SANEL Szczotka do rąk i paznokci BARBAKAN - mix kolorów test i informacje

Opis produktu: Akcesoria do kąpieli SANEL Szczotka do rąk i paznokci BARBAKAN - mix kolorów Sanel - Polska

OPIS PRODUKTU:

Plastikowa szczotka do rąk i paznokci BARBAKAN, mix kolorów.

Dostępne kolory: niebieska, fioletowa, pistacjowa, marmurkowa, pomarańczowa.

 

WYMIARY SZCZOTKI:

- długość: 9 cm

- wysokość: 2,5 cm

- szerokość: 3,5 cm 

 

UWAGA! Przed zakupem proszę o zapytanie o dostępność danego koloru.

W przypadku braku zapytania towar wysyłany losowo.

Podana cena jest ceną za 1 sztukę.

Zobacz pełny opis produktu >>>

  • Recenzja SANEL Szczotka do rąk i paznokci BARBAKAN - mix kolorów Akcesoria do kąpieli
Cena:
5 zł
Dostępność
dostępny od ręki
Wysyłka do tego produktu
Przechowuj informacje
Idź do sklepu » Świat AGD

Informacje i szczegóły produktu

Możesz również kupić towary w sklepie internetowym Świat AGD, gdzie jest oferowany w bardzo dobrej cenie 5 zł. Możesz wybrać jeden z punktów odbioru do osobistego odbioru. Przyzwoite informacje można znaleźć w koszyku. Pokaż pełny opis towaru

Funkcje SANEL Szczotka do rąk i paznokci BARBAKAN - mix kolorów Sanel - Polska

Specyfikacje SANEL Szczotka do rąk i paznokci BARBAKAN - mix kolorów i opis można znaleźć na stronach w katalogu lub bezpośrednio na stronie Świat AGD Sanel - Polska, gdzie można od razu kupić ten produkt za 5 zł.

Parametry i specyfikacje:
- popularny dostawca i producent Sanel - Polska
- produkcja EAN 5901210048279
- klasyfikacja sprzedaży Akcesoria do kąpieli


Najlepsze recenzje SANEL Szczotka do rąk i paznokci BARBAKAN - mix kolorów

Szukasz najlepszych recenzji SANEL Szczotka do rąk i paznokci BARBAKAN - mix kolorów i kolejnej recenzji? Najlepszym rozwiązaniem jest wyświetlenie najlepiej ocenianego Akcesoria do kąpieli i zobacz produkt, który ma najwięcej opinii od użytkowników Ceneo. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz i jaka marka jest dobra lub czego wolisz unikać. Koniecznie spójrz na inne recenzje Sanel - Polska na forach i blogach. Spróbuj wyszukać recenzję SANEL Szczotka do rąk i paznokci BARBAKAN - mix kolorów Akcesoria do kąpieli i Youtube , gdzie wiele osób publikuje opinie i oceny produktów, które kupili lub przetestowali.Test SANEL Szczotka do rąk i paznokci BARBAKAN - mix kolorów Akcesoria do kąpieli

W Polsce jest kilka usług testowania produktów i czasopism, w których poznasz fakty o produkcie i produkcie . Na przykład https://wizaz.pl/Contests-tests, https://www.pro-test.pl/ oraz http://testoland.pl/ Często zdarzają się testy kilku najlepiej sprzedających się produktów z danego segmentu, a następnie zamawiane z najwyższej jakości oraz najlepszy stosunek ceny do wydajności SANEL Szczotka do rąk i paznokci BARBAKAN - mix kolorów. Na podstawie parametrów testu porównawczego można łatwo stwierdzić, który Akcesoria do kąpieli jest dla niego idealny, a wybiera najkorzystniejszy produkt, testując go i przeglądając . Zalecamy sprawdzenie sekcji wyników testu, gdzie można również sprawdzić testy Akcesoria do kąpieli. Możesz łatwo porównać jakość tagu Sanel - Polska . Nie wszystkie produkty (często tylko te najlepiej sprzedające się w kategorii, np. Akcesoria do kąpieli Sanel - Polska), więc sprawdź, czy istnieje test SANEL Szczotka do rąk i paznokci BARBAKAN - mix kolorów.


Dostawa towarów Akcesoria do kąpieli Sanel - Polska

- Dostawa towarów zwykle w ciągu 1-3 dni roboczych
-dziesiątki punktów dozujących i zaopatrzeniowych

Oceny i komentarze


Recenzje na SANEL Szczotka do rąk i paznokci BARBAKAN - mix kolorów

Natalia
Ocena produktu: Pprzed zakupem najczęściej czytałem recenzje SANEL Szczotka do rąk i paznokci BARBAKAN - mix kolorów i często patrzę na Youtube. I ten produkt mi odpowiada.


Bartek
Ocena produktu SANEL Szczotka do rąk i paznokci BARBAKAN - mix kolorów: Cenię produkt pozytywnie, podoba mi się jego cechy i ufam marce Sanel - Polska. Jestem zadowolony ze wszystkiego.


Dawid
Ocena produktu: Mam już kilka innych produktów od Sanel - Polska i jestem zadowolony, więc kupuję ponownie i wszystko jest w porządku.


Paulina
Ocena produktu Akcesoria do kąpieli: Mam dobre doświadczenia z Świat AGD, więc kupuję je regularnie.

Informacje

Jeśli potrzebujesz dokumentacji produktu, podręczników lub szczegółów produktu dla SANEL Szczotka do rąk i paznokci BARBAKAN - mix kolorów 5901210048279 , Skontaktuj się bezpośrednio z producentem. Wszystkie etykiety produktu, ceny i dostępności są informacyjne i dokładne dane , sprawdź Świat AGD Sprzedawcy Strona, na której wszystkie te informacje są aktualne.

Nowe produkty w naszej ofercie:

Akcesoria do kąpieli - podobny asortyment towarów
Test Akcesoria do kąpieli i informacje