Columbia Glacil Half Zip Top Ladies test i informacje

Opis produktu: Bluzy polarowe Columbia Glacil Half Zip Top Ladies Columbia

Columbia Glacil Half Zip Top Ladies


The Columbia Glacil Half Zip Top is a great warming layer, designed with a half zip fastening, raglan long sleeves and boasting a stretch fleece fabric construct.

> Pullover
> Half zip fastening
> Raglan long sleeves
> Fleece fabric
> Comfort stretch
> Columbia branding
> 100% Polyester
> Machine washable

For our full range of Womens Ski Jackets visit

Product code: 402013

Zobacz pełny opis produktu >>>

  • Recenzja Columbia Glacil Half Zip Top Ladies Bluzy polarowe
Cena:
248 zł
Dostępność
na życzenie
Wysyłka do tego produktu
Przechowuj informacje
Idź do sklepu » Factcool.pl

Informacje i szczegóły produktu

Możesz również kupić towary w sklepie internetowym Factcool.pl, gdzie jest oferowany w bardzo dobrej cenie 248 zł. Możesz wybrać jeden z punktów odbioru do osobistego odbioru. Przyzwoite informacje można znaleźć w koszyku. Pokaż pełny opis towaru

Funkcje Columbia Glacil Half Zip Top Ladies Columbia

Specyfikacje Columbia Glacil Half Zip Top Ladies i opis można znaleźć na stronach w katalogu lub bezpośrednio na stronie Factcool.pl Columbia, gdzie można od razu kupić ten produkt za 248 zł.

Parametry i specyfikacje:
- popularny dostawca i producent Columbia
- produkcja EAN 2402013023102
- klasyfikacja sprzedaży Bluzy polarowe


Najlepsze recenzje Columbia Glacil Half Zip Top Ladies

Szukasz najlepszych recenzji Columbia Glacil Half Zip Top Ladies i kolejnej recenzji? Najlepszym rozwiązaniem jest wyświetlenie najlepiej ocenianego Bluzy polarowe i zobacz produkt, który ma najwięcej opinii od użytkowników Ceneo. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz i jaka marka jest dobra lub czego wolisz unikać. Koniecznie spójrz na inne recenzje Columbia na forach i blogach. Spróbuj wyszukać recenzję Columbia Glacil Half Zip Top Ladies Bluzy polarowe i Youtube , gdzie wiele osób publikuje opinie i oceny produktów, które kupili lub przetestowali.Test Columbia Glacil Half Zip Top Ladies Bluzy polarowe

W Polsce jest kilka usług testowania produktów i czasopism, w których poznasz fakty o produkcie i produkcie . Na przykład https://wizaz.pl/Contests-tests, https://www.pro-test.pl/ oraz http://testoland.pl/ Często zdarzają się testy kilku najlepiej sprzedających się produktów z danego segmentu, a następnie zamawiane z najwyższej jakości oraz najlepszy stosunek ceny do wydajności Columbia Glacil Half Zip Top Ladies. Na podstawie parametrów testu porównawczego można łatwo stwierdzić, który Bluzy polarowe jest dla niego idealny, a wybiera najkorzystniejszy produkt, testując go i przeglądając . Zalecamy sprawdzenie sekcji wyników testu, gdzie można również sprawdzić testy Bluzy polarowe. Możesz łatwo porównać jakość tagu Columbia . Nie wszystkie produkty (często tylko te najlepiej sprzedające się w kategorii, np. Bluzy polarowe Columbia), więc sprawdź, czy istnieje test Columbia Glacil Half Zip Top Ladies.


Dostawa towarów Bluzy polarowe Columbia

- Dostawa towarów zwykle w ciągu 1-3 dni roboczych
-dziesiątki punktów dozujących i zaopatrzeniowych

Oceny i komentarze


Recenzje na Columbia Glacil Half Zip Top Ladies

Natalia
Ocena produktu: Pprzed zakupem najczęściej czytałem recenzje Columbia Glacil Half Zip Top Ladies i często patrzę na Youtube. I ten produkt mi odpowiada.


Bartek
Ocena produktu Columbia Glacil Half Zip Top Ladies: Cenię produkt pozytywnie, podoba mi się jego cechy i ufam marce Columbia. Jestem zadowolony ze wszystkiego.


Dawid
Ocena produktu: Mam już kilka innych produktów od Columbia i jestem zadowolony, więc kupuję ponownie i wszystko jest w porządku.


Paulina
Ocena produktu Bluzy polarowe: Mam dobre doświadczenia z Factcool.pl, więc kupuję je regularnie.

Informacje

Jeśli potrzebujesz dokumentacji produktu, podręczników lub szczegółów produktu dla Columbia Glacil Half Zip Top Ladies 2402013023102 , Skontaktuj się bezpośrednio z producentem. Wszystkie etykiety produktu, ceny i dostępności są informacyjne i dokładne dane , sprawdź Factcool.pl Sprzedawcy Strona, na której wszystkie te informacje są aktualne.

Nowe produkty w naszej ofercie:

Bluzy polarowe - podobny asortyment towarów
Test Bluzy polarowe i informacje