Salomon Wayfarer Pants Mens test i informacje

Opis produktu: Najlepsze akcesoria Salomon Wayfarer Pants Mens Salomon

Salomon Wayfarer Pants Mens


The Salomon Wayfarer Pants are designed with a button waistband fastening, zip fly and belt loops. The fabric is stretchy, with inbuilt UPF 50 protection and articulated knees for a stretchy, flexible fit.

> Men's walking pants
> Button waistband fastening
> Zip fly
> Belt loops
> Zip pockets
> Articulated knees
> UPF50
> Stretch fabric
> Straight leg
> Salomon branding
> 86% Nylon, 14% Elastane
> Machine washable

For our full range of Walking visit

Product code: 441233

Zobacz pełny opis produktu >>>

  • Recenzja Salomon Wayfarer Pants Mens Najlepsze akcesoria
Cena:
495 zł
Dostępność
na życzenie
Wysyłka do tego produktu
Przechowuj informacje
Idź do sklepu » Factcool.pl

Informacje i szczegóły produktu

Możesz również kupić towary w sklepie internetowym Factcool.pl, gdzie jest oferowany w bardzo dobrej cenie 495 zł. Możesz wybrać jeden z punktów odbioru do osobistego odbioru. Przyzwoite informacje można znaleźć w koszyku. Pokaż pełny opis towaru

Funkcje Salomon Wayfarer Pants Mens Salomon

Specyfikacje Salomon Wayfarer Pants Mens i opis można znaleźć na stronach w katalogu lub bezpośrednio na stronie Factcool.pl Salomon, gdzie można od razu kupić ten produkt za 495 zł.

Parametry i specyfikacje:
- popularny dostawca i producent Salomon
- produkcja EAN 2441233033508
- klasyfikacja sprzedaży Najlepsze akcesoria


Najlepsze recenzje Salomon Wayfarer Pants Mens

Szukasz najlepszych recenzji Salomon Wayfarer Pants Mens i kolejnej recenzji? Najlepszym rozwiązaniem jest wyświetlenie najlepiej ocenianego Najlepsze akcesoria i zobacz produkt, który ma najwięcej opinii od użytkowników Ceneo. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz i jaka marka jest dobra lub czego wolisz unikać. Koniecznie spójrz na inne recenzje Salomon na forach i blogach. Spróbuj wyszukać recenzję Salomon Wayfarer Pants Mens Najlepsze akcesoria i Youtube , gdzie wiele osób publikuje opinie i oceny produktów, które kupili lub przetestowali.Test Salomon Wayfarer Pants Mens Najlepsze akcesoria

W Polsce jest kilka usług testowania produktów i czasopism, w których poznasz fakty o produkcie i produkcie . Na przykład https://wizaz.pl/Contests-tests, https://www.pro-test.pl/ oraz http://testoland.pl/ Często zdarzają się testy kilku najlepiej sprzedających się produktów z danego segmentu, a następnie zamawiane z najwyższej jakości oraz najlepszy stosunek ceny do wydajności Salomon Wayfarer Pants Mens. Na podstawie parametrów testu porównawczego można łatwo stwierdzić, który Najlepsze akcesoria jest dla niego idealny, a wybiera najkorzystniejszy produkt, testując go i przeglądając . Zalecamy sprawdzenie sekcji wyników testu, gdzie można również sprawdzić testy Najlepsze akcesoria. Możesz łatwo porównać jakość tagu Salomon . Nie wszystkie produkty (często tylko te najlepiej sprzedające się w kategorii, np. Najlepsze akcesoria Salomon), więc sprawdź, czy istnieje test Salomon Wayfarer Pants Mens.


Dostawa towarów Najlepsze akcesoria Salomon

- Dostawa towarów zwykle w ciągu 1-3 dni roboczych
-dziesiątki punktów dozujących i zaopatrzeniowych

Oceny i komentarze


Recenzje na Salomon Wayfarer Pants Mens

Natalia
Ocena produktu: Pprzed zakupem najczęściej czytałem recenzje Salomon Wayfarer Pants Mens i często patrzę na Youtube. I ten produkt mi odpowiada.


Bartek
Ocena produktu Salomon Wayfarer Pants Mens: Cenię produkt pozytywnie, podoba mi się jego cechy i ufam marce Salomon. Jestem zadowolony ze wszystkiego.


Dawid
Ocena produktu: Mam już kilka innych produktów od Salomon i jestem zadowolony, więc kupuję ponownie i wszystko jest w porządku.


Paulina
Ocena produktu Najlepsze akcesoria: Mam dobre doświadczenia z Factcool.pl, więc kupuję je regularnie.

Informacje

Jeśli potrzebujesz dokumentacji produktu, podręczników lub szczegółów produktu dla Salomon Wayfarer Pants Mens 2441233033508 , Skontaktuj się bezpośrednio z producentem. Wszystkie etykiety produktu, ceny i dostępności są informacyjne i dokładne dane , sprawdź Factcool.pl Sprzedawcy Strona, na której wszystkie te informacje są aktualne.

Nowe produkty w naszej ofercie:

Najlepsze akcesoria - podobny asortyment towarów
Test Najlepsze akcesoria i informacje