BOHEMIA VIOLA Kieliszki do białego wina 250 ml 6 sztuk test i informacje

Opis produktu: Kieliszki BOHEMIA VIOLA Kieliszki do białego wina 250 ml 6 sztuk Bohemia - Czechy

BOHEMIA - Komplet 6 kieliszków do białego wina 250 ml: 

  • linia: VIOLA

 WYMIARY PRODUKTU:

  • pojemność: 250 ml
  • średnica górna: 5 cm
  • wysokość: 21 cm

Kod EAN: 8593401640606

Zobacz pełny opis produktu >>>

  • Recenzja BOHEMIA VIOLA Kieliszki do białego wina 250 ml 6 sztuk Kieliszki
Cena:
55 zł
Dostępność
dostępny od ręki
Wysyłka do tego produktu
Przechowuj informacje
Idź do sklepu » Świat AGD

Informacje i szczegóły produktu

Możesz również kupić towary w sklepie internetowym Świat AGD, gdzie jest oferowany w bardzo dobrej cenie 55 zł. Możesz wybrać jeden z punktów odbioru do osobistego odbioru. Przyzwoite informacje można znaleźć w koszyku. Pokaż pełny opis towaru

Funkcje BOHEMIA VIOLA Kieliszki do białego wina 250 ml 6 sztuk Bohemia - Czechy

Specyfikacje BOHEMIA VIOLA Kieliszki do białego wina 250 ml 6 sztuk i opis można znaleźć na stronach w katalogu lub bezpośrednio na stronie Świat AGD Bohemia - Czechy, gdzie można od razu kupić ten produkt za 55 zł.

Parametry i specyfikacje:
- popularny dostawca i producent Bohemia - Czechy
- produkcja EAN 8593401640606
- klasyfikacja sprzedaży Kieliszki


Najlepsze recenzje BOHEMIA VIOLA Kieliszki do białego wina 250 ml 6 sztuk

Szukasz najlepszych recenzji BOHEMIA VIOLA Kieliszki do białego wina 250 ml 6 sztuk i kolejnej recenzji? Najlepszym rozwiązaniem jest wyświetlenie najlepiej ocenianego Kieliszki i zobacz produkt, który ma najwięcej opinii od użytkowników Ceneo. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz i jaka marka jest dobra lub czego wolisz unikać. Koniecznie spójrz na inne recenzje Bohemia - Czechy na forach i blogach. Spróbuj wyszukać recenzję BOHEMIA VIOLA Kieliszki do białego wina 250 ml 6 sztuk Kieliszki i Youtube , gdzie wiele osób publikuje opinie i oceny produktów, które kupili lub przetestowali.



Test BOHEMIA VIOLA Kieliszki do białego wina 250 ml 6 sztuk Kieliszki

W Polsce jest kilka usług testowania produktów i czasopism, w których poznasz fakty o produkcie i produkcie . Na przykład https://wizaz.pl/Contests-tests, https://www.pro-test.pl/ oraz http://testoland.pl/ Często zdarzają się testy kilku najlepiej sprzedających się produktów z danego segmentu, a następnie zamawiane z najwyższej jakości oraz najlepszy stosunek ceny do wydajności BOHEMIA VIOLA Kieliszki do białego wina 250 ml 6 sztuk. Na podstawie parametrów testu porównawczego można łatwo stwierdzić, który Kieliszki jest dla niego idealny, a wybiera najkorzystniejszy produkt, testując go i przeglądając . Zalecamy sprawdzenie sekcji wyników testu, gdzie można również sprawdzić testy Kieliszki. Możesz łatwo porównać jakość tagu Bohemia - Czechy . Nie wszystkie produkty (często tylko te najlepiej sprzedające się w kategorii, np. Kieliszki Bohemia - Czechy), więc sprawdź, czy istnieje test BOHEMIA VIOLA Kieliszki do białego wina 250 ml 6 sztuk.


Dostawa towarów Kieliszki Bohemia - Czechy

- Dostawa towarów zwykle w ciągu 1-3 dni roboczych
-dziesiątki punktów dozujących i zaopatrzeniowych

Oceny i komentarze


Recenzje na BOHEMIA VIOLA Kieliszki do białego wina 250 ml 6 sztuk

Natalia
Ocena produktu: Pprzed zakupem najczęściej czytałem recenzje BOHEMIA VIOLA Kieliszki do białego wina 250 ml 6 sztuk i często patrzę na Youtube. I ten produkt mi odpowiada.


Bartek
Ocena produktu BOHEMIA VIOLA Kieliszki do białego wina 250 ml 6 sztuk: Cenię produkt pozytywnie, podoba mi się jego cechy i ufam marce Bohemia - Czechy. Jestem zadowolony ze wszystkiego.


Dawid
Ocena produktu: Mam już kilka innych produktów od Bohemia - Czechy i jestem zadowolony, więc kupuję ponownie i wszystko jest w porządku.


Paulina
Ocena produktu Kieliszki: Mam dobre doświadczenia z Świat AGD, więc kupuję je regularnie.

Informacje

Jeśli potrzebujesz dokumentacji produktu, podręczników lub szczegółów produktu dla BOHEMIA VIOLA Kieliszki do białego wina 250 ml 6 sztuk 8593401640606 , Skontaktuj się bezpośrednio z producentem. Wszystkie etykiety produktu, ceny i dostępności są informacyjne i dokładne dane , sprawdź Świat AGD Sprzedawcy Strona, na której wszystkie te informacje są aktualne.

Nowe produkty w naszej ofercie:

Kieliszki - podobny asortyment towarów
Test Kieliszki i informacje