LUMINARC QUADRATO WHITE Talerz płytki 26.5 cm test i informacje

Opis produktu: Talerze LUMINARC QUADRATO WHITE Talerz płytki 26.5 cm Luminarc - Francja

LUMINARC QUADRATO - talerz płytki obiadowy w kolorze białym, wykonany z wysokiej jakości hartowanego szkła, które:

  • posiada idealnie gładką, nieporowatą powierzchnię, dzięki czemu jest bardzo higieniczne
  • jest bardziej odporne na stłuczenia i zarysowania niż inne produkty z porcelitu i porcelany
  • jest odporne na niskie oraz bardzo wysokie temperatury serwowanych potraw - do 110 stopni C.
Zobacz pełny opis produktu >>>

  • Recenzja LUMINARC QUADRATO WHITE Talerz płytki 26.5 cm Talerze
Cena:
18 zł
Dostępność
dostępny od ręki
Wysyłka do tego produktu
Przechowuj informacje
Idź do sklepu » Świat AGD

Informacje i szczegóły produktu

Możesz również kupić towary w sklepie internetowym Świat AGD, gdzie jest oferowany w bardzo dobrej cenie 18 zł. Możesz wybrać jeden z punktów odbioru do osobistego odbioru. Przyzwoite informacje można znaleźć w koszyku. Pokaż pełny opis towaru

Funkcje LUMINARC QUADRATO WHITE Talerz płytki 26.5 cm Luminarc - Francja

Specyfikacje LUMINARC QUADRATO WHITE Talerz płytki 26.5 cm i opis można znaleźć na stronach w katalogu lub bezpośrednio na stronie Świat AGD Luminarc - Francja, gdzie można od razu kupić ten produkt za 18 zł.

Parametry i specyfikacje:
- popularny dostawca i producent Luminarc - Francja
- produkcja EAN 026102076514
- klasyfikacja sprzedaży Talerze


Najlepsze recenzje LUMINARC QUADRATO WHITE Talerz płytki 26.5 cm

Szukasz najlepszych recenzji LUMINARC QUADRATO WHITE Talerz płytki 26.5 cm i kolejnej recenzji? Najlepszym rozwiązaniem jest wyświetlenie najlepiej ocenianego Talerze i zobacz produkt, który ma najwięcej opinii od użytkowników Ceneo. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz i jaka marka jest dobra lub czego wolisz unikać. Koniecznie spójrz na inne recenzje Luminarc - Francja na forach i blogach. Spróbuj wyszukać recenzję LUMINARC QUADRATO WHITE Talerz płytki 26.5 cm Talerze i Youtube , gdzie wiele osób publikuje opinie i oceny produktów, które kupili lub przetestowali.Test LUMINARC QUADRATO WHITE Talerz płytki 26.5 cm Talerze

W Polsce jest kilka usług testowania produktów i czasopism, w których poznasz fakty o produkcie i produkcie . Na przykład https://wizaz.pl/Contests-tests, https://www.pro-test.pl/ oraz http://testoland.pl/ Często zdarzają się testy kilku najlepiej sprzedających się produktów z danego segmentu, a następnie zamawiane z najwyższej jakości oraz najlepszy stosunek ceny do wydajności LUMINARC QUADRATO WHITE Talerz płytki 26.5 cm. Na podstawie parametrów testu porównawczego można łatwo stwierdzić, który Talerze jest dla niego idealny, a wybiera najkorzystniejszy produkt, testując go i przeglądając . Zalecamy sprawdzenie sekcji wyników testu, gdzie można również sprawdzić testy Talerze. Możesz łatwo porównać jakość tagu Luminarc - Francja . Nie wszystkie produkty (często tylko te najlepiej sprzedające się w kategorii, np. Talerze Luminarc - Francja), więc sprawdź, czy istnieje test LUMINARC QUADRATO WHITE Talerz płytki 26.5 cm.


Dostawa towarów Talerze Luminarc - Francja

- Dostawa towarów zwykle w ciągu 1-3 dni roboczych
-dziesiątki punktów dozujących i zaopatrzeniowych

Oceny i komentarze


Recenzje na LUMINARC QUADRATO WHITE Talerz płytki 26.5 cm

Natalia
Ocena produktu: Pprzed zakupem najczęściej czytałem recenzje LUMINARC QUADRATO WHITE Talerz płytki 26.5 cm i często patrzę na Youtube. I ten produkt mi odpowiada.


Bartek
Ocena produktu LUMINARC QUADRATO WHITE Talerz płytki 26.5 cm: Cenię produkt pozytywnie, podoba mi się jego cechy i ufam marce Luminarc - Francja. Jestem zadowolony ze wszystkiego.


Dawid
Ocena produktu: Mam już kilka innych produktów od Luminarc - Francja i jestem zadowolony, więc kupuję ponownie i wszystko jest w porządku.


Paulina
Ocena produktu Talerze: Mam dobre doświadczenia z Świat AGD, więc kupuję je regularnie.

Informacje

Jeśli potrzebujesz dokumentacji produktu, podręczników lub szczegółów produktu dla LUMINARC QUADRATO WHITE Talerz płytki 26.5 cm 026102076514 , Skontaktuj się bezpośrednio z producentem. Wszystkie etykiety produktu, ceny i dostępności są informacyjne i dokładne dane , sprawdź Świat AGD Sprzedawcy Strona, na której wszystkie te informacje są aktualne.

Nowe produkty w naszej ofercie:

Talerze - podobny asortyment towarów
Test Talerze i informacje