MYVITA WITAMINA D3 FORTE 100 TABL. test i informacje

Opis produktu: Witaminy, minerały, suplementy diety MYVITA WITAMINA D3 FORTE 100 TABL. MyVita
OPIS Produkt to wysokiej jakości witamina D3 pozyskiwana w sposób naturalny z lanoliny (owczej wełny). SKŁADNIKI Witamina D3 (cholekalcyferol z lanoliny) - 4000 j.m., substancja wypełniająca: celuloza, regulator kwasowości: fosforan wapnia, substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych. SPOSÓB UŻYCIA 1 tabletka dziennie. Popić wodą. PRZECHOWYWANIE Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. UWAGA Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia.Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnic… Zobacz pełny opis produktu >>>

  • Recenzja MYVITA WITAMINA D3 FORTE 100 TABL. Witaminy, minerały, suplementy diety
Cena:
21 zł
Dostępność
brak informacji
Wysyłka do tego produktu
Przechowuj informacje
Idź do sklepu » BionaturalFit

Informacje i szczegóły produktu

Możesz również kupić towary w sklepie internetowym BionaturalFit, gdzie jest oferowany w bardzo dobrej cenie 21 zł. Możesz wybrać jeden z punktów odbioru do osobistego odbioru. Przyzwoite informacje można znaleźć w koszyku. Pokaż pełny opis towaru

Funkcje MYVITA WITAMINA D3 FORTE 100 TABL. MyVita

Specyfikacje MYVITA WITAMINA D3 FORTE 100 TABL. i opis można znaleźć na stronach w katalogu lub bezpośrednio na stronie BionaturalFit MyVita, gdzie można od razu kupić ten produkt za 21 zł.

Parametry i specyfikacje:
- popularny dostawca i producent MyVita
- produkcja EAN 5906874332238
- klasyfikacja sprzedaży Witaminy, minerały, suplementy diety


Najlepsze recenzje MYVITA WITAMINA D3 FORTE 100 TABL.

Szukasz najlepszych recenzji MYVITA WITAMINA D3 FORTE 100 TABL. i kolejnej recenzji? Najlepszym rozwiązaniem jest wyświetlenie najlepiej ocenianego Witaminy, minerały, suplementy diety i zobacz produkt, który ma najwięcej opinii od użytkowników Ceneo. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz i jaka marka jest dobra lub czego wolisz unikać. Koniecznie spójrz na inne recenzje MyVita na forach i blogach. Spróbuj wyszukać recenzję MYVITA WITAMINA D3 FORTE 100 TABL. Witaminy, minerały, suplementy diety i Youtube , gdzie wiele osób publikuje opinie i oceny produktów, które kupili lub przetestowali.Test MYVITA WITAMINA D3 FORTE 100 TABL. Witaminy, minerały, suplementy diety

W Polsce jest kilka usług testowania produktów i czasopism, w których poznasz fakty o produkcie i produkcie . Na przykład https://wizaz.pl/Contests-tests, https://www.pro-test.pl/ oraz http://testoland.pl/ Często zdarzają się testy kilku najlepiej sprzedających się produktów z danego segmentu, a następnie zamawiane z najwyższej jakości oraz najlepszy stosunek ceny do wydajności MYVITA WITAMINA D3 FORTE 100 TABL.. Na podstawie parametrów testu porównawczego można łatwo stwierdzić, który Witaminy, minerały, suplementy diety jest dla niego idealny, a wybiera najkorzystniejszy produkt, testując go i przeglądając . Zalecamy sprawdzenie sekcji wyników testu, gdzie można również sprawdzić testy Witaminy, minerały, suplementy diety. Możesz łatwo porównać jakość tagu MyVita . Nie wszystkie produkty (często tylko te najlepiej sprzedające się w kategorii, np. Witaminy, minerały, suplementy diety MyVita), więc sprawdź, czy istnieje test MYVITA WITAMINA D3 FORTE 100 TABL..


Dostawa towarów Witaminy, minerały, suplementy diety MyVita

- Dostawa towarów zwykle w ciągu 1-3 dni roboczych
-dziesiątki punktów dozujących i zaopatrzeniowych

Oceny i komentarze


Recenzje na MYVITA WITAMINA D3 FORTE 100 TABL.

Natalia
Ocena produktu: Pprzed zakupem najczęściej czytałem recenzje MYVITA WITAMINA D3 FORTE 100 TABL. i często patrzę na Youtube. I ten produkt mi odpowiada.


Bartek
Ocena produktu MYVITA WITAMINA D3 FORTE 100 TABL.: Cenię produkt pozytywnie, podoba mi się jego cechy i ufam marce MyVita. Jestem zadowolony ze wszystkiego.


Dawid
Ocena produktu: Mam już kilka innych produktów od MyVita i jestem zadowolony, więc kupuję ponownie i wszystko jest w porządku.


Paulina
Ocena produktu Witaminy, minerały, suplementy diety: Mam dobre doświadczenia z BionaturalFit, więc kupuję je regularnie.

Informacje

Jeśli potrzebujesz dokumentacji produktu, podręczników lub szczegółów produktu dla MYVITA WITAMINA D3 FORTE 100 TABL. 5906874332238 , Skontaktuj się bezpośrednio z producentem. Wszystkie etykiety produktu, ceny i dostępności są informacyjne i dokładne dane , sprawdź BionaturalFit Sprzedawcy Strona, na której wszystkie te informacje są aktualne.

Nowe produkty w naszej ofercie:

Witaminy, minerały, suplementy diety - podobny asortyment towarów
Test Witaminy, minerały, suplementy diety i informacje