Dwustronny masturbator Sex Talent test i informacje

Opis produktu: Pomoce erotyczne Dwustronny masturbator Sex Talent
 Masturbator w kształcie podkowy do uzyskania jeszcze wspanialszych doznań. Masturbator posiada żołądź po obu stronach, jest bardzo elastyczny i giętki. Specyficzny kształt pozwala na jednoczesne zaspokojenie strefy dopochwowej i analnej. Wymiary: długość części waginalnej: 13 cm długość części analnej: 12 cm średnica części waginalnej: 3 cm średnica części analnej: 2 cm Zobacz pełny opis produktu >>>

  • Recenzja Dwustronny masturbator Sex Talent Pomoce erotyczne
Cena:
46 zł
Dostępność
(Jest w magazynie) 06.03.2021
Wysyłka do tego produktu
Przechowuj informacje
Idź do sklepu » 4home.pl

Informacje i szczegóły produktu

Możesz również kupić towary w sklepie internetowym 4home.pl, gdzie jest oferowany w bardzo dobrej cenie 46 zł. Możesz wybrać jeden z punktów odbioru do osobistego odbioru. Przyzwoite informacje można znaleźć w koszyku. Pokaż pełny opis towaru

Funkcje Dwustronny masturbator Sex Talent

Specyfikacje Dwustronny masturbator Sex Talent i opis można znaleźć na stronach w katalogu lub bezpośrednio na stronie 4home.pl , gdzie można od razu kupić ten produkt za 46 zł.

Parametry i specyfikacje:
- popularny dostawca i producent
- produkcja EAN 4024144522903
- klasyfikacja sprzedaży Pomoce erotyczne


Najlepsze recenzje Dwustronny masturbator Sex Talent

Szukasz najlepszych recenzji Dwustronny masturbator Sex Talent i kolejnej recenzji? Najlepszym rozwiązaniem jest wyświetlenie najlepiej ocenianego Pomoce erotyczne i zobacz produkt, który ma najwięcej opinii od użytkowników Ceneo. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz i jaka marka jest dobra lub czego wolisz unikać. Koniecznie spójrz na inne recenzje na forach i blogach. Spróbuj wyszukać recenzję Dwustronny masturbator Sex Talent Pomoce erotyczne i Youtube , gdzie wiele osób publikuje opinie i oceny produktów, które kupili lub przetestowali.Test Dwustronny masturbator Sex Talent Pomoce erotyczne

W Polsce jest kilka usług testowania produktów i czasopism, w których poznasz fakty o produkcie i produkcie . Na przykład https://wizaz.pl/Contests-tests, https://www.pro-test.pl/ oraz http://testoland.pl/ Często zdarzają się testy kilku najlepiej sprzedających się produktów z danego segmentu, a następnie zamawiane z najwyższej jakości oraz najlepszy stosunek ceny do wydajności Dwustronny masturbator Sex Talent. Na podstawie parametrów testu porównawczego można łatwo stwierdzić, który Pomoce erotyczne jest dla niego idealny, a wybiera najkorzystniejszy produkt, testując go i przeglądając . Zalecamy sprawdzenie sekcji wyników testu, gdzie można również sprawdzić testy Pomoce erotyczne. Możesz łatwo porównać jakość tagu . Nie wszystkie produkty (często tylko te najlepiej sprzedające się w kategorii, np. Pomoce erotyczne ), więc sprawdź, czy istnieje test Dwustronny masturbator Sex Talent.


Dostawa towarów Pomoce erotyczne

- Dostawa towarów zwykle w ciągu 1-3 dni roboczych
-dziesiątki punktów dozujących i zaopatrzeniowych

Oceny i komentarze


Recenzje na Dwustronny masturbator Sex Talent

Natalia
Ocena produktu: Pprzed zakupem najczęściej czytałem recenzje Dwustronny masturbator Sex Talent i często patrzę na Youtube. I ten produkt mi odpowiada.


Bartek
Ocena produktu Dwustronny masturbator Sex Talent: Cenię produkt pozytywnie, podoba mi się jego cechy i ufam marce . Jestem zadowolony ze wszystkiego.


Dawid
Ocena produktu: Mam już kilka innych produktów od i jestem zadowolony, więc kupuję ponownie i wszystko jest w porządku.


Paulina
Ocena produktu Pomoce erotyczne: Mam dobre doświadczenia z 4home.pl, więc kupuję je regularnie.

Informacje

Jeśli potrzebujesz dokumentacji produktu, podręczników lub szczegółów produktu dla Dwustronny masturbator Sex Talent 4024144522903 , Skontaktuj się bezpośrednio z producentem. Wszystkie etykiety produktu, ceny i dostępności są informacyjne i dokładne dane , sprawdź 4home.pl Sprzedawcy Strona, na której wszystkie te informacje są aktualne.

Nowe produkty w naszej ofercie:

Pomoce erotyczne - podobny asortyment towarów
Test Pomoce erotyczne i informacje