BLUE pojemniki na mleko w proszku test i informacje

Opis produktu: Kaszki mleko i dania dla dzieci BLUE pojemniki na mleko w proszku Beaba

Pojemniki mają pojemność w sumie 270 ml (3x90ml).
Można w nim odmierzyć porcje nawet na całą dobę do przodu.
Pojemniczki nakręca się jeden na drugi, ale można ich także używać osobno,
tj. 1 lub 2 w zależności od potrzeb.

Górna nakładka z wąskim otworem ułatwia przesypanie mleka do butelki.
Pokrywka ma ergonomiczny, zaokrąglony kształt i wygodny uchwyt do przenoszenia.
Pojemniki można myć ręcznie, w zmywarce lub sterylizatorze.

Pojemniki nie zawierają BPA i ftalanów.

WYMIARY ZESTAWU: 7,8 x 7,8 x 24,5 cm

POJEMNOŚĆ JEDNEGO POJEMNIKA: 90 ml

WAGA: 135 g

Zestaw jest nowy, zafoliowany.

Zobacz pełny opis produktu >>>

  • Recenzja BLUE pojemniki na mleko w proszku Kaszki mleko i dania dla dzieci
Cena:
33 zł
Dostępność
dostępny od ręki
Wysyłka do tego produktu
Przechowuj informacje
Idź do sklepu » Edukatorek

Informacje i szczegóły produktu

Możesz również kupić towary w sklepie internetowym Edukatorek, gdzie jest oferowany w bardzo dobrej cenie 33 zł. Możesz wybrać jeden z punktów odbioru do osobistego odbioru. Przyzwoite informacje można znaleźć w koszyku. Pokaż pełny opis towaru

Funkcje BLUE pojemniki na mleko w proszku Beaba

Specyfikacje BLUE pojemniki na mleko w proszku i opis można znaleźć na stronach w katalogu lub bezpośrednio na stronie Edukatorek Beaba, gdzie można od razu kupić ten produkt za 33 zł.

Parametry i specyfikacje:
- popularny dostawca i producent Beaba
- produkcja EAN
- klasyfikacja sprzedaży Kaszki mleko i dania dla dzieci


Najlepsze recenzje BLUE pojemniki na mleko w proszku

Szukasz najlepszych recenzji BLUE pojemniki na mleko w proszku i kolejnej recenzji? Najlepszym rozwiązaniem jest wyświetlenie najlepiej ocenianego Kaszki mleko i dania dla dzieci i zobacz produkt, który ma najwięcej opinii od użytkowników Ceneo. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz i jaka marka jest dobra lub czego wolisz unikać. Koniecznie spójrz na inne recenzje Beaba na forach i blogach. Spróbuj wyszukać recenzję BLUE pojemniki na mleko w proszku Kaszki mleko i dania dla dzieci i Youtube , gdzie wiele osób publikuje opinie i oceny produktów, które kupili lub przetestowali.Test BLUE pojemniki na mleko w proszku Kaszki mleko i dania dla dzieci

W Polsce jest kilka usług testowania produktów i czasopism, w których poznasz fakty o produkcie i produkcie . Na przykład https://wizaz.pl/Contests-tests, https://www.pro-test.pl/ oraz http://testoland.pl/ Często zdarzają się testy kilku najlepiej sprzedających się produktów z danego segmentu, a następnie zamawiane z najwyższej jakości oraz najlepszy stosunek ceny do wydajności BLUE pojemniki na mleko w proszku. Na podstawie parametrów testu porównawczego można łatwo stwierdzić, który Kaszki mleko i dania dla dzieci jest dla niego idealny, a wybiera najkorzystniejszy produkt, testując go i przeglądając . Zalecamy sprawdzenie sekcji wyników testu, gdzie można również sprawdzić testy Kaszki mleko i dania dla dzieci. Możesz łatwo porównać jakość tagu Beaba . Nie wszystkie produkty (często tylko te najlepiej sprzedające się w kategorii, np. Kaszki mleko i dania dla dzieci Beaba), więc sprawdź, czy istnieje test BLUE pojemniki na mleko w proszku.


Dostawa towarów Kaszki mleko i dania dla dzieci Beaba

- Dostawa towarów zwykle w ciągu 1-3 dni roboczych
-dziesiątki punktów dozujących i zaopatrzeniowych

Oceny i komentarze


Recenzje na BLUE pojemniki na mleko w proszku

Natalia
Ocena produktu: Pprzed zakupem najczęściej czytałem recenzje BLUE pojemniki na mleko w proszku i często patrzę na Youtube. I ten produkt mi odpowiada.


Bartek
Ocena produktu BLUE pojemniki na mleko w proszku: Cenię produkt pozytywnie, podoba mi się jego cechy i ufam marce Beaba. Jestem zadowolony ze wszystkiego.


Dawid
Ocena produktu: Mam już kilka innych produktów od Beaba i jestem zadowolony, więc kupuję ponownie i wszystko jest w porządku.


Paulina
Ocena produktu Kaszki mleko i dania dla dzieci: Mam dobre doświadczenia z Edukatorek, więc kupuję je regularnie.

Informacje

Jeśli potrzebujesz dokumentacji produktu, podręczników lub szczegółów produktu dla BLUE pojemniki na mleko w proszku , Skontaktuj się bezpośrednio z producentem. Wszystkie etykiety produktu, ceny i dostępności są informacyjne i dokładne dane , sprawdź Edukatorek Sprzedawcy Strona, na której wszystkie te informacje są aktualne.

Nowe produkty w naszej ofercie:

Kaszki mleko i dania dla dzieci - podobny asortyment towarów
Test Kaszki mleko i dania dla dzieci i informacje