Fartuch Retro w kropki niebieski, 47 x 53 cm test i informacje

Opis produktu: Fartuszki Fartuch Retro w kropki niebieski, 47 x 53 cm Šik v kuchyni
W uroczym niebieskim fartuszku w białe groszki Twoja mała kucharka wprowadzi do kuchni szyk i elegancję. Fartuch przyciągnie uwagę swoim pięknym krojem i przyjemnym materiałem. Możesz go również zamówić dla siebie w większym rozmiarze. Fartuszek jest wykonany z 100% lekkiej bawełny, wysokość wynosi 50 cm. Jest przeznaczony dla dzieci od 3 lat. Na kieszonce znajduje się czerwona kokardka na agrafce, nie będzie więc problemu zdjęcia jej do prania. Zawiązywanie jest regulowane na karku i w pasie.  Wyprodukowano w Republice Czeskiej. Do fartucha jest dołączona śliczna opaska z kokardką, którą moż… Zobacz pełny opis produktu >>>

  • Recenzja Fartuch Retro w kropki niebieski, 47 x 53 cm Fartuszki
Cena:
66 zł
Dostępność
(Jest w magazynie) 03.03.2021
Wysyłka do tego produktu
Przechowuj informacje
Idź do sklepu » 4home.pl

Informacje i szczegóły produktu

Możesz również kupić towary w sklepie internetowym 4home.pl, gdzie jest oferowany w bardzo dobrej cenie 66 zł. Możesz wybrać jeden z punktów odbioru do osobistego odbioru. Przyzwoite informacje można znaleźć w koszyku. Pokaż pełny opis towaru

Funkcje Fartuch Retro w kropki niebieski, 47 x 53 cm Šik v kuchyni

Specyfikacje Fartuch Retro w kropki niebieski, 47 x 53 cm i opis można znaleźć na stronach w katalogu lub bezpośrednio na stronie 4home.pl Šik v kuchyni, gdzie można od razu kupić ten produkt za 66 zł.

Parametry i specyfikacje:
- popularny dostawca i producent Šik v kuchyni
- produkcja EAN
- klasyfikacja sprzedaży Fartuszki


Najlepsze recenzje Fartuch Retro w kropki niebieski, 47 x 53 cm

Szukasz najlepszych recenzji Fartuch Retro w kropki niebieski, 47 x 53 cm i kolejnej recenzji? Najlepszym rozwiązaniem jest wyświetlenie najlepiej ocenianego Fartuszki i zobacz produkt, który ma najwięcej opinii od użytkowników Ceneo. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz i jaka marka jest dobra lub czego wolisz unikać. Koniecznie spójrz na inne recenzje Šik v kuchyni na forach i blogach. Spróbuj wyszukać recenzję Fartuch Retro w kropki niebieski, 47 x 53 cm Fartuszki i Youtube , gdzie wiele osób publikuje opinie i oceny produktów, które kupili lub przetestowali.Test Fartuch Retro w kropki niebieski, 47 x 53 cm Fartuszki

W Polsce jest kilka usług testowania produktów i czasopism, w których poznasz fakty o produkcie i produkcie . Na przykład https://wizaz.pl/Contests-tests, https://www.pro-test.pl/ oraz http://testoland.pl/ Często zdarzają się testy kilku najlepiej sprzedających się produktów z danego segmentu, a następnie zamawiane z najwyższej jakości oraz najlepszy stosunek ceny do wydajności Fartuch Retro w kropki niebieski, 47 x 53 cm. Na podstawie parametrów testu porównawczego można łatwo stwierdzić, który Fartuszki jest dla niego idealny, a wybiera najkorzystniejszy produkt, testując go i przeglądając . Zalecamy sprawdzenie sekcji wyników testu, gdzie można również sprawdzić testy Fartuszki. Możesz łatwo porównać jakość tagu Šik v kuchyni . Nie wszystkie produkty (często tylko te najlepiej sprzedające się w kategorii, np. Fartuszki Šik v kuchyni), więc sprawdź, czy istnieje test Fartuch Retro w kropki niebieski, 47 x 53 cm.


Dostawa towarów Fartuszki Šik v kuchyni

- Dostawa towarów zwykle w ciągu 1-3 dni roboczych
-dziesiątki punktów dozujących i zaopatrzeniowych

Oceny i komentarze


Recenzje na Fartuch Retro w kropki niebieski, 47 x 53 cm

Natalia
Ocena produktu: Pprzed zakupem najczęściej czytałem recenzje Fartuch Retro w kropki niebieski, 47 x 53 cm i często patrzę na Youtube. I ten produkt mi odpowiada.


Bartek
Ocena produktu Fartuch Retro w kropki niebieski, 47 x 53 cm: Cenię produkt pozytywnie, podoba mi się jego cechy i ufam marce Šik v kuchyni. Jestem zadowolony ze wszystkiego.


Dawid
Ocena produktu: Mam już kilka innych produktów od Šik v kuchyni i jestem zadowolony, więc kupuję ponownie i wszystko jest w porządku.


Paulina
Ocena produktu Fartuszki: Mam dobre doświadczenia z 4home.pl, więc kupuję je regularnie.

Informacje

Jeśli potrzebujesz dokumentacji produktu, podręczników lub szczegółów produktu dla Fartuch Retro w kropki niebieski, 47 x 53 cm , Skontaktuj się bezpośrednio z producentem. Wszystkie etykiety produktu, ceny i dostępności są informacyjne i dokładne dane , sprawdź 4home.pl Sprzedawcy Strona, na której wszystkie te informacje są aktualne.

Nowe produkty w naszej ofercie:

Fartuszki - podobny asortyment towarów
Test Fartuszki i informacje