CHODZIEŻ IWONA Talerz deserowy 19 cm B013 test i informacje

Opis produktu: Talerze CHODZIEŻ IWONA Talerz deserowy 19 cm B013 Porcelana "Chodzież" - Polska

OPIS PRODUKTU:

Talerz płytki deserowy Chodzież IWONA wykonany jest z ręcznie malowanej porcelany wysokiej jakości. 

 

FASON IWONA - PROJEKT AUTORSTWA STUDIA PROJEKTOWEGO FABRYKI Z CHODZIEŻY.

POWSTAŁ W LATACH 70-TYCH UBIEGŁEGO WIEKU, KLASYCZNE, RELIEFOWE KSZTAŁTY, PODKREŚLONE KWIATOWYMI ZDOBIENIAMI WZBOGACONE ZŁOTEM CIESZĄ  OD POKOLEŃ.  IWONA TO KLASYCZNE PIĘKNO CHODZIESKIEJ PORCELANY O NIEPRZEMIJAJĄCYM UROKU.  

 

PORCELANA POLSKA

GATUNEK I

 

POSIADAMY W SPRZEDAŻY RÓWNIEŻ KOMPLETNE SERWISY ORAZ INNE ELEMENTY Z SERII IWONA, ZAPRASZAMY DO ZAKUPU. 

Zobacz pełny opis produktu >>>

  • Recenzja CHODZIEŻ IWONA Talerz deserowy 19 cm B013 Talerze
Cena:
21 zł
Dostępność
dostępny od ręki
Wysyłka do tego produktu
Przechowuj informacje
Idź do sklepu » Świat AGD

Informacje i szczegóły produktu

Możesz również kupić towary w sklepie internetowym Świat AGD, gdzie jest oferowany w bardzo dobrej cenie 21 zł. Możesz wybrać jeden z punktów odbioru do osobistego odbioru. Przyzwoite informacje można znaleźć w koszyku. Pokaż pełny opis towaru

Funkcje CHODZIEŻ IWONA Talerz deserowy 19 cm B013 Porcelana "Chodzież" - Polska

Specyfikacje CHODZIEŻ IWONA Talerz deserowy 19 cm B013 i opis można znaleźć na stronach w katalogu lub bezpośrednio na stronie Świat AGD Porcelana "Chodzież" - Polska, gdzie można od razu kupić ten produkt za 21 zł.

Parametry i specyfikacje:
- popularny dostawca i producent Porcelana "Chodzież" - Polska
- produkcja EAN 5903353164502
- klasyfikacja sprzedaży Talerze


Najlepsze recenzje CHODZIEŻ IWONA Talerz deserowy 19 cm B013

Szukasz najlepszych recenzji CHODZIEŻ IWONA Talerz deserowy 19 cm B013 i kolejnej recenzji? Najlepszym rozwiązaniem jest wyświetlenie najlepiej ocenianego Talerze i zobacz produkt, który ma najwięcej opinii od użytkowników Ceneo. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz i jaka marka jest dobra lub czego wolisz unikać. Koniecznie spójrz na inne recenzje Porcelana "Chodzież" - Polska na forach i blogach. Spróbuj wyszukać recenzję CHODZIEŻ IWONA Talerz deserowy 19 cm B013 Talerze i Youtube , gdzie wiele osób publikuje opinie i oceny produktów, które kupili lub przetestowali.Test CHODZIEŻ IWONA Talerz deserowy 19 cm B013 Talerze

W Polsce jest kilka usług testowania produktów i czasopism, w których poznasz fakty o produkcie i produkcie . Na przykład https://wizaz.pl/Contests-tests, https://www.pro-test.pl/ oraz http://testoland.pl/ Często zdarzają się testy kilku najlepiej sprzedających się produktów z danego segmentu, a następnie zamawiane z najwyższej jakości oraz najlepszy stosunek ceny do wydajności CHODZIEŻ IWONA Talerz deserowy 19 cm B013. Na podstawie parametrów testu porównawczego można łatwo stwierdzić, który Talerze jest dla niego idealny, a wybiera najkorzystniejszy produkt, testując go i przeglądając . Zalecamy sprawdzenie sekcji wyników testu, gdzie można również sprawdzić testy Talerze. Możesz łatwo porównać jakość tagu Porcelana "Chodzież" - Polska . Nie wszystkie produkty (często tylko te najlepiej sprzedające się w kategorii, np. Talerze Porcelana "Chodzież" - Polska), więc sprawdź, czy istnieje test CHODZIEŻ IWONA Talerz deserowy 19 cm B013.


Dostawa towarów Talerze Porcelana "Chodzież" - Polska

- Dostawa towarów zwykle w ciągu 1-3 dni roboczych
-dziesiątki punktów dozujących i zaopatrzeniowych

Oceny i komentarze


Recenzje na CHODZIEŻ IWONA Talerz deserowy 19 cm B013

Natalia
Ocena produktu: Pprzed zakupem najczęściej czytałem recenzje CHODZIEŻ IWONA Talerz deserowy 19 cm B013 i często patrzę na Youtube. I ten produkt mi odpowiada.


Bartek
Ocena produktu CHODZIEŻ IWONA Talerz deserowy 19 cm B013: Cenię produkt pozytywnie, podoba mi się jego cechy i ufam marce Porcelana "Chodzież" - Polska. Jestem zadowolony ze wszystkiego.


Dawid
Ocena produktu: Mam już kilka innych produktów od Porcelana "Chodzież" - Polska i jestem zadowolony, więc kupuję ponownie i wszystko jest w porządku.


Paulina
Ocena produktu Talerze: Mam dobre doświadczenia z Świat AGD, więc kupuję je regularnie.

Informacje

Jeśli potrzebujesz dokumentacji produktu, podręczników lub szczegółów produktu dla CHODZIEŻ IWONA Talerz deserowy 19 cm B013 5903353164502 , Skontaktuj się bezpośrednio z producentem. Wszystkie etykiety produktu, ceny i dostępności są informacyjne i dokładne dane , sprawdź Świat AGD Sprzedawcy Strona, na której wszystkie te informacje są aktualne.

Nowe produkty w naszej ofercie:

Talerze - podobny asortyment towarów
Test Talerze i informacje