BOLESŁAWIEC Naczynie do tarty 34 cm Piasek test i informacje

Opis produktu: Formy do pieczenia BOLESŁAWIEC Naczynie do tarty 34 cm Piasek ZC Bolesławiec - Polska

BOLESŁAWIEC Termoodporne naczynie do tarty wykonane z malowanej ceramiki. Praktyczne i stylowe, w piaskowym odcieniu. Produkt nie zawiera szkodliwych substancji. Nadaje się do podgrzewania i zapiekania potraw w piekarniku, na płycie ceramicznej, elektrycznej oraz w kuchence mikrofalowej. Możliwy zakres temperatur: od 5 do 270oC.

Uwaga! Produkt malowany ręcznie, w związku z tym dopuszczalne są niewielkie różnice w zdobieniu/odcieniu pomiędzy poszczególnymi wyrobami w ramach tej samej dekoracji.

Zobacz pełny opis produktu >>>

  • Recenzja BOLESŁAWIEC Naczynie do tarty 34 cm Piasek Formy do pieczenia
Cena:
66 zł
Dostępność
dostępny od ręki
Wysyłka do tego produktu
Przechowuj informacje
Idź do sklepu » Świat AGD

Informacje i szczegóły produktu

Możesz również kupić towary w sklepie internetowym Świat AGD, gdzie jest oferowany w bardzo dobrej cenie 66 zł. Możesz wybrać jeden z punktów odbioru do osobistego odbioru. Przyzwoite informacje można znaleźć w koszyku. Pokaż pełny opis towaru

Funkcje BOLESŁAWIEC Naczynie do tarty 34 cm Piasek ZC Bolesławiec - Polska

Specyfikacje BOLESŁAWIEC Naczynie do tarty 34 cm Piasek i opis można znaleźć na stronach w katalogu lub bezpośrednio na stronie Świat AGD ZC Bolesławiec - Polska, gdzie można od razu kupić ten produkt za 66 zł.

Parametry i specyfikacje:
- popularny dostawca i producent ZC Bolesławiec - Polska
- produkcja EAN 5907156228652
- klasyfikacja sprzedaży Formy do pieczenia


Najlepsze recenzje BOLESŁAWIEC Naczynie do tarty 34 cm Piasek

Szukasz najlepszych recenzji BOLESŁAWIEC Naczynie do tarty 34 cm Piasek i kolejnej recenzji? Najlepszym rozwiązaniem jest wyświetlenie najlepiej ocenianego Formy do pieczenia i zobacz produkt, który ma najwięcej opinii od użytkowników Ceneo. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz i jaka marka jest dobra lub czego wolisz unikać. Koniecznie spójrz na inne recenzje ZC Bolesławiec - Polska na forach i blogach. Spróbuj wyszukać recenzję BOLESŁAWIEC Naczynie do tarty 34 cm Piasek Formy do pieczenia i Youtube , gdzie wiele osób publikuje opinie i oceny produktów, które kupili lub przetestowali.Test BOLESŁAWIEC Naczynie do tarty 34 cm Piasek Formy do pieczenia

W Polsce jest kilka usług testowania produktów i czasopism, w których poznasz fakty o produkcie i produkcie . Na przykład https://wizaz.pl/Contests-tests, https://www.pro-test.pl/ oraz http://testoland.pl/ Często zdarzają się testy kilku najlepiej sprzedających się produktów z danego segmentu, a następnie zamawiane z najwyższej jakości oraz najlepszy stosunek ceny do wydajności BOLESŁAWIEC Naczynie do tarty 34 cm Piasek. Na podstawie parametrów testu porównawczego można łatwo stwierdzić, który Formy do pieczenia jest dla niego idealny, a wybiera najkorzystniejszy produkt, testując go i przeglądając . Zalecamy sprawdzenie sekcji wyników testu, gdzie można również sprawdzić testy Formy do pieczenia. Możesz łatwo porównać jakość tagu ZC Bolesławiec - Polska . Nie wszystkie produkty (często tylko te najlepiej sprzedające się w kategorii, np. Formy do pieczenia ZC Bolesławiec - Polska), więc sprawdź, czy istnieje test BOLESŁAWIEC Naczynie do tarty 34 cm Piasek.


Dostawa towarów Formy do pieczenia ZC Bolesławiec - Polska

- Dostawa towarów zwykle w ciągu 1-3 dni roboczych
-dziesiątki punktów dozujących i zaopatrzeniowych

Oceny i komentarze


Recenzje na BOLESŁAWIEC Naczynie do tarty 34 cm Piasek

Natalia
Ocena produktu: Pprzed zakupem najczęściej czytałem recenzje BOLESŁAWIEC Naczynie do tarty 34 cm Piasek i często patrzę na Youtube. I ten produkt mi odpowiada.


Bartek
Ocena produktu BOLESŁAWIEC Naczynie do tarty 34 cm Piasek: Cenię produkt pozytywnie, podoba mi się jego cechy i ufam marce ZC Bolesławiec - Polska. Jestem zadowolony ze wszystkiego.


Dawid
Ocena produktu: Mam już kilka innych produktów od ZC Bolesławiec - Polska i jestem zadowolony, więc kupuję ponownie i wszystko jest w porządku.


Paulina
Ocena produktu Formy do pieczenia: Mam dobre doświadczenia z Świat AGD, więc kupuję je regularnie.

Informacje

Jeśli potrzebujesz dokumentacji produktu, podręczników lub szczegółów produktu dla BOLESŁAWIEC Naczynie do tarty 34 cm Piasek 5907156228652 , Skontaktuj się bezpośrednio z producentem. Wszystkie etykiety produktu, ceny i dostępności są informacyjne i dokładne dane , sprawdź Świat AGD Sprzedawcy Strona, na której wszystkie te informacje są aktualne.

Nowe produkty w naszej ofercie:

Formy do pieczenia - podobny asortyment towarów
Test Formy do pieczenia i informacje