Banquet Nóż ceramiczny Acura 19,5 cm test i informacje

Opis produktu: Noże ceramiczne Banquet Nóż ceramiczny Acura 19,5 cm Banquet
Ostrze noża jest wykonane z ceramicznego materiału zwanego tlenkiem cyrkonu. Związek ten charakteryzuje się wysoką wytrzymałością i trwałością. Ergonomiczny uchwyt z TPR z powierzchnią antypoślizgową. Nóż jest odporny na plamy i łatwy do czyszczenia. Ostrze nie wchłania żadnych kwasów zawartych w żywności ani nie niszczy witamin. Mięso, warzywa czy owoce nie lepią się na powierzchnię. Nóż jest lekki, posiada zrównoważony środek ciężkości, dzięki czemu łatwo się z nim manipuluje podczas pracy.Parametry techniczne: długość ostrza: 10 cm szerokość ostrza: 1,5 cm długość rękojeści: 11 cm kol… Zobacz pełny opis produktu >>>

  • Recenzja Banquet Nóż ceramiczny Acura 19,5 cm  Noże ceramiczne
Cena:
33 zł
Dostępność
(Jest w magazynie) 26.02.2021
Wysyłka do tego produktu
Przechowuj informacje
Idź do sklepu » 4home.pl

Informacje i szczegóły produktu

Możesz również kupić towary w sklepie internetowym 4home.pl, gdzie jest oferowany w bardzo dobrej cenie 33 zł. Możesz wybrać jeden z punktów odbioru do osobistego odbioru. Przyzwoite informacje można znaleźć w koszyku. Pokaż pełny opis towaru

Funkcje Banquet Nóż ceramiczny Acura 19,5 cm Banquet

Specyfikacje Banquet Nóż ceramiczny Acura 19,5 cm i opis można znaleźć na stronach w katalogu lub bezpośrednio na stronie 4home.pl Banquet, gdzie można od razu kupić ten produkt za 33 zł.

Parametry i specyfikacje:
- popularny dostawca i producent Banquet
- produkcja EAN 8591022209059
- klasyfikacja sprzedaży Noże ceramiczne


Najlepsze recenzje Banquet Nóż ceramiczny Acura 19,5 cm

Szukasz najlepszych recenzji Banquet Nóż ceramiczny Acura 19,5 cm i kolejnej recenzji? Najlepszym rozwiązaniem jest wyświetlenie najlepiej ocenianego Noże ceramiczne i zobacz produkt, który ma najwięcej opinii od użytkowników Ceneo. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz i jaka marka jest dobra lub czego wolisz unikać. Koniecznie spójrz na inne recenzje Banquet na forach i blogach. Spróbuj wyszukać recenzję Banquet Nóż ceramiczny Acura 19,5 cm Noże ceramiczne i Youtube , gdzie wiele osób publikuje opinie i oceny produktów, które kupili lub przetestowali.Test Banquet Nóż ceramiczny Acura 19,5 cm Noże ceramiczne

W Polsce jest kilka usług testowania produktów i czasopism, w których poznasz fakty o produkcie i produkcie . Na przykład https://wizaz.pl/Contests-tests, https://www.pro-test.pl/ oraz http://testoland.pl/ Często zdarzają się testy kilku najlepiej sprzedających się produktów z danego segmentu, a następnie zamawiane z najwyższej jakości oraz najlepszy stosunek ceny do wydajności Banquet Nóż ceramiczny Acura 19,5 cm . Na podstawie parametrów testu porównawczego można łatwo stwierdzić, który Noże ceramiczne jest dla niego idealny, a wybiera najkorzystniejszy produkt, testując go i przeglądając . Zalecamy sprawdzenie sekcji wyników testu, gdzie można również sprawdzić testy Noże ceramiczne. Możesz łatwo porównać jakość tagu Banquet . Nie wszystkie produkty (często tylko te najlepiej sprzedające się w kategorii, np. Noże ceramiczne Banquet), więc sprawdź, czy istnieje test Banquet Nóż ceramiczny Acura 19,5 cm .


Dostawa towarów Noże ceramiczne Banquet

- Dostawa towarów zwykle w ciągu 1-3 dni roboczych
-dziesiątki punktów dozujących i zaopatrzeniowych

Oceny i komentarze


Recenzje na Banquet Nóż ceramiczny Acura 19,5 cm

Natalia
Ocena produktu: Pprzed zakupem najczęściej czytałem recenzje Banquet Nóż ceramiczny Acura 19,5 cm i często patrzę na Youtube. I ten produkt mi odpowiada.


Bartek
Ocena produktu Banquet Nóż ceramiczny Acura 19,5 cm : Cenię produkt pozytywnie, podoba mi się jego cechy i ufam marce Banquet. Jestem zadowolony ze wszystkiego.


Dawid
Ocena produktu: Mam już kilka innych produktów od Banquet i jestem zadowolony, więc kupuję ponownie i wszystko jest w porządku.


Paulina
Ocena produktu Noże ceramiczne: Mam dobre doświadczenia z 4home.pl, więc kupuję je regularnie.

Informacje

Jeśli potrzebujesz dokumentacji produktu, podręczników lub szczegółów produktu dla Banquet Nóż ceramiczny Acura 19,5 cm 8591022209059 , Skontaktuj się bezpośrednio z producentem. Wszystkie etykiety produktu, ceny i dostępności są informacyjne i dokładne dane , sprawdź 4home.pl Sprzedawcy Strona, na której wszystkie te informacje są aktualne.

Nowe produkty w naszej ofercie:

Noże ceramiczne - podobny asortyment towarów
Test Noże ceramiczne i informacje