PLAFOR Kosz na śmieci uchylny 5 L niebieski test i informacje

Opis produktu: Kosze na śmieci PLAFOR Kosz na śmieci uchylny 5 L niebieski Plafor - Polska

PLAFOR - Kosz wahadłowy mały 5l w kolorze niebieskim. 

SPECZFIKACJA PRODUKTU:

  • wysokość pojemnika z pokrywą: 30 cm
  • wysokość pojemnika bez pokrywy: 21 cm
  • średnica pojemnika: 19 cm
  • pojemność: 5l
  • waga: ok 260 g
Zobacz pełny opis produktu >>>

  • Recenzja PLAFOR Kosz na śmieci uchylny 5 L niebieski Kosze na śmieci
Cena:
13 zł
Dostępność
dostępny od ręki
Wysyłka do tego produktu
Przechowuj informacje
Idź do sklepu » Świat AGD

Informacje i szczegóły produktu

Możesz również kupić towary w sklepie internetowym Świat AGD, gdzie jest oferowany w bardzo dobrej cenie 13 zł. Możesz wybrać jeden z punktów odbioru do osobistego odbioru. Przyzwoite informacje można znaleźć w koszyku. Pokaż pełny opis towaru

Funkcje PLAFOR Kosz na śmieci uchylny 5 L niebieski Plafor - Polska

Specyfikacje PLAFOR Kosz na śmieci uchylny 5 L niebieski i opis można znaleźć na stronach w katalogu lub bezpośrednio na stronie Świat AGD Plafor - Polska, gdzie można od razu kupić ten produkt za 13 zł.

Parametry i specyfikacje:
- popularny dostawca i producent Plafor - Polska
- produkcja EAN 5907749945065
- klasyfikacja sprzedaży Kosze na śmieci


Najlepsze recenzje PLAFOR Kosz na śmieci uchylny 5 L niebieski

Szukasz najlepszych recenzji PLAFOR Kosz na śmieci uchylny 5 L niebieski i kolejnej recenzji? Najlepszym rozwiązaniem jest wyświetlenie najlepiej ocenianego Kosze na śmieci i zobacz produkt, który ma najwięcej opinii od użytkowników Ceneo. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz i jaka marka jest dobra lub czego wolisz unikać. Koniecznie spójrz na inne recenzje Plafor - Polska na forach i blogach. Spróbuj wyszukać recenzję PLAFOR Kosz na śmieci uchylny 5 L niebieski Kosze na śmieci i Youtube , gdzie wiele osób publikuje opinie i oceny produktów, które kupili lub przetestowali.Test PLAFOR Kosz na śmieci uchylny 5 L niebieski Kosze na śmieci

W Polsce jest kilka usług testowania produktów i czasopism, w których poznasz fakty o produkcie i produkcie . Na przykład https://wizaz.pl/Contests-tests, https://www.pro-test.pl/ oraz http://testoland.pl/ Często zdarzają się testy kilku najlepiej sprzedających się produktów z danego segmentu, a następnie zamawiane z najwyższej jakości oraz najlepszy stosunek ceny do wydajności PLAFOR Kosz na śmieci uchylny 5 L niebieski. Na podstawie parametrów testu porównawczego można łatwo stwierdzić, który Kosze na śmieci jest dla niego idealny, a wybiera najkorzystniejszy produkt, testując go i przeglądając . Zalecamy sprawdzenie sekcji wyników testu, gdzie można również sprawdzić testy Kosze na śmieci. Możesz łatwo porównać jakość tagu Plafor - Polska . Nie wszystkie produkty (często tylko te najlepiej sprzedające się w kategorii, np. Kosze na śmieci Plafor - Polska), więc sprawdź, czy istnieje test PLAFOR Kosz na śmieci uchylny 5 L niebieski.


Dostawa towarów Kosze na śmieci Plafor - Polska

- Dostawa towarów zwykle w ciągu 1-3 dni roboczych
-dziesiątki punktów dozujących i zaopatrzeniowych

Oceny i komentarze


Recenzje na PLAFOR Kosz na śmieci uchylny 5 L niebieski

Natalia
Ocena produktu: Pprzed zakupem najczęściej czytałem recenzje PLAFOR Kosz na śmieci uchylny 5 L niebieski i często patrzę na Youtube. I ten produkt mi odpowiada.


Bartek
Ocena produktu PLAFOR Kosz na śmieci uchylny 5 L niebieski: Cenię produkt pozytywnie, podoba mi się jego cechy i ufam marce Plafor - Polska. Jestem zadowolony ze wszystkiego.


Dawid
Ocena produktu: Mam już kilka innych produktów od Plafor - Polska i jestem zadowolony, więc kupuję ponownie i wszystko jest w porządku.


Paulina
Ocena produktu Kosze na śmieci: Mam dobre doświadczenia z Świat AGD, więc kupuję je regularnie.

Informacje

Jeśli potrzebujesz dokumentacji produktu, podręczników lub szczegółów produktu dla PLAFOR Kosz na śmieci uchylny 5 L niebieski 5907749945065 , Skontaktuj się bezpośrednio z producentem. Wszystkie etykiety produktu, ceny i dostępności są informacyjne i dokładne dane , sprawdź Świat AGD Sprzedawcy Strona, na której wszystkie te informacje są aktualne.

Nowe produkty w naszej ofercie:

Kosze na śmieci - podobny asortyment towarów
Test Kosze na śmieci i informacje