Sencor SMG 4382 test i informacje

Opis produktu: Roboty kuchenne Sencor SMG 4382 Sencor
Maszynka do mielenia mięsa szybko  i łatwo zmieli różnego rodzaju surowce, posiada pojemność do 1,35 kg mięsa. Wyposażona jest również w nasadkę do wyciskania soku z miękkich owoców i warzyw. Wał ślimakowy jest wykonany ze stopu aluminium. Urządzenie dysponuje 3 sitkami – grube (owalne otwory), średnie 7,4 mm i drobne 4,2 mm zapewniające odpowiednie zmielenie mięsa. Akcesoria: Przystawka do wyrobów wędliniarskich - kiełbasy, wątrobianka Przystawka do bułki tartej i tartych warzyw i owoców Przystawka do wyciskania soku Parametry techniczne: •nóż i dyski wykonane z wytrzymałej stali •wsteczny b… Zobacz pełny opis produktu >>>

  • Recenzja Sencor SMG 4382 Roboty kuchenne
Cena:
335 zł
Dostępność
(Jest w magazynie) 27.02.2021
Wysyłka do tego produktu
Przechowuj informacje
Idź do sklepu » 4home.pl

Informacje i szczegóły produktu

Możesz również kupić towary w sklepie internetowym 4home.pl, gdzie jest oferowany w bardzo dobrej cenie 335 zł. Możesz wybrać jeden z punktów odbioru do osobistego odbioru. Przyzwoite informacje można znaleźć w koszyku. Pokaż pełny opis towaru

Funkcje Sencor SMG 4382 Sencor

Specyfikacje Sencor SMG 4382 i opis można znaleźć na stronach w katalogu lub bezpośrednio na stronie 4home.pl Sencor, gdzie można od razu kupić ten produkt za 335 zł.

Parametry i specyfikacje:
- popularny dostawca i producent Sencor
- produkcja EAN 8590669091669
- klasyfikacja sprzedaży Roboty kuchenne


Najlepsze recenzje Sencor SMG 4382

Szukasz najlepszych recenzji Sencor SMG 4382 i kolejnej recenzji? Najlepszym rozwiązaniem jest wyświetlenie najlepiej ocenianego Roboty kuchenne i zobacz produkt, który ma najwięcej opinii od użytkowników Ceneo. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz i jaka marka jest dobra lub czego wolisz unikać. Koniecznie spójrz na inne recenzje Sencor na forach i blogach. Spróbuj wyszukać recenzję Sencor SMG 4382 Roboty kuchenne i Youtube , gdzie wiele osób publikuje opinie i oceny produktów, które kupili lub przetestowali.Test Sencor SMG 4382 Roboty kuchenne

W Polsce jest kilka usług testowania produktów i czasopism, w których poznasz fakty o produkcie i produkcie . Na przykład https://wizaz.pl/Contests-tests, https://www.pro-test.pl/ oraz http://testoland.pl/ Często zdarzają się testy kilku najlepiej sprzedających się produktów z danego segmentu, a następnie zamawiane z najwyższej jakości oraz najlepszy stosunek ceny do wydajności Sencor SMG 4382. Na podstawie parametrów testu porównawczego można łatwo stwierdzić, który Roboty kuchenne jest dla niego idealny, a wybiera najkorzystniejszy produkt, testując go i przeglądając . Zalecamy sprawdzenie sekcji wyników testu, gdzie można również sprawdzić testy Roboty kuchenne. Możesz łatwo porównać jakość tagu Sencor . Nie wszystkie produkty (często tylko te najlepiej sprzedające się w kategorii, np. Roboty kuchenne Sencor), więc sprawdź, czy istnieje test Sencor SMG 4382.


Dostawa towarów Roboty kuchenne Sencor

- Dostawa towarów zwykle w ciągu 1-3 dni roboczych
-dziesiątki punktów dozujących i zaopatrzeniowych

Oceny i komentarze


Recenzje na Sencor SMG 4382

Natalia
Ocena produktu: Pprzed zakupem najczęściej czytałem recenzje Sencor SMG 4382 i często patrzę na Youtube. I ten produkt mi odpowiada.


Bartek
Ocena produktu Sencor SMG 4382: Cenię produkt pozytywnie, podoba mi się jego cechy i ufam marce Sencor. Jestem zadowolony ze wszystkiego.


Dawid
Ocena produktu: Mam już kilka innych produktów od Sencor i jestem zadowolony, więc kupuję ponownie i wszystko jest w porządku.


Paulina
Ocena produktu Roboty kuchenne: Mam dobre doświadczenia z 4home.pl, więc kupuję je regularnie.

Informacje

Jeśli potrzebujesz dokumentacji produktu, podręczników lub szczegółów produktu dla Sencor SMG 4382 8590669091669 , Skontaktuj się bezpośrednio z producentem. Wszystkie etykiety produktu, ceny i dostępności są informacyjne i dokładne dane , sprawdź 4home.pl Sprzedawcy Strona, na której wszystkie te informacje są aktualne.

Nowe produkty w naszej ofercie:

Roboty kuchenne - podobny asortyment towarów
Test Roboty kuchenne i informacje