Drewniany bębenek ANIMAMBO test i informacje

Opis produktu: Zabawki muzyczne Drewniany bębenek ANIMAMBO DJECO

Roztańczone zwierzątka zdobiące serię instrumentów Animambo
z pewnością nie pozostawią Malucha obojętnym.
Przepiękna grafika o etnicznych motywach, zdobiąca instrumenty,
sprawi, że dzieci chętnie po nie sięgną.
Natomiast cudowne dźwięki, które się z nich wydobędą,
otworzą przed dzieckiem cudowny świat Muzyki.

Idealny pomysł na oryginalny prezent!

Wykonany z dobrej jakości drewna.

ZESTAW ZAWIERA: bębenek i 2 pałeczki

WYSOKOŚĆ INSTRUMENTU: 8 cm

ŚREDNICA INSTRUMENTU: 18 cm

WYMIARY OPAKOWANIA: 19 x 19 x 9 cm

WIEK: od 2 lat

Zabawka jest nowa, zapakowana w kolorowy kartonik.

Zobacz pełny opis produktu >>>

  • Recenzja Drewniany bębenek ANIMAMBO Zabawki muzyczne
Cena:
83 zł
Dostępność
dostępny od ręki
Wysyłka do tego produktu
Przechowuj informacje
Idź do sklepu » Edukatorek

Informacje i szczegóły produktu

Możesz również kupić towary w sklepie internetowym Edukatorek, gdzie jest oferowany w bardzo dobrej cenie 83 zł. Możesz wybrać jeden z punktów odbioru do osobistego odbioru. Przyzwoite informacje można znaleźć w koszyku. Pokaż pełny opis towaru

Funkcje Drewniany bębenek ANIMAMBO DJECO

Specyfikacje Drewniany bębenek ANIMAMBO i opis można znaleźć na stronach w katalogu lub bezpośrednio na stronie Edukatorek DJECO, gdzie można od razu kupić ten produkt za 83 zł.

Parametry i specyfikacje:
- popularny dostawca i producent DJECO
- produkcja EAN
- klasyfikacja sprzedaży Zabawki muzyczne


Najlepsze recenzje Drewniany bębenek ANIMAMBO

Szukasz najlepszych recenzji Drewniany bębenek ANIMAMBO i kolejnej recenzji? Najlepszym rozwiązaniem jest wyświetlenie najlepiej ocenianego Zabawki muzyczne i zobacz produkt, który ma najwięcej opinii od użytkowników Ceneo. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz i jaka marka jest dobra lub czego wolisz unikać. Koniecznie spójrz na inne recenzje DJECO na forach i blogach. Spróbuj wyszukać recenzję Drewniany bębenek ANIMAMBO Zabawki muzyczne i Youtube , gdzie wiele osób publikuje opinie i oceny produktów, które kupili lub przetestowali.Test Drewniany bębenek ANIMAMBO Zabawki muzyczne

W Polsce jest kilka usług testowania produktów i czasopism, w których poznasz fakty o produkcie i produkcie . Na przykład https://wizaz.pl/Contests-tests, https://www.pro-test.pl/ oraz http://testoland.pl/ Często zdarzają się testy kilku najlepiej sprzedających się produktów z danego segmentu, a następnie zamawiane z najwyższej jakości oraz najlepszy stosunek ceny do wydajności Drewniany bębenek ANIMAMBO. Na podstawie parametrów testu porównawczego można łatwo stwierdzić, który Zabawki muzyczne jest dla niego idealny, a wybiera najkorzystniejszy produkt, testując go i przeglądając . Zalecamy sprawdzenie sekcji wyników testu, gdzie można również sprawdzić testy Zabawki muzyczne. Możesz łatwo porównać jakość tagu DJECO . Nie wszystkie produkty (często tylko te najlepiej sprzedające się w kategorii, np. Zabawki muzyczne DJECO), więc sprawdź, czy istnieje test Drewniany bębenek ANIMAMBO.


Dostawa towarów Zabawki muzyczne DJECO

- Dostawa towarów zwykle w ciągu 1-3 dni roboczych
-dziesiątki punktów dozujących i zaopatrzeniowych

Oceny i komentarze


Recenzje na Drewniany bębenek ANIMAMBO

Natalia
Ocena produktu: Pprzed zakupem najczęściej czytałem recenzje Drewniany bębenek ANIMAMBO i często patrzę na Youtube. I ten produkt mi odpowiada.


Bartek
Ocena produktu Drewniany bębenek ANIMAMBO: Cenię produkt pozytywnie, podoba mi się jego cechy i ufam marce DJECO. Jestem zadowolony ze wszystkiego.


Dawid
Ocena produktu: Mam już kilka innych produktów od DJECO i jestem zadowolony, więc kupuję ponownie i wszystko jest w porządku.


Paulina
Ocena produktu Zabawki muzyczne: Mam dobre doświadczenia z Edukatorek, więc kupuję je regularnie.

Informacje

Jeśli potrzebujesz dokumentacji produktu, podręczników lub szczegółów produktu dla Drewniany bębenek ANIMAMBO , Skontaktuj się bezpośrednio z producentem. Wszystkie etykiety produktu, ceny i dostępności są informacyjne i dokładne dane , sprawdź Edukatorek Sprzedawcy Strona, na której wszystkie te informacje są aktualne.

Nowe produkty w naszej ofercie:

Zabawki muzyczne - podobny asortyment towarów
Test Zabawki muzyczne i informacje