LUBIANA JUMBO LAWENDA Kubek 500 ml 5979 test i informacje

Opis produktu: Kubki LUBIANA JUMBO LAWENDA Kubek 500 ml 5979 Zakłady Porcelany Stołowej "Lubiana" - Polska

Lubiana - Kubek JUMBO wykonany z polskiej porcelany.

Wzór: Lawenda.

 SPECYFIKACJA PRODUKTU:

  • średnica górna: 11 cm
  • wysokość: 8,5 cm
  • pojemność: 500 ml
  • waga: ok 415  g

 DODATKOWE INFORMACJE:

  • materiał: porcelana
  • można myć w zmywarce
  • można używać w mikrofali

 

Zobacz pełny opis produktu >>>

  • Recenzja LUBIANA JUMBO LAWENDA Kubek 500 ml 5979 Kubki
Cena:
18 zł
Dostępność
dostępny od ręki
Wysyłka do tego produktu
Przechowuj informacje
Idź do sklepu » Świat AGD

Informacje i szczegóły produktu

Możesz również kupić towary w sklepie internetowym Świat AGD, gdzie jest oferowany w bardzo dobrej cenie 18 zł. Możesz wybrać jeden z punktów odbioru do osobistego odbioru. Przyzwoite informacje można znaleźć w koszyku. Pokaż pełny opis towaru

Funkcje LUBIANA JUMBO LAWENDA Kubek 500 ml 5979 Zakłady Porcelany Stołowej "Lubiana" - Polska

Specyfikacje LUBIANA JUMBO LAWENDA Kubek 500 ml 5979 i opis można znaleźć na stronach w katalogu lub bezpośrednio na stronie Świat AGD Zakłady Porcelany Stołowej "Lubiana" - Polska, gdzie można od razu kupić ten produkt za 18 zł.

Parametry i specyfikacje:
- popularny dostawca i producent Zakłady Porcelany Stołowej "Lubiana" - Polska
- produkcja EAN 5900245214192
- klasyfikacja sprzedaży Kubki


Najlepsze recenzje LUBIANA JUMBO LAWENDA Kubek 500 ml 5979

Szukasz najlepszych recenzji LUBIANA JUMBO LAWENDA Kubek 500 ml 5979 i kolejnej recenzji? Najlepszym rozwiązaniem jest wyświetlenie najlepiej ocenianego Kubki i zobacz produkt, który ma najwięcej opinii od użytkowników Ceneo. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz i jaka marka jest dobra lub czego wolisz unikać. Koniecznie spójrz na inne recenzje Zakłady Porcelany Stołowej "Lubiana" - Polska na forach i blogach. Spróbuj wyszukać recenzję LUBIANA JUMBO LAWENDA Kubek 500 ml 5979 Kubki i Youtube , gdzie wiele osób publikuje opinie i oceny produktów, które kupili lub przetestowali.Test LUBIANA JUMBO LAWENDA Kubek 500 ml 5979 Kubki

W Polsce jest kilka usług testowania produktów i czasopism, w których poznasz fakty o produkcie i produkcie . Na przykład https://wizaz.pl/Contests-tests, https://www.pro-test.pl/ oraz http://testoland.pl/ Często zdarzają się testy kilku najlepiej sprzedających się produktów z danego segmentu, a następnie zamawiane z najwyższej jakości oraz najlepszy stosunek ceny do wydajności LUBIANA JUMBO LAWENDA Kubek 500 ml 5979. Na podstawie parametrów testu porównawczego można łatwo stwierdzić, który Kubki jest dla niego idealny, a wybiera najkorzystniejszy produkt, testując go i przeglądając . Zalecamy sprawdzenie sekcji wyników testu, gdzie można również sprawdzić testy Kubki. Możesz łatwo porównać jakość tagu Zakłady Porcelany Stołowej "Lubiana" - Polska . Nie wszystkie produkty (często tylko te najlepiej sprzedające się w kategorii, np. Kubki Zakłady Porcelany Stołowej "Lubiana" - Polska), więc sprawdź, czy istnieje test LUBIANA JUMBO LAWENDA Kubek 500 ml 5979.


Dostawa towarów Kubki Zakłady Porcelany Stołowej "Lubiana" - Polska

- Dostawa towarów zwykle w ciągu 1-3 dni roboczych
-dziesiątki punktów dozujących i zaopatrzeniowych

Oceny i komentarze


Recenzje na LUBIANA JUMBO LAWENDA Kubek 500 ml 5979

Natalia
Ocena produktu: Pprzed zakupem najczęściej czytałem recenzje LUBIANA JUMBO LAWENDA Kubek 500 ml 5979 i często patrzę na Youtube. I ten produkt mi odpowiada.


Bartek
Ocena produktu LUBIANA JUMBO LAWENDA Kubek 500 ml 5979: Cenię produkt pozytywnie, podoba mi się jego cechy i ufam marce Zakłady Porcelany Stołowej "Lubiana" - Polska. Jestem zadowolony ze wszystkiego.


Dawid
Ocena produktu: Mam już kilka innych produktów od Zakłady Porcelany Stołowej "Lubiana" - Polska i jestem zadowolony, więc kupuję ponownie i wszystko jest w porządku.


Paulina
Ocena produktu Kubki: Mam dobre doświadczenia z Świat AGD, więc kupuję je regularnie.

Informacje

Jeśli potrzebujesz dokumentacji produktu, podręczników lub szczegółów produktu dla LUBIANA JUMBO LAWENDA Kubek 500 ml 5979 5900245214192 , Skontaktuj się bezpośrednio z producentem. Wszystkie etykiety produktu, ceny i dostępności są informacyjne i dokładne dane , sprawdź Świat AGD Sprzedawcy Strona, na której wszystkie te informacje są aktualne.

Nowe produkty w naszej ofercie:

Kubki - podobny asortyment towarów
Test Kubki i informacje