LISEK cymbałki Explore & More test i informacje

Opis produktu: Zabawki muzyczne LISEK cymbałki Explore & More Skip Hop

PRZEPIĘKNY UPOMINEK DLA MAŁEGO MELOMANA!

EXPLORE & MORE
to kolekcja zabawek edukacyjnych zaprojektowanych z myślą o potrzebach najmłodszych.

EXPLORE & MORE
intrygują i przyciągają uwagę Maluszków, dostarczając im bogatych bodźców sensorycznych.
Kolorowe, kontrastowe, miękkie lub twarde, można je złapać, pociągnąć, obrócić i bezpiecznie podgryzać.

Osiem kolorowych klawiszy zapewnia pełną skalę nut.
Zabawka rozwija umiejętności motoryczne.

Klawisze są metalowe.
Nie zawiera PVC oraz ftalanów.

WYMIARY ZABAWKI: 39 x 15 x 10 cm

WIEK: od 12 miesięcy

Cymbałki są nowe, sprzedawane bez opakowania.

Zobacz pełny opis produktu >>>

  • Recenzja LISEK cymbałki Explore & More Zabawki muzyczne
Cena:
97 zł
Dostępność
dostępny od ręki
Wysyłka do tego produktu
Przechowuj informacje
Idź do sklepu » Edukatorek

Informacje i szczegóły produktu

Możesz również kupić towary w sklepie internetowym Edukatorek, gdzie jest oferowany w bardzo dobrej cenie 97 zł. Możesz wybrać jeden z punktów odbioru do osobistego odbioru. Przyzwoite informacje można znaleźć w koszyku. Pokaż pełny opis towaru

Funkcje LISEK cymbałki Explore & More Skip Hop

Specyfikacje LISEK cymbałki Explore & More i opis można znaleźć na stronach w katalogu lub bezpośrednio na stronie Edukatorek Skip Hop, gdzie można od razu kupić ten produkt za 97 zł.

Parametry i specyfikacje:
- popularny dostawca i producent Skip Hop
- produkcja EAN 879674028760
- klasyfikacja sprzedaży Zabawki muzyczne


Najlepsze recenzje LISEK cymbałki Explore & More

Szukasz najlepszych recenzji LISEK cymbałki Explore & More i kolejnej recenzji? Najlepszym rozwiązaniem jest wyświetlenie najlepiej ocenianego Zabawki muzyczne i zobacz produkt, który ma najwięcej opinii od użytkowników Ceneo. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz i jaka marka jest dobra lub czego wolisz unikać. Koniecznie spójrz na inne recenzje Skip Hop na forach i blogach. Spróbuj wyszukać recenzję LISEK cymbałki Explore & More Zabawki muzyczne i Youtube , gdzie wiele osób publikuje opinie i oceny produktów, które kupili lub przetestowali.Test LISEK cymbałki Explore & More Zabawki muzyczne

W Polsce jest kilka usług testowania produktów i czasopism, w których poznasz fakty o produkcie i produkcie . Na przykład https://wizaz.pl/Contests-tests, https://www.pro-test.pl/ oraz http://testoland.pl/ Często zdarzają się testy kilku najlepiej sprzedających się produktów z danego segmentu, a następnie zamawiane z najwyższej jakości oraz najlepszy stosunek ceny do wydajności LISEK cymbałki Explore & More. Na podstawie parametrów testu porównawczego można łatwo stwierdzić, który Zabawki muzyczne jest dla niego idealny, a wybiera najkorzystniejszy produkt, testując go i przeglądając . Zalecamy sprawdzenie sekcji wyników testu, gdzie można również sprawdzić testy Zabawki muzyczne. Możesz łatwo porównać jakość tagu Skip Hop . Nie wszystkie produkty (często tylko te najlepiej sprzedające się w kategorii, np. Zabawki muzyczne Skip Hop), więc sprawdź, czy istnieje test LISEK cymbałki Explore & More.


Dostawa towarów Zabawki muzyczne Skip Hop

- Dostawa towarów zwykle w ciągu 1-3 dni roboczych
-dziesiątki punktów dozujących i zaopatrzeniowych

Oceny i komentarze


Recenzje na LISEK cymbałki Explore & More

Natalia
Ocena produktu: Pprzed zakupem najczęściej czytałem recenzje LISEK cymbałki Explore & More i często patrzę na Youtube. I ten produkt mi odpowiada.


Bartek
Ocena produktu LISEK cymbałki Explore & More: Cenię produkt pozytywnie, podoba mi się jego cechy i ufam marce Skip Hop. Jestem zadowolony ze wszystkiego.


Dawid
Ocena produktu: Mam już kilka innych produktów od Skip Hop i jestem zadowolony, więc kupuję ponownie i wszystko jest w porządku.


Paulina
Ocena produktu Zabawki muzyczne: Mam dobre doświadczenia z Edukatorek, więc kupuję je regularnie.

Informacje

Jeśli potrzebujesz dokumentacji produktu, podręczników lub szczegółów produktu dla LISEK cymbałki Explore & More 879674028760 , Skontaktuj się bezpośrednio z producentem. Wszystkie etykiety produktu, ceny i dostępności są informacyjne i dokładne dane , sprawdź Edukatorek Sprzedawcy Strona, na której wszystkie te informacje są aktualne.

Nowe produkty w naszej ofercie:

Zabawki muzyczne - podobny asortyment towarów
Test Zabawki muzyczne i informacje