Firetrap Blackseal Plunge Bikini Top test i informacje

Opis produktu: Wyprzedaż - akcesoria damskie Firetrap Blackseal Plunge Bikini Top Get The Look

Plunge Bikini Top by Firetrap Blackseal> Premium bikini top
> Thick straps
> Triangular cups
> Thick chest band
> Thin cross over straps
> Eyelet detail to front
> Flat lock seams
> Chlorine resistant
> Lightweight
> Block colour
> Firetrap Blackseal branding
> Shell: 85% nylon, 15% elastane
> Lining: 90% polyester, 10% elastane
> Machine washable at 40 degrees

For our full range of Mix and Match visit

Product code: 354480

Zobacz pełny opis produktu >>>

  • Recenzja Firetrap Blackseal Plunge Bikini Top Wyprzedaż - akcesoria damskie
Cena:
36 zł
Dostępność
na życzenie
Wysyłka do tego produktu
Przechowuj informacje
Idź do sklepu » Factcool.pl

Informacje i szczegóły produktu

Możesz również kupić towary w sklepie internetowym Factcool.pl, gdzie jest oferowany w bardzo dobrej cenie 36 zł. Możesz wybrać jeden z punktów odbioru do osobistego odbioru. Przyzwoite informacje można znaleźć w koszyku. Pokaż pełny opis towaru

Funkcje Firetrap Blackseal Plunge Bikini Top Get The Look

Specyfikacje Firetrap Blackseal Plunge Bikini Top i opis można znaleźć na stronach w katalogu lub bezpośrednio na stronie Factcool.pl Get The Look, gdzie można od razu kupić ten produkt za 36 zł.

Parametry i specyfikacje:
- popularny dostawca i producent Get The Look
- produkcja EAN 2354480092702
- klasyfikacja sprzedaży Wyprzedaż - akcesoria damskie


Najlepsze recenzje Firetrap Blackseal Plunge Bikini Top

Szukasz najlepszych recenzji Firetrap Blackseal Plunge Bikini Top i kolejnej recenzji? Najlepszym rozwiązaniem jest wyświetlenie najlepiej ocenianego Wyprzedaż - akcesoria damskie i zobacz produkt, który ma najwięcej opinii od użytkowników Ceneo. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz i jaka marka jest dobra lub czego wolisz unikać. Koniecznie spójrz na inne recenzje Get The Look na forach i blogach. Spróbuj wyszukać recenzję Firetrap Blackseal Plunge Bikini Top Wyprzedaż - akcesoria damskie i Youtube , gdzie wiele osób publikuje opinie i oceny produktów, które kupili lub przetestowali.Test Firetrap Blackseal Plunge Bikini Top Wyprzedaż - akcesoria damskie

W Polsce jest kilka usług testowania produktów i czasopism, w których poznasz fakty o produkcie i produkcie . Na przykład https://wizaz.pl/Contests-tests, https://www.pro-test.pl/ oraz http://testoland.pl/ Często zdarzają się testy kilku najlepiej sprzedających się produktów z danego segmentu, a następnie zamawiane z najwyższej jakości oraz najlepszy stosunek ceny do wydajności Firetrap Blackseal Plunge Bikini Top. Na podstawie parametrów testu porównawczego można łatwo stwierdzić, który Wyprzedaż - akcesoria damskie jest dla niego idealny, a wybiera najkorzystniejszy produkt, testując go i przeglądając . Zalecamy sprawdzenie sekcji wyników testu, gdzie można również sprawdzić testy Wyprzedaż - akcesoria damskie. Możesz łatwo porównać jakość tagu Get The Look . Nie wszystkie produkty (często tylko te najlepiej sprzedające się w kategorii, np. Wyprzedaż - akcesoria damskie Get The Look), więc sprawdź, czy istnieje test Firetrap Blackseal Plunge Bikini Top.


Dostawa towarów Wyprzedaż - akcesoria damskie Get The Look

- Dostawa towarów zwykle w ciągu 1-3 dni roboczych
-dziesiątki punktów dozujących i zaopatrzeniowych

Oceny i komentarze


Recenzje na Firetrap Blackseal Plunge Bikini Top

Natalia
Ocena produktu: Pprzed zakupem najczęściej czytałem recenzje Firetrap Blackseal Plunge Bikini Top i często patrzę na Youtube. I ten produkt mi odpowiada.


Bartek
Ocena produktu Firetrap Blackseal Plunge Bikini Top: Cenię produkt pozytywnie, podoba mi się jego cechy i ufam marce Get The Look. Jestem zadowolony ze wszystkiego.


Dawid
Ocena produktu: Mam już kilka innych produktów od Get The Look i jestem zadowolony, więc kupuję ponownie i wszystko jest w porządku.


Paulina
Ocena produktu Wyprzedaż - akcesoria damskie: Mam dobre doświadczenia z Factcool.pl, więc kupuję je regularnie.

Informacje

Jeśli potrzebujesz dokumentacji produktu, podręczników lub szczegółów produktu dla Firetrap Blackseal Plunge Bikini Top 2354480092702 , Skontaktuj się bezpośrednio z producentem. Wszystkie etykiety produktu, ceny i dostępności są informacyjne i dokładne dane , sprawdź Factcool.pl Sprzedawcy Strona, na której wszystkie te informacje są aktualne.

Nowe produkty w naszej ofercie:

Wyprzedaż - akcesoria damskie - podobny asortyment towarów
Test Wyprzedaż - akcesoria damskie i informacje