BGH PORCELANA BOGUCICE Serwis obiadowy 43/12 Dama Gold test i informacje

Opis produktu: Serwisy obiadowe BGH PORCELANA BOGUCICE Serwis obiadowy 43/12 Dama Gold BGH - Porcelana Bogucice

PORCELANA BOGUCICE Dama Gold 0998 - 43 częściowy, porcelanowy serwis obiadowy w kolorze białym ze złotym zdobieniem na 12 osób.

Komplet składa się z:

 • 12 sztuk - talerz obiadowy - 27 cm
 • 12 sztuk - talerz głęboki - 23 cm
 • 12 sztuk - talerz deserowy - 19.5 cm
 • 1 sztuka - półmisek owalny - 36 cm
 • 1 sztuka - rawierka - 24 cm
 • 1 sztuka - półmisek okrągły - 30.5 cm
 • 1 sztuka - salaterka - 25 cm
 • 1 sztuka - salaterka - 16.5 cm
 • 1 sztuka - sosjerka - 0.45 L
 • 1 sztuka - waza - 3 L

Dodatkowe informacje:

 • można myć w zmywarce
 • nie zaleca się używania w kuchence mikrofalowej
 • całość pakowana w karton
Zobacz pełny opis produktu >>>

 • Recenzja BGH PORCELANA BOGUCICE Serwis obiadowy 43/12 Dama Gold Serwisy obiadowe
Cena:
870 zł
Dostępność
dostępny od ręki
Wysyłka do tego produktu
Przechowuj informacje
Idź do sklepu » Świat AGD

Informacje i szczegóły produktu

Możesz również kupić towary w sklepie internetowym Świat AGD, gdzie jest oferowany w bardzo dobrej cenie 870 zł. Możesz wybrać jeden z punktów odbioru do osobistego odbioru. Przyzwoite informacje można znaleźć w koszyku. Pokaż pełny opis towaru

Funkcje BGH PORCELANA BOGUCICE Serwis obiadowy 43/12 Dama Gold BGH - Porcelana Bogucice

Specyfikacje BGH PORCELANA BOGUCICE Serwis obiadowy 43/12 Dama Gold i opis można znaleźć na stronach w katalogu lub bezpośrednio na stronie Świat AGD BGH - Porcelana Bogucice, gdzie można od razu kupić ten produkt za 870 zł.

Parametry i specyfikacje:
- popularny dostawca i producent BGH - Porcelana Bogucice
- produkcja EAN 5903517084868
- klasyfikacja sprzedaży Serwisy obiadowe


Najlepsze recenzje BGH PORCELANA BOGUCICE Serwis obiadowy 43/12 Dama Gold

Szukasz najlepszych recenzji BGH PORCELANA BOGUCICE Serwis obiadowy 43/12 Dama Gold i kolejnej recenzji? Najlepszym rozwiązaniem jest wyświetlenie najlepiej ocenianego Serwisy obiadowe i zobacz produkt, który ma najwięcej opinii od użytkowników Ceneo. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz i jaka marka jest dobra lub czego wolisz unikać. Koniecznie spójrz na inne recenzje BGH - Porcelana Bogucice na forach i blogach. Spróbuj wyszukać recenzję BGH PORCELANA BOGUCICE Serwis obiadowy 43/12 Dama Gold Serwisy obiadowe i Youtube , gdzie wiele osób publikuje opinie i oceny produktów, które kupili lub przetestowali.Test BGH PORCELANA BOGUCICE Serwis obiadowy 43/12 Dama Gold Serwisy obiadowe

W Polsce jest kilka usług testowania produktów i czasopism, w których poznasz fakty o produkcie i produkcie . Na przykład https://wizaz.pl/Contests-tests, https://www.pro-test.pl/ oraz http://testoland.pl/ Często zdarzają się testy kilku najlepiej sprzedających się produktów z danego segmentu, a następnie zamawiane z najwyższej jakości oraz najlepszy stosunek ceny do wydajności BGH PORCELANA BOGUCICE Serwis obiadowy 43/12 Dama Gold. Na podstawie parametrów testu porównawczego można łatwo stwierdzić, który Serwisy obiadowe jest dla niego idealny, a wybiera najkorzystniejszy produkt, testując go i przeglądając . Zalecamy sprawdzenie sekcji wyników testu, gdzie można również sprawdzić testy Serwisy obiadowe. Możesz łatwo porównać jakość tagu BGH - Porcelana Bogucice . Nie wszystkie produkty (często tylko te najlepiej sprzedające się w kategorii, np. Serwisy obiadowe BGH - Porcelana Bogucice), więc sprawdź, czy istnieje test BGH PORCELANA BOGUCICE Serwis obiadowy 43/12 Dama Gold.


Dostawa towarów Serwisy obiadowe BGH - Porcelana Bogucice

- Dostawa towarów zwykle w ciągu 1-3 dni roboczych
-dziesiątki punktów dozujących i zaopatrzeniowych

Oceny i komentarze


Recenzje na BGH PORCELANA BOGUCICE Serwis obiadowy 43/12 Dama Gold

Natalia
Ocena produktu: Pprzed zakupem najczęściej czytałem recenzje BGH PORCELANA BOGUCICE Serwis obiadowy 43/12 Dama Gold i często patrzę na Youtube. I ten produkt mi odpowiada.


Bartek
Ocena produktu BGH PORCELANA BOGUCICE Serwis obiadowy 43/12 Dama Gold: Cenię produkt pozytywnie, podoba mi się jego cechy i ufam marce BGH - Porcelana Bogucice. Jestem zadowolony ze wszystkiego.


Dawid
Ocena produktu: Mam już kilka innych produktów od BGH - Porcelana Bogucice i jestem zadowolony, więc kupuję ponownie i wszystko jest w porządku.


Paulina
Ocena produktu Serwisy obiadowe: Mam dobre doświadczenia z Świat AGD, więc kupuję je regularnie.

Informacje

Jeśli potrzebujesz dokumentacji produktu, podręczników lub szczegółów produktu dla BGH PORCELANA BOGUCICE Serwis obiadowy 43/12 Dama Gold 5903517084868 , Skontaktuj się bezpośrednio z producentem. Wszystkie etykiety produktu, ceny i dostępności są informacyjne i dokładne dane , sprawdź Świat AGD Sprzedawcy Strona, na której wszystkie te informacje są aktualne.

Nowe produkty w naszej ofercie:

Serwisy obiadowe - podobny asortyment towarów
Test Serwisy obiadowe i informacje