LUBIANA IRENA Czarka 120 ml 0495 test i informacje

Opis produktu: Inne naczynia kuchenne LUBIANA IRENA Czarka 120 ml 0495 Zakłady Porcelany Stołowej "Lubiana" - Polska

Lubiana Irena - Czarka porcelanowa zdobiona.

 

WYMIARY PRODUKTU:

- średnica: 8,3 cm

- wysokość: 3,5 cm

- pojemność: 120 ml

- waga: ok 100 g 

 

Dodatkowe informacje:

- materiał: porcelana

- można myć w zmywarce

- można używać w mikrofali

  

PRODUCENT: Zakłady Porcelany Stołowej "Lubiana"

 

Kod EAN: 5900245133851 Zobacz pełny opis produktu >>>

  • Recenzja LUBIANA IRENA Czarka 120 ml 0495 Inne naczynia kuchenne
Cena:
4 zł
Dostępność
dostępny od ręki
Wysyłka do tego produktu
Przechowuj informacje
Idź do sklepu » Świat AGD

Informacje i szczegóły produktu

Możesz również kupić towary w sklepie internetowym Świat AGD, gdzie jest oferowany w bardzo dobrej cenie 4 zł. Możesz wybrać jeden z punktów odbioru do osobistego odbioru. Przyzwoite informacje można znaleźć w koszyku. Pokaż pełny opis towaru

Funkcje LUBIANA IRENA Czarka 120 ml 0495 Zakłady Porcelany Stołowej "Lubiana" - Polska

Specyfikacje LUBIANA IRENA Czarka 120 ml 0495 i opis można znaleźć na stronach w katalogu lub bezpośrednio na stronie Świat AGD Zakłady Porcelany Stołowej "Lubiana" - Polska, gdzie można od razu kupić ten produkt za 4 zł.

Parametry i specyfikacje:
- popularny dostawca i producent Zakłady Porcelany Stołowej "Lubiana" - Polska
- produkcja EAN 5900245133851
- klasyfikacja sprzedaży Inne naczynia kuchenne


Najlepsze recenzje LUBIANA IRENA Czarka 120 ml 0495

Szukasz najlepszych recenzji LUBIANA IRENA Czarka 120 ml 0495 i kolejnej recenzji? Najlepszym rozwiązaniem jest wyświetlenie najlepiej ocenianego Inne naczynia kuchenne i zobacz produkt, który ma najwięcej opinii od użytkowników Ceneo. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz i jaka marka jest dobra lub czego wolisz unikać. Koniecznie spójrz na inne recenzje Zakłady Porcelany Stołowej "Lubiana" - Polska na forach i blogach. Spróbuj wyszukać recenzję LUBIANA IRENA Czarka 120 ml 0495 Inne naczynia kuchenne i Youtube , gdzie wiele osób publikuje opinie i oceny produktów, które kupili lub przetestowali.Test LUBIANA IRENA Czarka 120 ml 0495 Inne naczynia kuchenne

W Polsce jest kilka usług testowania produktów i czasopism, w których poznasz fakty o produkcie i produkcie . Na przykład https://wizaz.pl/Contests-tests, https://www.pro-test.pl/ oraz http://testoland.pl/ Często zdarzają się testy kilku najlepiej sprzedających się produktów z danego segmentu, a następnie zamawiane z najwyższej jakości oraz najlepszy stosunek ceny do wydajności LUBIANA IRENA Czarka 120 ml 0495. Na podstawie parametrów testu porównawczego można łatwo stwierdzić, który Inne naczynia kuchenne jest dla niego idealny, a wybiera najkorzystniejszy produkt, testując go i przeglądając . Zalecamy sprawdzenie sekcji wyników testu, gdzie można również sprawdzić testy Inne naczynia kuchenne. Możesz łatwo porównać jakość tagu Zakłady Porcelany Stołowej "Lubiana" - Polska . Nie wszystkie produkty (często tylko te najlepiej sprzedające się w kategorii, np. Inne naczynia kuchenne Zakłady Porcelany Stołowej "Lubiana" - Polska), więc sprawdź, czy istnieje test LUBIANA IRENA Czarka 120 ml 0495.


Dostawa towarów Inne naczynia kuchenne Zakłady Porcelany Stołowej "Lubiana" - Polska

- Dostawa towarów zwykle w ciągu 1-3 dni roboczych
-dziesiątki punktów dozujących i zaopatrzeniowych

Oceny i komentarze


Recenzje na LUBIANA IRENA Czarka 120 ml 0495

Natalia
Ocena produktu: Pprzed zakupem najczęściej czytałem recenzje LUBIANA IRENA Czarka 120 ml 0495 i często patrzę na Youtube. I ten produkt mi odpowiada.


Bartek
Ocena produktu LUBIANA IRENA Czarka 120 ml 0495: Cenię produkt pozytywnie, podoba mi się jego cechy i ufam marce Zakłady Porcelany Stołowej "Lubiana" - Polska. Jestem zadowolony ze wszystkiego.


Dawid
Ocena produktu: Mam już kilka innych produktów od Zakłady Porcelany Stołowej "Lubiana" - Polska i jestem zadowolony, więc kupuję ponownie i wszystko jest w porządku.


Paulina
Ocena produktu Inne naczynia kuchenne: Mam dobre doświadczenia z Świat AGD, więc kupuję je regularnie.

Informacje

Jeśli potrzebujesz dokumentacji produktu, podręczników lub szczegółów produktu dla LUBIANA IRENA Czarka 120 ml 0495 5900245133851 , Skontaktuj się bezpośrednio z producentem. Wszystkie etykiety produktu, ceny i dostępności są informacyjne i dokładne dane , sprawdź Świat AGD Sprzedawcy Strona, na której wszystkie te informacje są aktualne.

Nowe produkty w naszej ofercie:

Inne naczynia kuchenne - podobny asortyment towarów
Test Inne naczynia kuchenne i informacje