Philco PHJE 5020 test i informacje

Opis produktu: Wyciskarki ślimakowe Philco PHJE 5020 Philco
Przygotuj u siebie w domu doskonały i smaczny sok owocowy lub warzywny. Wyciskarka Philco działająca na zasadzie powolnego wyciskania bardzo dobrze wyciśnie owoce, warzywa i zioła z minimalną ilością odpadów. Uzyskasz do 50% więcej soku, który jest bogaty w witaminy, enzymy, antyoksydanty i inne zdrowe dla organizmu substancje. Parametry techniczne i specyfikacja: •najnowocześniejsza technologia powolnego wyciskania składników •dwustopniowy proces wyciskania •proste złożenie urządzenia i łatwa obsługa •łatwe czyszczenie i utrzymanie •bardzo cicha praca (<30 dB) •zintegrowany pojemnik na wyciśnięty miąższ •wielkość otworu do wkładania: 3,5 x 6 cm •długość przewodu zasilającego: 120 cm •napięcie i częstotliwość: 220-240 V, 50/60 Hz Zobacz pełny opis produktu >>>

  • Recenzja Philco PHJE 5020 Wyciskarki ślimakowe
Cena:
590 zł
Dostępność
01.03.2021
Wysyłka do tego produktu
Przechowuj informacje
Idź do sklepu » 4home.pl

Informacje i szczegóły produktu

Możesz również kupić towary w sklepie internetowym 4home.pl, gdzie jest oferowany w bardzo dobrej cenie 590 zł. Możesz wybrać jeden z punktów odbioru do osobistego odbioru. Przyzwoite informacje można znaleźć w koszyku. Pokaż pełny opis towaru

Funkcje Philco PHJE 5020 Philco

Specyfikacje Philco PHJE 5020 i opis można znaleźć na stronach w katalogu lub bezpośrednio na stronie 4home.pl Philco, gdzie można od razu kupić ten produkt za 590 zł.

Parametry i specyfikacje:
- popularny dostawca i producent Philco
- produkcja EAN 8590669158973
- klasyfikacja sprzedaży Wyciskarki ślimakowe


Najlepsze recenzje Philco PHJE 5020

Szukasz najlepszych recenzji Philco PHJE 5020 i kolejnej recenzji? Najlepszym rozwiązaniem jest wyświetlenie najlepiej ocenianego Wyciskarki ślimakowe i zobacz produkt, który ma najwięcej opinii od użytkowników Ceneo. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz i jaka marka jest dobra lub czego wolisz unikać. Koniecznie spójrz na inne recenzje Philco na forach i blogach. Spróbuj wyszukać recenzję Philco PHJE 5020 Wyciskarki ślimakowe i Youtube , gdzie wiele osób publikuje opinie i oceny produktów, które kupili lub przetestowali.Test Philco PHJE 5020 Wyciskarki ślimakowe

W Polsce jest kilka usług testowania produktów i czasopism, w których poznasz fakty o produkcie i produkcie . Na przykład https://wizaz.pl/Contests-tests, https://www.pro-test.pl/ oraz http://testoland.pl/ Często zdarzają się testy kilku najlepiej sprzedających się produktów z danego segmentu, a następnie zamawiane z najwyższej jakości oraz najlepszy stosunek ceny do wydajności Philco PHJE 5020. Na podstawie parametrów testu porównawczego można łatwo stwierdzić, który Wyciskarki ślimakowe jest dla niego idealny, a wybiera najkorzystniejszy produkt, testując go i przeglądając . Zalecamy sprawdzenie sekcji wyników testu, gdzie można również sprawdzić testy Wyciskarki ślimakowe. Możesz łatwo porównać jakość tagu Philco . Nie wszystkie produkty (często tylko te najlepiej sprzedające się w kategorii, np. Wyciskarki ślimakowe Philco), więc sprawdź, czy istnieje test Philco PHJE 5020.


Dostawa towarów Wyciskarki ślimakowe Philco

- Dostawa towarów zwykle w ciągu 1-3 dni roboczych
-dziesiątki punktów dozujących i zaopatrzeniowych

Oceny i komentarze


Recenzje na Philco PHJE 5020

Natalia
Ocena produktu: Pprzed zakupem najczęściej czytałem recenzje Philco PHJE 5020 i często patrzę na Youtube. I ten produkt mi odpowiada.


Bartek
Ocena produktu Philco PHJE 5020: Cenię produkt pozytywnie, podoba mi się jego cechy i ufam marce Philco. Jestem zadowolony ze wszystkiego.


Dawid
Ocena produktu: Mam już kilka innych produktów od Philco i jestem zadowolony, więc kupuję ponownie i wszystko jest w porządku.


Paulina
Ocena produktu Wyciskarki ślimakowe: Mam dobre doświadczenia z 4home.pl, więc kupuję je regularnie.

Informacje

Jeśli potrzebujesz dokumentacji produktu, podręczników lub szczegółów produktu dla Philco PHJE 5020 8590669158973 , Skontaktuj się bezpośrednio z producentem. Wszystkie etykiety produktu, ceny i dostępności są informacyjne i dokładne dane , sprawdź 4home.pl Sprzedawcy Strona, na której wszystkie te informacje są aktualne.

Nowe produkty w naszej ofercie:

Wyciskarki ślimakowe - podobny asortyment towarów
Test Wyciskarki ślimakowe i informacje