeni otwartej •zasilanie termometru: 2 x 1,5 V, typ AAA (baterie nie wchodzą w skład zestawu) •zasilanie… Zobacz pełny opis produktu >>>

  • Recenzja Sencor SWS 25 BS Termometry
Cena:
59 zł
Dostępność
27.02.2021
Wysyłka do tego produktu
Przechowuj informacje
Idź do sklepu » 4home.pl

Informacje i szczegóły produktu

Możesz również kupić towary w sklepie internetowym 4home.pl, gdzie jest oferowany w bardzo dobrej cenie 59 zł. Możesz wybrać jeden z punktów odbioru do osobistego odbioru. Przyzwoite informacje można znaleźć w koszyku. Pokaż pełny opis towaru

Funkcje Sencor SWS 25 BS Sencor

Specyfikacje Sencor SWS 25 BS i opis można znaleźć na stronach w katalogu lub bezpośrednio na stronie 4home.pl Sencor, gdzie można od razu kupić ten produkt za 59 zł.

Parametry i specyfikacje:
- popularny dostawca i producent Sencor
- produkcja EAN 8590669157914
- klasyfikacja sprzedaży Termometry


Najlepsze recenzje Sencor SWS 25 BS

Szukasz najlepszych recenzji Sencor SWS 25 BS i kolejnej recenzji? Najlepszym rozwiązaniem jest wyświetlenie najlepiej ocenianego Termometry i zobacz produkt, który ma najwięcej opinii od użytkowników Ceneo. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz i jaka marka jest dobra lub czego wolisz unikać. Koniecznie spójrz na inne recenzje Sencor na forach i blogach. Spróbuj wyszukać recenzję Sencor SWS 25 BS Termometry i Youtube , gdzie wiele osób publikuje opinie i oceny produktów, które kupili lub przetestowali.Test Sencor SWS 25 BS Termometry

W Polsce jest kilka usług testowania produktów i czasopism, w których poznasz fakty o produkcie i produkcie . Na przykład https://wizaz.pl/Contests-tests, https://www.pro-test.pl/ oraz http://testoland.pl/ Często zdarzają się testy kilku najlepiej sprzedających się produktów z danego segmentu, a następnie zamawiane z najwyższej jakości oraz najlepszy stosunek ceny do wydajności Sencor SWS 25 BS. Na podstawie parametrów testu porównawczego można łatwo stwierdzić, który Termometry jest dla niego idealny, a wybiera najkorzystniejszy produkt, testując go i przeglądając . Zalecamy sprawdzenie sekcji wyników testu, gdzie można również sprawdzić testy Termometry. Możesz łatwo porównać jakość tagu Sencor . Nie wszystkie produkty (często tylko te najlepiej sprzedające się w kategorii, np. Termometry Sencor), więc sprawdź, czy istnieje test Sencor SWS 25 BS.


Dostawa towarów Termometry Sencor

- Dostawa towarów zwykle w ciągu 1-3 dni roboczych
-dziesiątki punktów dozujących i zaopatrzeniowych

Oceny i komentarze


Recenzje na Sencor SWS 25 BS

Natalia
Ocena produktu: Pprzed zakupem najczęściej czytałem recenzje Sencor SWS 25 BS i często patrzę na Youtube. I ten produkt mi odpowiada.


Bartek
Ocena produktu Sencor SWS 25 BS: Cenię produkt pozytywnie, podoba mi się jego cechy i ufam marce Sencor. Jestem zadowolony ze wszystkiego.


Dawid
Ocena produktu: Mam już kilka innych produktów od Sencor i jestem zadowolony, więc kupuję ponownie i wszystko jest w porządku.


Paulina
Ocena produktu Termometry: Mam dobre doświadczenia z 4home.pl, więc kupuję je regularnie.

Informacje

Jeśli potrzebujesz dokumentacji produktu, podręczników lub szczegółów produktu dla Sencor SWS 25 BS 8590669157914 , Skontaktuj się bezpośrednio z producentem. Wszystkie etykiety produktu, ceny i dostępności są informacyjne i dokładne dane , sprawdź 4home.pl Sprzedawcy Strona, na której wszystkie te informacje są aktualne.

Nowe produkty w naszej ofercie:

Termometry - podobny asortyment towarów
Test Termometry i informacje