Sencor SBS 7000 Waga osobowa test i informacje

Opis produktu: Wagi diagnostyczne Sencor SBS 7000 Waga osobowa Sencor
 Waga oprócz ciężaru mierzy również tkankę tłuszczową, zawartość wody w organizmie oraz zawartość tkanki mięśniowej z funkcją Auto-On, tj. pomiar w momencie wejścia na wagę. Do dyspozycji jest graficzna wizualizacja 4 poziomów zawartości tkanki tłuszczowej. Posiada pamięć dla 8 użytkowników, funkcję automatycznego rozpoznawania użytkownika. Możliwość ustawienia płci, wzrostu (80 - 220 cm) i wieku (6 - 100 lat). Możliwość wyboru… Zobacz pełny opis produktu >>>

  • Recenzja Sencor SBS 7000 Waga osobowa Wagi diagnostyczne
Cena:
156 zł
Dostępność
23.04.2021
Wysyłka do tego produktu
Przechowuj informacje
Idź do sklepu » 4home.pl

Informacje i szczegóły produktu

Możesz również kupić towary w sklepie internetowym 4home.pl, gdzie jest oferowany w bardzo dobrej cenie 156 zł. Możesz wybrać jeden z punktów odbioru do osobistego odbioru. Przyzwoite informacje można znaleźć w koszyku. Pokaż pełny opis towaru

Funkcje Sencor SBS 7000 Waga osobowa Sencor

Specyfikacje Sencor SBS 7000 Waga osobowa i opis można znaleźć na stronach w katalogu lub bezpośrednio na stronie 4home.pl Sencor, gdzie można od razu kupić ten produkt za 156 zł.

Parametry i specyfikacje:
- popularny dostawca i producent Sencor
- produkcja EAN 8590669085781
- klasyfikacja sprzedaży Wagi diagnostyczne


Najlepsze recenzje Sencor SBS 7000 Waga osobowa

Szukasz najlepszych recenzji Sencor SBS 7000 Waga osobowa i kolejnej recenzji? Najlepszym rozwiązaniem jest wyświetlenie najlepiej ocenianego Wagi diagnostyczne i zobacz produkt, który ma najwięcej opinii od użytkowników Ceneo. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz i jaka marka jest dobra lub czego wolisz unikać. Koniecznie spójrz na inne recenzje Sencor na forach i blogach. Spróbuj wyszukać recenzję Sencor SBS 7000 Waga osobowa Wagi diagnostyczne i Youtube , gdzie wiele osób publikuje opinie i oceny produktów, które kupili lub przetestowali.Test Sencor SBS 7000 Waga osobowa Wagi diagnostyczne

W Polsce jest kilka usług testowania produktów i czasopism, w których poznasz fakty o produkcie i produkcie . Na przykład https://wizaz.pl/Contests-tests, https://www.pro-test.pl/ oraz http://testoland.pl/ Często zdarzają się testy kilku najlepiej sprzedających się produktów z danego segmentu, a następnie zamawiane z najwyższej jakości oraz najlepszy stosunek ceny do wydajności Sencor SBS 7000 Waga osobowa. Na podstawie parametrów testu porównawczego można łatwo stwierdzić, który Wagi diagnostyczne jest dla niego idealny, a wybiera najkorzystniejszy produkt, testując go i przeglądając . Zalecamy sprawdzenie sekcji wyników testu, gdzie można również sprawdzić testy Wagi diagnostyczne. Możesz łatwo porównać jakość tagu Sencor . Nie wszystkie produkty (często tylko te najlepiej sprzedające się w kategorii, np. Wagi diagnostyczne Sencor), więc sprawdź, czy istnieje test Sencor SBS 7000 Waga osobowa.


Dostawa towarów Wagi diagnostyczne Sencor

- Dostawa towarów zwykle w ciągu 1-3 dni roboczych
-dziesiątki punktów dozujących i zaopatrzeniowych

Oceny i komentarze


Recenzje na Sencor SBS 7000 Waga osobowa

Natalia
Ocena produktu: Pprzed zakupem najczęściej czytałem recenzje Sencor SBS 7000 Waga osobowa i często patrzę na Youtube. I ten produkt mi odpowiada.


Bartek
Ocena produktu Sencor SBS 7000 Waga osobowa: Cenię produkt pozytywnie, podoba mi się jego cechy i ufam marce Sencor. Jestem zadowolony ze wszystkiego.


Dawid
Ocena produktu: Mam już kilka innych produktów od Sencor i jestem zadowolony, więc kupuję ponownie i wszystko jest w porządku.


Paulina
Ocena produktu Wagi diagnostyczne: Mam dobre doświadczenia z 4home.pl, więc kupuję je regularnie.

Informacje

Jeśli potrzebujesz dokumentacji produktu, podręczników lub szczegółów produktu dla Sencor SBS 7000 Waga osobowa 8590669085781 , Skontaktuj się bezpośrednio z producentem. Wszystkie etykiety produktu, ceny i dostępności są informacyjne i dokładne dane , sprawdź 4home.pl Sprzedawcy Strona, na której wszystkie te informacje są aktualne.

Nowe produkty w naszej ofercie: