BRANQ C-BOX Skrzynia, pojemnik na zabawki 27 L - mix wzorów test i informacje

Opis produktu: Skrzynie i pojemniki na zabawki BRANQ C-BOX Skrzynia, pojemnik na zabawki 27 L - mix wzorów BranQ - Polska

BranQ - Pojemnik plastikowy C-BOX 27 l, mix wzorów. 

 

WYMIARY PRODUKTU:

- długość: 46 cm

- szerokość: 36 cm 

- wysokość: 23,5 cm

- pojemność: 27 L

 

UWAGA! Przed zakupem proszę o zapytanie o dostępność danego koloru-wzoru.

W przypadku braku zapytania towar wysyłany losowo.

Podana cena jest ceną za 1 sztukę.

 

Zobacz pełny opis produktu >>>

  • Recenzja BRANQ C-BOX Skrzynia, pojemnik na zabawki 27 L - mix wzorów Skrzynie i pojemniki na zabawki
Cena:
58 zł
Dostępność
dostępny od ręki
Wysyłka do tego produktu
Przechowuj informacje
Idź do sklepu » Świat AGD

Informacje i szczegóły produktu

Możesz również kupić towary w sklepie internetowym Świat AGD, gdzie jest oferowany w bardzo dobrej cenie 58 zł. Możesz wybrać jeden z punktów odbioru do osobistego odbioru. Przyzwoite informacje można znaleźć w koszyku. Pokaż pełny opis towaru

Funkcje BRANQ C-BOX Skrzynia, pojemnik na zabawki 27 L - mix wzorów BranQ - Polska

Specyfikacje BRANQ C-BOX Skrzynia, pojemnik na zabawki 27 L - mix wzorów i opis można znaleźć na stronach w katalogu lub bezpośrednio na stronie Świat AGD BranQ - Polska, gdzie można od razu kupić ten produkt za 58 zł.

Parametry i specyfikacje:
- popularny dostawca i producent BranQ - Polska
- produkcja EAN 5901098700351
- klasyfikacja sprzedaży Skrzynie i pojemniki na zabawki


Najlepsze recenzje BRANQ C-BOX Skrzynia, pojemnik na zabawki 27 L - mix wzorów

Szukasz najlepszych recenzji BRANQ C-BOX Skrzynia, pojemnik na zabawki 27 L - mix wzorów i kolejnej recenzji? Najlepszym rozwiązaniem jest wyświetlenie najlepiej ocenianego Skrzynie i pojemniki na zabawki i zobacz produkt, który ma najwięcej opinii od użytkowników Ceneo. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz i jaka marka jest dobra lub czego wolisz unikać. Koniecznie spójrz na inne recenzje BranQ - Polska na forach i blogach. Spróbuj wyszukać recenzję BRANQ C-BOX Skrzynia, pojemnik na zabawki 27 L - mix wzorów Skrzynie i pojemniki na zabawki i Youtube , gdzie wiele osób publikuje opinie i oceny produktów, które kupili lub przetestowali.Test BRANQ C-BOX Skrzynia, pojemnik na zabawki 27 L - mix wzorów Skrzynie i pojemniki na zabawki

W Polsce jest kilka usług testowania produktów i czasopism, w których poznasz fakty o produkcie i produkcie . Na przykład https://wizaz.pl/Contests-tests, https://www.pro-test.pl/ oraz http://testoland.pl/ Często zdarzają się testy kilku najlepiej sprzedających się produktów z danego segmentu, a następnie zamawiane z najwyższej jakości oraz najlepszy stosunek ceny do wydajności BRANQ C-BOX Skrzynia, pojemnik na zabawki 27 L - mix wzorów. Na podstawie parametrów testu porównawczego można łatwo stwierdzić, który Skrzynie i pojemniki na zabawki jest dla niego idealny, a wybiera najkorzystniejszy produkt, testując go i przeglądając . Zalecamy sprawdzenie sekcji wyników testu, gdzie można również sprawdzić testy Skrzynie i pojemniki na zabawki. Możesz łatwo porównać jakość tagu BranQ - Polska . Nie wszystkie produkty (często tylko te najlepiej sprzedające się w kategorii, np. Skrzynie i pojemniki na zabawki BranQ - Polska), więc sprawdź, czy istnieje test BRANQ C-BOX Skrzynia, pojemnik na zabawki 27 L - mix wzorów.


Dostawa towarów Skrzynie i pojemniki na zabawki BranQ - Polska

- Dostawa towarów zwykle w ciągu 1-3 dni roboczych
-dziesiątki punktów dozujących i zaopatrzeniowych

Oceny i komentarze


Recenzje na BRANQ C-BOX Skrzynia, pojemnik na zabawki 27 L - mix wzorów

Natalia
Ocena produktu: Pprzed zakupem najczęściej czytałem recenzje BRANQ C-BOX Skrzynia, pojemnik na zabawki 27 L - mix wzorów i często patrzę na Youtube. I ten produkt mi odpowiada.


Bartek
Ocena produktu BRANQ C-BOX Skrzynia, pojemnik na zabawki 27 L - mix wzorów: Cenię produkt pozytywnie, podoba mi się jego cechy i ufam marce BranQ - Polska. Jestem zadowolony ze wszystkiego.


Dawid
Ocena produktu: Mam już kilka innych produktów od BranQ - Polska i jestem zadowolony, więc kupuję ponownie i wszystko jest w porządku.


Paulina
Ocena produktu Skrzynie i pojemniki na zabawki: Mam dobre doświadczenia z Świat AGD, więc kupuję je regularnie.

Informacje

Jeśli potrzebujesz dokumentacji produktu, podręczników lub szczegółów produktu dla BRANQ C-BOX Skrzynia, pojemnik na zabawki 27 L - mix wzorów 5901098700351 , Skontaktuj się bezpośrednio z producentem. Wszystkie etykiety produktu, ceny i dostępności są informacyjne i dokładne dane , sprawdź Świat AGD Sprzedawcy Strona, na której wszystkie te informacje są aktualne.

Nowe produkty w naszej ofercie:

Skrzynie i pojemniki na zabawki - podobny asortyment towarów
Test Skrzynie i pojemniki na zabawki i informacje