LUBIANA VICTORIA Serwis obiadowy i kawowy 30/6 0000 test i informacje

Opis produktu: Serwisy obiadowe LUBIANA VICTORIA Serwis obiadowy i kawowy 30/6 0000 Zakłady Porcelany Stołowej "Lubiana" - Polska

LUBIANA VICTORIA - 30 częściowy, porcelanowy serwis obiadowy i kawowy w kolorze białym na 6 osób

Komplet składa się z:

  • 6 sztuk - talerz obiadowy - 26 cm
  • 6 sztuk - talerz głęboki - 18 cm (pojemność użytkowa ok. 500 ml)
  • 6 sztuk - talerz deserowy - 19 cm
  • 6 sztuk - filiżanka - 250 ml
  • 6 sztuk - spodek - 14,5 cm 

Dodatkowe informacje:

  • całość pakowana w karton
Zobacz pełny opis produktu >>>

  • Recenzja LUBIANA VICTORIA Serwis obiadowy i kawowy 30/6 0000 Serwisy obiadowe
Cena:
305 zł
Dostępność
dostępny od ręki
Wysyłka do tego produktu
Przechowuj informacje
Idź do sklepu » Świat AGD

Informacje i szczegóły produktu

Możesz również kupić towary w sklepie internetowym Świat AGD, gdzie jest oferowany w bardzo dobrej cenie 305 zł. Możesz wybrać jeden z punktów odbioru do osobistego odbioru. Przyzwoite informacje można znaleźć w koszyku. Pokaż pełny opis towaru

Funkcje LUBIANA VICTORIA Serwis obiadowy i kawowy 30/6 0000 Zakłady Porcelany Stołowej "Lubiana" - Polska

Specyfikacje LUBIANA VICTORIA Serwis obiadowy i kawowy 30/6 0000 i opis można znaleźć na stronach w katalogu lub bezpośrednio na stronie Świat AGD Zakłady Porcelany Stołowej "Lubiana" - Polska, gdzie można od razu kupić ten produkt za 305 zł.

Parametry i specyfikacje:
- popularny dostawca i producent Zakłady Porcelany Stołowej "Lubiana" - Polska
- produkcja EAN 5900245236729
- klasyfikacja sprzedaży Serwisy obiadowe


Najlepsze recenzje LUBIANA VICTORIA Serwis obiadowy i kawowy 30/6 0000

Szukasz najlepszych recenzji LUBIANA VICTORIA Serwis obiadowy i kawowy 30/6 0000 i kolejnej recenzji? Najlepszym rozwiązaniem jest wyświetlenie najlepiej ocenianego Serwisy obiadowe i zobacz produkt, który ma najwięcej opinii od użytkowników Ceneo. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz i jaka marka jest dobra lub czego wolisz unikać. Koniecznie spójrz na inne recenzje Zakłady Porcelany Stołowej "Lubiana" - Polska na forach i blogach. Spróbuj wyszukać recenzję LUBIANA VICTORIA Serwis obiadowy i kawowy 30/6 0000 Serwisy obiadowe i Youtube , gdzie wiele osób publikuje opinie i oceny produktów, które kupili lub przetestowali.Test LUBIANA VICTORIA Serwis obiadowy i kawowy 30/6 0000 Serwisy obiadowe

W Polsce jest kilka usług testowania produktów i czasopism, w których poznasz fakty o produkcie i produkcie . Na przykład https://wizaz.pl/Contests-tests, https://www.pro-test.pl/ oraz http://testoland.pl/ Często zdarzają się testy kilku najlepiej sprzedających się produktów z danego segmentu, a następnie zamawiane z najwyższej jakości oraz najlepszy stosunek ceny do wydajności LUBIANA VICTORIA Serwis obiadowy i kawowy 30/6 0000. Na podstawie parametrów testu porównawczego można łatwo stwierdzić, który Serwisy obiadowe jest dla niego idealny, a wybiera najkorzystniejszy produkt, testując go i przeglądając . Zalecamy sprawdzenie sekcji wyników testu, gdzie można również sprawdzić testy Serwisy obiadowe. Możesz łatwo porównać jakość tagu Zakłady Porcelany Stołowej "Lubiana" - Polska . Nie wszystkie produkty (często tylko te najlepiej sprzedające się w kategorii, np. Serwisy obiadowe Zakłady Porcelany Stołowej "Lubiana" - Polska), więc sprawdź, czy istnieje test LUBIANA VICTORIA Serwis obiadowy i kawowy 30/6 0000.


Dostawa towarów Serwisy obiadowe Zakłady Porcelany Stołowej "Lubiana" - Polska

- Dostawa towarów zwykle w ciągu 1-3 dni roboczych
-dziesiątki punktów dozujących i zaopatrzeniowych

Oceny i komentarze


Recenzje na LUBIANA VICTORIA Serwis obiadowy i kawowy 30/6 0000

Natalia
Ocena produktu: Pprzed zakupem najczęściej czytałem recenzje LUBIANA VICTORIA Serwis obiadowy i kawowy 30/6 0000 i często patrzę na Youtube. I ten produkt mi odpowiada.


Bartek
Ocena produktu LUBIANA VICTORIA Serwis obiadowy i kawowy 30/6 0000: Cenię produkt pozytywnie, podoba mi się jego cechy i ufam marce Zakłady Porcelany Stołowej "Lubiana" - Polska. Jestem zadowolony ze wszystkiego.


Dawid
Ocena produktu: Mam już kilka innych produktów od Zakłady Porcelany Stołowej "Lubiana" - Polska i jestem zadowolony, więc kupuję ponownie i wszystko jest w porządku.


Paulina
Ocena produktu Serwisy obiadowe: Mam dobre doświadczenia z Świat AGD, więc kupuję je regularnie.

Informacje

Jeśli potrzebujesz dokumentacji produktu, podręczników lub szczegółów produktu dla LUBIANA VICTORIA Serwis obiadowy i kawowy 30/6 0000 5900245236729 , Skontaktuj się bezpośrednio z producentem. Wszystkie etykiety produktu, ceny i dostępności są informacyjne i dokładne dane , sprawdź Świat AGD Sprzedawcy Strona, na której wszystkie te informacje są aktualne.

Nowe produkty w naszej ofercie:

Serwisy obiadowe - podobny asortyment towarów
Test Serwisy obiadowe i informacje