Sencor SKS 5026YL waga kuchenna, fioletowa, test i informacje

Opis produktu: Cyfrowe wagi kuchenne Sencor SKS 5026YL waga kuchenna, fioletowa, Sencor
Luksusowa cyfrowa waga kuchenna marki Sencor w wielu kolorach z prostą obsługą. Przepiękny dodatek do każdej kuchni, a równocześnie praktyczny pomocnik.Opis produktu: bardzo cienka konstrukcja (wysokość tylko 16 mm) powierzchnia szklana do łatwego utrzymania czystości i higieny duży wyświetlacz LCD (55 x 25 mm) hartowane szkło bezpieczne (4 mm) obciążenie do 5 kg rozdzielczość 1 g dotykowe czujniki kontrolne (bezprzyciskowa praca z wysoką żywotnością) funkcja resetowania pojemnika wagi (Tara) funkcja stopniowego ważenia 4 czujniki do większej precyzji ważenia możliwość wyboru jednostek (g… Zobacz pełny opis produktu >>>

  • Recenzja Sencor SKS 5026YL waga kuchenna, fioletowa,  Cyfrowe wagi kuchenne
Cena:
51 zł
Dostępność
23.04.2021
Wysyłka do tego produktu
Przechowuj informacje
Idź do sklepu » 4home.pl

Informacje i szczegóły produktu

Możesz również kupić towary w sklepie internetowym 4home.pl, gdzie jest oferowany w bardzo dobrej cenie 51 zł. Możesz wybrać jeden z punktów odbioru do osobistego odbioru. Przyzwoite informacje można znaleźć w koszyku. Pokaż pełny opis towaru

Funkcje Sencor SKS 5026YL waga kuchenna, fioletowa, Sencor

Specyfikacje Sencor SKS 5026YL waga kuchenna, fioletowa, i opis można znaleźć na stronach w katalogu lub bezpośrednio na stronie 4home.pl Sencor, gdzie można od razu kupić ten produkt za 51 zł.

Parametry i specyfikacje:
- popularny dostawca i producent Sencor
- produkcja EAN 8590669133000
- klasyfikacja sprzedaży Cyfrowe wagi kuchenne


Najlepsze recenzje Sencor SKS 5026YL waga kuchenna, fioletowa,

Szukasz najlepszych recenzji Sencor SKS 5026YL waga kuchenna, fioletowa, i kolejnej recenzji? Najlepszym rozwiązaniem jest wyświetlenie najlepiej ocenianego Cyfrowe wagi kuchenne i zobacz produkt, który ma najwięcej opinii od użytkowników Ceneo. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz i jaka marka jest dobra lub czego wolisz unikać. Koniecznie spójrz na inne recenzje Sencor na forach i blogach. Spróbuj wyszukać recenzję Sencor SKS 5026YL waga kuchenna, fioletowa, Cyfrowe wagi kuchenne i Youtube , gdzie wiele osób publikuje opinie i oceny produktów, które kupili lub przetestowali.Test Sencor SKS 5026YL waga kuchenna, fioletowa, Cyfrowe wagi kuchenne

W Polsce jest kilka usług testowania produktów i czasopism, w których poznasz fakty o produkcie i produkcie . Na przykład https://wizaz.pl/Contests-tests, https://www.pro-test.pl/ oraz http://testoland.pl/ Często zdarzają się testy kilku najlepiej sprzedających się produktów z danego segmentu, a następnie zamawiane z najwyższej jakości oraz najlepszy stosunek ceny do wydajności Sencor SKS 5026YL waga kuchenna, fioletowa, . Na podstawie parametrów testu porównawczego można łatwo stwierdzić, który Cyfrowe wagi kuchenne jest dla niego idealny, a wybiera najkorzystniejszy produkt, testując go i przeglądając . Zalecamy sprawdzenie sekcji wyników testu, gdzie można również sprawdzić testy Cyfrowe wagi kuchenne. Możesz łatwo porównać jakość tagu Sencor . Nie wszystkie produkty (często tylko te najlepiej sprzedające się w kategorii, np. Cyfrowe wagi kuchenne Sencor), więc sprawdź, czy istnieje test Sencor SKS 5026YL waga kuchenna, fioletowa, .


Dostawa towarów Cyfrowe wagi kuchenne Sencor

- Dostawa towarów zwykle w ciągu 1-3 dni roboczych
-dziesiątki punktów dozujących i zaopatrzeniowych

Oceny i komentarze


Recenzje na Sencor SKS 5026YL waga kuchenna, fioletowa,

Natalia
Ocena produktu: Pprzed zakupem najczęściej czytałem recenzje Sencor SKS 5026YL waga kuchenna, fioletowa, i często patrzę na Youtube. I ten produkt mi odpowiada.


Bartek
Ocena produktu Sencor SKS 5026YL waga kuchenna, fioletowa, : Cenię produkt pozytywnie, podoba mi się jego cechy i ufam marce Sencor. Jestem zadowolony ze wszystkiego.


Dawid
Ocena produktu: Mam już kilka innych produktów od Sencor i jestem zadowolony, więc kupuję ponownie i wszystko jest w porządku.


Paulina
Ocena produktu Cyfrowe wagi kuchenne: Mam dobre doświadczenia z 4home.pl, więc kupuję je regularnie.

Informacje

Jeśli potrzebujesz dokumentacji produktu, podręczników lub szczegółów produktu dla Sencor SKS 5026YL waga kuchenna, fioletowa, 8590669133000 , Skontaktuj się bezpośrednio z producentem. Wszystkie etykiety produktu, ceny i dostępności są informacyjne i dokładne dane , sprawdź 4home.pl Sprzedawcy Strona, na której wszystkie te informacje są aktualne.

Nowe produkty w naszej ofercie:

Cyfrowe wagi kuchenne - podobny asortyment towarów
Test Cyfrowe wagi kuchenne i informacje